23 25 25 25
Trefl Gdańsk
1
25 13 20 20
Piątek 13.12.2013, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

0:0
    Siatkarze Jastrzębskiego Węgla potrzebowali sporo czasu, aby się rozkręcić, ale kiedy już to zrobili pokazali klasę- wręcz rozbili rywali w drugim secie. W kolejnych dwóch partiach zdobywali wysokie prowadzenie w końcówkach i pewnie wygrywali partie. MVP tego spotkania został Krzysztof Gierczyński, który kończył dziś ataki dosłownie z każdej pozycji i strefy! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje w serwisie lajfy.com! (20:08:45)

25:20
    Czwarty set skończony.

25:20
    Zajder psuje zagrywkę. To koniec tego meczu!

24:20
    Marachal przeszedł linię 3 metra.

24:19
    Tym razem pomylił się Holender.

24:18
    Bontje zagrywa asa serwisowego! Piłka meczowa!

23:18
    Wierzbowski zaatakował w antenkę.

22:18
    Bohater poprzedniej akcji psuje swój serwis.

21:18
    Mikołajczyk kiwnął za blok.

21:17
    Bontje miał podwójny blok, ale zdołał go ominąć po ataku z krótkiej przesuniętej.

20:17
    Zepsuta zagrywka w drużynie gospodarzy.

20:16
    Łasko zbił po prostej i ominął podwójny blok.

19:16
    Świetny blok Gierczyńskiego i Bontje. Przerwa dla gości.

18:16
    Gierczyński sprytnie kiwnął tuż za blok.

17:16
    Żaliński obił blok rywali.

17:15
    Rusek popełnił błąd w przyjęciu.

16:15
    Gierczyński zaatakował "pod górę" i obił blok. Minimalne prowadzenie jastrzębian na drugiej przerwie technicznej w czwartej partii.