Chievo – Sampdoria 0:1 (koniec) | Fiorentina – Bologna 3:0 (koniec) | Genoa – Atalanta 1:1 (koniec)
Lazio – Livorno 2:0 (koniec) | Parma – Cagliari 0:0 (koniec) | Udinese – Torino 0:2 (koniec)
Juventus – Sassuolo 4:0 (koniec) | Napoli – Inter 4:2 (koniec)
Juventus FC
4:0 (3:0)
US Sassuolo Calcio
Niedziela 15.12.2013, 18:30 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A

Juventus Turyn po ciekawym spotkaniu w pełni zasłużenie pokonał 4:0 Sassuolo Calcio! Bohaterem tego meczu został strzelec trzech bramek, Carlos Tevez. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (20:26:19)

90+1
    Padoin zagrał prostopadłą piłkę do Quagliarelli, ale Pegolo dobrze wyszedł z bramki i przerwał tą akcję!

90
    Sędzia zdecydował się doliczyć dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Llorente zagrał piętką do Padoina, ale zawodnik wprowadzony w drugiej połowie na boisko poślizgnął się..

86
    Masucci zagrał świetnie w pole karne do Marrone, który uderzył tuż obok bramki Buffona! To powinien być gol dla gości!

84
    Coraz częściej w ostatnim czasie zawodnicy Sassuolo zatrudniają Buffona. Jednak nie potrafią groźniej zaatakować.

83
    Longhi bardzo dobrze przerwał w środku pola niebezpieczną akcję gospodarzy.

81
    Sędzia liniowy kolejny raz przerywa groźną akcję Juventusu w tym meczu. Warto jednak zaznaczyć, że arbiter liniowy ani razu się nie pomylił.

78
    Quagliarella oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

77
    Sassuolo walczy o honorowe trafienie, ale cały czas bezbłędny w bramce jest Buffon.

75
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Vidal, na boisku pojawia się Padoin.
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Floro Flores, na boisku pojawia się Masucci.

74
    Quagliarella oddał bardzo groźny strzał sprzed pola karnego, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

71
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Magnanelli, na boisku pojawia się Chibsah.

70
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Tevez, na boisku pojawia się Quagliarella.

68
    Gol dla Juventusu!
    CARLOS TEVEZ kompletuje hat-tricka! Niepilnowany Isla zagrał w pole karne do Teveza, który na raty pokonuje Pegolo!

67
    Zaza próbował w pojedynkę przedrzeć się przez obronę Juve, ale został powstrzymany.

65
    Sassuolo w ostatnich minutach radzi sobie coraz lepiej na boisku, jednak z takim deficytem bramkowym będzie gościom bardzo trudno wywieźć z Turynu trzy punkty!

62
    Floro Flores zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała ponad bramką Juve.
    Gole: 15. Tevez, 28. Peluso, 45. Tevez, 68. Tevez

Kartki:   19. Peluso (JUV) – 12. Magnanelli (SAS)

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Isla, Vidal (75. Padoin), Pogba, Asamoah, Peluso (56. De Ceglie) – Tevez (70. Quagliarella), Llorente.
    Zmiany: Storari, Rubinho – Caceres, Ogbonna, De Ceglie, Motta, Lichtsteiner, Padoin, Giovinco, Quagliarella.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Marzorati, Bianco, Antei – Gazzola, Marrone, Magnanelli (71. Chibsah), Kurtić (52. Zaza), Longhi – Missiroli, Floro Flores (75. Masucci)
    Zmiany: Pomini – Pucino, Rossini, R. Ziegler, Valeri, Laribi, Schelotto, Chibsah, Zaza, Alexe, Masucci, Farias.

Sędziowie: Mauro Bergonzi