MKS – Atom Trefl 3:2 (koniec) | Muszynianka – Legionovia 3:2 (koniec) | PTPS – Chemik 3:0 (koniec)
MKS Dąbrowa Górnicza
3
26 16 22 26 16
Atom Trefl Sopot
2
24 25 25 24 14
Sobota 14.12.2013, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum, Dąbrowa Górnicza • Tauron Liga

:
    Zawodniczką meczu zostaje nie kto inny, jak Zaroślińska, która zagrała dzisiaj fenomenalne zawody! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do reszty na lajfy.com! (17:23:10)

:
    Cudowny mecz kończy się wygraną 3:2 gospodyń – Tauronu MKSu Dąbrowy Górniczej!
    3 sety grane na przewagi oraz tie-break doskonale podsumowują dzisiejszy mecz! Dodatkowo dąbrowianki dokonały niemalże niemożliwego i zdołały odrobić 6punktową stratę w ostatnim secie oraz przegrywając w końcówce aż 10:14!

16:14

16:14
    Podolec znów nie kończy, Zaroślińska trochę sie wystraszyła i nie kończy dwukrotnie. Kaczorowska atakuje w aut i Dąbrowa Górnicza wygrywa przegranego tie-breaka!

15:14
    I wychodzi na prowadzenie! Podolec w aut! Ależ mecz!

14:14
    Niesłychane! Dąbrowianki doprowadzają do remisu po sześciopunktowej stracie!

13:14
    Timeout dla gości.

13:14
    Molnar blokowana na skrzydle przez Adams i Zaroślińską!

12:14
    Kaczorowska atakuje w antenkę! 2 punkty straty i wraca Molnar za Kaczorowską!

11:14
    Szczurek pewnie atakuje i jeszcze się bronią gospodynie!

10:14
    Podolec po bloku po rękach i Trefl ma pierwszą piłkę meczową!

10:13
    Ładnie Liniarska ze skrzydła!

9:13
    Leys wygrywa akcję na siatce i już tylko 2 punkty dzielą sopocianki od wygrania całego meczu!