Man Utd – Szachtar 1:0 (koniec) | Sociedad – Bayer 0:1 (koniec) | Kopenhaga – Real Madryt 0:2 (koniec)
Benfica – PSG 2:1 (koniec) | Olympiakos – Anderlecht 3:1 (koniec) | Bayern – Man City 2:3 (koniec)
Vik. Pilzno – CSKA Mos. 2:1 (koniec)
Viktoria Pilzno
2:1 (0:0)
CSKA Moskwa
Wtorek 10.12.2013, 20:45 • Štruncovy Sady, Pilzno • Liga Mistrzów UEFA

O pierwszej połowie w zasadzie można zapomnieć, a dopiero w drugiej wszystko zaczęło nabierać rumieńców! 3 bramki i 2 czerwone kartki, w dodatku mnóstwo okazji bramkowych! Graczem meczu zostaje Wágner, który 8 minut po wejściu na boisko dał swojej ekipie upragnione zwycięstwo! (22:44:40)

Czesi przegrywali już 0:1, ale determinacją doprowadzili do wyrównania, a w ostatniej minucie wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali! Nasi sąsiedzi zagrali lepszy mecz od swoich rywali i zasłużenie awansowali!

Viktoria Pilzno rzutem na taśmę wygrywa dzisiejsze spotkanie i tym samym pozostaje jeszcze w europejskich pucharach! Co prawda żegna się z Ligą Mistrzów, ale kosztem CSKA właśnie, wchodzi do Ligi Europy!

90+3
    Wernbloom jako drugi w zespole gości ogląda czerwoną kartkę! CSKA kończy w 9!!!

90+2
    Bakoš przepycha się w polu karnym i otrzymuje za to żółtą kartkę.

90+2
    Rzut wolny dla CSKA kilka metrów przed polem karnym Viktorii!

90+1
    Zmiana w drużynie CSKA Moskwa: z boiska schodzi Ahmed Musa, na boisku pojawia się Vitinho.

90
    Gooooooooool dla Pilzna!

Viktoria w ostatnich minutach zdobywa bramkę dającą im prowadzenie! Bardzo dobre dośrodkowanie Rajtorala w pole karne do TOMASA WAGNERA, który ze spokojem przyjmuje piłkę i oddaje potężny strzał pokonując Akinfeev'a!

89
    W końcu dośrodkowanie ku linii końcowej i piłki nie sięga gracz Viktorii! Od własnego pola bramkowego wznowi golkiper CSKA.

87
    Pilzno ma kolejny stały fragment gry i rozgrywa do tyłu, powoli chcą rozegrać tę akcję.

85
    Znów nastąpiło zwolnienie gry, ponieważ Akinfeev będzie rozgrywał rzut wolny, sekundy lecą..

84
    Viktoria w szaleńczym ataku i kolejne doskonałe podanie w polu karnym, po którym powinna paść bramka! Niestety nie porozumieli się dwaj gracze i gospodarze tracą piłkę!

82
    Zmiana w drużynie Viktoria Pilzno: z boiska schodzi Stanislav Tecl, na boisku pojawia się Tomas Wágner.

81
    Kolejna bramkowa okazja dla Czechów! Coś czuję, że oni to dzisiaj wygrają! Strzał piętką oddał Procházka, ale zostaje on zablokowany!

80
    Głupie zachowanie Schennikova z pewnością zasługuje na kartkę, niepotrzebne kłótnie.

78
    Wyśmienita okazja dla gości, ale w decydującym momencie napastnik nie sięga piłki nogą! Świetne podanie Musy!

77
    Piłkarze ostatnimi minutami rekompensują nam całe słabe dotychczasowe spotkanie! Wciąż Viktoria w ataku, by wygrać ten mecz! Rozpoczyna się gra na czas CSKA.

76
    Gol dla Pilzna!

Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Horváth rozpędza się z piłką i pięknie, miękko wrzuca na 5. metr! Tam pojawia się DANIEL KOLAR, który pakuje piłkę głową do pustej części bramki! Mamy wyrównanie!