Saint-Étienne – Évian TG 0:0 (poz.) | Bordeaux – Lille 1:0 (koniec) | Bastia – Lyon 1:3 (koniec)
Toulouse – Montpellier 1:1 (koniec) | Monaco – Ajaccio 1:0 (koniec)
Toulouse FC
1:1 (0:1)
Montpellier HSC
Niedziela 08.12.2013, 17:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W dniu dzisiejszym 14-sta Toulousa będzię podejmowała Montpellier, który znajduje się na 17 pozycji w francuskiej Ligue 1. Obie te ekipy dzieli w tabeli 5 punktów.

Obie drużyny bardzo często lubią remisować, dowodem na to jest to, że obie ekipy na rozegrane swoich ostatnich 5 spotkań zanotowały kolejno, Toulousa 2 remisy, a ich rywale, aż 3.

Montpellier w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe ani jednego spotkania, gospodarze, natomiast całkiem nieźle spisują się na własnym boisku, zanotowali bowiem 3 zwycięstwa, 3 remisy i tylko 1 porażkę.

Faworyt wydaję się być tylko jeden, ale biorąc pod uwagę, że w niedawno rozegranym spotkaniu doznali jedynej porażki u siebie, ale było to, aż 0:5 z drużyną, która znajduje się w połowie stawki to wynik tego spotkania może być na prawdę różny.

Tak więc zapraszamy Państwa na to spotkanie i miejmy nadzieję, że będziemy świadkami dobrego widowiska i dużej ilości bramek!

Toulouse FC: Ahamada – Aurier, Spajic, Abdennour – Aguilar – Akpa Akpro, Trejo, Sirieix, Moubandje – Ben Basat, Ben Yedder

Montpellier HSC: Jourden – Congre, Tiene, Mezague, Deplagne – Marveaux, Cabella, Sanson, Stambouli – Mounier – Camara

Sędziowie: Benoît Bastien – Frédéric Haquette, Anthony Bremont.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Pierwsza minuta za nami jak na razie piłka częściej jest w powietrzu niż na ziemi

3
    Montpellier stara się narzucić swój styl gry, gospodarze cofnięci głęboko na swoją połowę

4
    Gospodarze nie mogą wymienić 3 dokładnych podań na połowie gości, na pewno nie układa się ten mecz po ich myśli

5
    Faulował w ataku jeden z graczy przyjezdnych i rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie

6
    Groźnie było pod bramką Jourdena, ale zablokowany został jeden z graczy gospodarzy i rzut rożny dla Toulouse

7
    Złe wykonanie stałego fragmentu gry i przy piłce goście

8
    Gospodarze rozgrywają piłkę, ale robią to tylko i wyłącznie w swojej strefie obronnej

9
    Wreszcie gospodarze przedarli się pod pole karne gości, ale dobrze blokowany jeden z graczy Toulouse i pewnie piłkę wyłapuje golkiper Montpellier

10
    Brzydki faul kapitana gospodarzy, może się cieszyć, że arbiter nie ukarał go żółtym kartonikiem

14
    Bardzo brzydki faul Mouniera na jednym z graczy gospodarzy, ale sędzia daje mu tylko upomnienie

15
    Kolejnie dośrodkowanie w pole karne gości i kolejny raz pewnie wyłapuje je Jourden

16
    Dobrze próbowali gospodarze rozegrać swój atak, ale ostatnie podanie było nieco za mocne i od bramki bramkarz Montpellier

17
    Faul na jednym z graczy Montpellier i od rzutu wolnego zaczynają goście

19
    Gol dla Montpellier!
    Bardzo złe zachowanie jednego z graczy gospodarzy, który traci piłkę tuż przed polem karnym i gracz Montpellier podaje na wolne pole do CAMARY, który umieszcza piłkę obok Ahamady

21
    Teraz rzut wolny dla gospodarzy

22
    Gospodarze wywalczyli rzut rożny

23
    Rzut wolny dla Montpellier, piłka po przedłużeniu trafia w pole karne gospodarzy, ale pewnie wyłapuje ją Ahamada

24
    Kolejna niepotrzebna strata przed polem karnym Ahamady i znowu mogło być bardzo groźnie, ale w porę powstrzymany został jeden z graczy przyjezdnych

25
    Rzut rożny dla gości

26
    Nie zrozumieli się gracze Tuluzy i od rzutu z autu rozpoczynają goście

27
    Uderzał na bramkę Ahamady jeden z graczy Montpellier, ale strzał był bardzo lekki i nogą przyjmuje piłkę bramkarz gospodarzy

28
    Teraz natomiast strzał na bramkę Jourdena, ale uderzenie Ben Basata poszybowało wysoko ponad bramką

30
    Bardzo groźnie było pod bramką gospodarzy, ale w ostatniej chwili interweniował jeden ze stoperów

32
    Bardzo przytomny przerzut wykonany przez bocznego obrońcę gości i tym samym wywalczyli oni rzut rożny

33
    Główkował Camara, ale wysoko ponad bramką

34
    Nie mogli swojej akcji rozegrać goście, którzy bardzo przytomnie zostali wypychani na swoja połowę i piłką powędrowała do bramkarza, który był zmuszony wykopać futbolówkę

35
    Żółta kartka dla Aurier (Toulouse FC).

37
    Piłka powędrowała w pole karne gości, ale ponownie bardzo pewnie w polu karnym interweniuje bramkarz gości

38
    Bardzo ważna interwencją popisał się teraz Ahamada, który zdjął piłkę z głowy Camary

39
    W doskonałej sytuacji znalazł sie Ben Basat, który próbował lobować golkipera Montpellier, ale piłka znalazła się tylko na górnej siatce bramki

40
    Jeszcze jedna wrzutka w pole karne gości, ale jeszcze raz dobrze interweniują stoperzy

41
    Fauluje teraz jeden z graczy gospodarzy i rzut wolny dla gości, okazja na wrzutkę w pole karne

42
    Co raz śmielsze ataki przeprowadzają gospodarze, a goście muszą ekspediować jak najszybciej piłkę z dala od swojego pola karnego

43
    Prawym skrzydłem atakowali gospodarze, ale zostali powstrzymani przez bocznego obrońcę gości

44
    Leży na murawie jeden z graczy Montpellier, który ucierpiał w pojedynku 1 na 1

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla gości, którzy w początkowej fazie meczu śmielej atakowali i przyniosło im to gola. Od strzelenia bramki inicjatywę przejęli gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce i nękają obrońców Montpellier ciągłymi atakami

Zapraszamy na drugą odsłonę, gospodarze będą dążyli do jak najszybszego wyrównania, ponieważ interesują ich tutaj na pewno 3 punkty

46
    W przerwie nastąpiła jedna zmiana w szeregach gospodarzy, na boisku pojawił się Zebina

54
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Mounier, na boisku pojawia się Dabo.

55
    Od rzutu wolnego z własnej połowy rozpoczyna Jourden

56
    Dobra akcja Tuluzy, ale do końca pilnowany był Ben Yedder i rzut rożny dla gospodarzy

57
    Niedokładne podanie do napastnika gospodarzy i od bramki zacznie Jourden

58
    Bardzo przeciąga grę bramkarz Montpellier, który zaraz może być napomniany żółtą kartką

60
    Ależ groźnie było pod bramką gospodarzy, niepotrzebna strata w akcji ofensywnej i z bardzo groźną kontrą wyszli gości, ale przytomnie zachował się Ahamada, który wyszedł z bramki i skrócił kąt

61
    Rzut wolny dla gości, ale piłka poszybowała obok bramki Ahamady

62
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Sirieix, na boisku pojawia się Regattin.

63
    Cały czas gospodarze utrzymują się na połowie gości, lecz nie przekłada się to na żadną groźną sytuacje bramkową

65
    Bardzo blisko celu byli teraz gospodarze, ale ponad bramką uderzał Ben Basat

67
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Ben Basat, na boisku pojawia się Braithwaite.

68
    Ależ nieodpowiedzialne zachowanie Zebiny, który łapię piłkę w ręce i dostaje za to żółty kartonik, ale za chwilę prowadzi dyskusje z arbitrem i dostaje kolejną żółtą kartkę

70
    Rzut wolny dla gospodarzy z narożnika pola karnego gości

72
    Gol dla Toulouse!
    Wrzutka w pole karne, obrońcy wybijają zbyt krótko, piłka trafia pod nogi AGUILARA, który mocnym strzałem daje wyrównanie w tym spotkaniu

73
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Camara, na boisku pojawia się Montano.

74
    Żółta kartka dla Marveaux (Montpellier HSC).

76
    Rzut rożny dla Tuluzy

77
    Cały czas to gospodarze atakują i posiadają przewagę, ale nie potrafią tego wykorzystać

79
    Ależ pomyłka Ahamady, który niepotrzebnie wyszedł przed pole karne i zatrzymał swojego obrońcę, a na pustą bramkę nie trafił Montano

80
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Sanson, na boisku pojawia się Martin.

82
    Dobrą sytuację teraz zaprzepaścił napastnik Tuluzy, który chciał lobować, ale wysłał futbolówkę wysoko ponad bramką

83
    Źle wykonany rzut z autu przez zawodnika Montpellier i od autu zaczną gospodarze

84
    Bardzo ostre wejście Akpa Akpro i zostaje on ukarany żółtym kartonikiem

85
    Rzut wolny dla gości, okazja na dośrodkowanie

86
    Teraz goście nieco dłużej utrzymują się na połowie swojego rywala i mają z tego kolejny rzut wolny

87
    Rzut karny próbował wymusić jeden z graczy Tuluzy, ale sędzia nie dał się na to nabrać

88
    Brzydkie zachowanie Abdennoura względem przeciwnika i żółty kartonik dla gracza Tuluzy