Rennes – PSG 1:3 (koniec) | Ajaccio – Lorient 1:2 (koniec) | Évian TG – Reims 1:1 (koniec)
Guingamp – Monaco 0:2 (koniec) | Nantes – Toulouse 1:2 (koniec) | Nice – Sochaux 1:0 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
1:1 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 14.12.2013, 20:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje portalu LAJFY.COM! (21:53:46)

Graczem spotkania – Floyd Ayite. Rezerwowy Reims przesądził o końcowym wyniku meczu.

Evian prowadziło od 73. minuty i na dwie minuty przed końcem spotkania straciło bramkę. Reims zagrało przeciętnie, ale ostatnie minuty meczu to pokaz zaangażowania i woli walki. Wprowadzony w drugiej połowie Ayite strzelił bramkę, co dało drużynie gości remis.

Za nami spotkanie, które było dopiero w ostatnich minutach dostarczyło sporej dawki wrażeń.

90+3
    Cios za cios. Obie drużyny walczą o zwycięskiego gola.

90+1
    Gol dla Reims!
    Bramkę zdobył FLOYD AYITE. Aut dla Reims na wysokości pola karnego Evian. Piłka trafia do Preville, który odgrywa do Ayite, który mocnym strzałem trafia tuż przy słupku.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Ruben, na boisku pojawia się N'Sikulu.

88
    Rzut rożny dla Reims.

88
    Rzut wolny dla Reims. Piłka ustawiona 35 metrów od bramki Evian.

87
    Reims całą drużyną atakuje Evian. Gospodarze zepchnięci na własną połowę.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania. Reims atakuje, ale gracze gości wyraźnie odczuwają trudy dzisiejszego spotkania. Evian dobrze kontroluje środek pola.

82
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Albaek, na boisku pojawia się Atar.

81
    Jeszcze jeden rzut rożny dla Reims.

80
    Rzut rożny dla gości.

79
    Rezerwowy Ayite był bliski strzelenia bramki dla swojej drużyny. Strzał gracza Reims z okolic pola karnego minimalnie obok bramki Evian.

78
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Sougou, na boisku pojawia się Cambon.