Poznań – Wieliczka 2:3 (koniec) | Szczecin – GAF Gliwice 3:3 (koniec) | Podlaski ZPN – Unisław 1:2 (koniec)
Bochnia – Ruda Śląska 4:1 (koniec) | Kraków – Lublin 2:1 (koniec) | Clearex – Gniezno 2:0 (koniec)
Głogów – AZS Gdańsk 3:6 (koniec) | Rekord – Łęczyca 4:2 (koniec) | Wieliczka – Unisław 1:1 (6:5 po rz. karnych)
Bochnia – Poznań 4:2 (po dogrywce) | Clearex – Łęczyca 5:2 (koniec) | Rekord – Kraków 3:1 (koniec)
koniec po rz. karnych (6:5)
MKF Solne Miasto Wieliczka
1:1 (0:0)
Unisław Team PBDI
Sobota 21.12.2013, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Bochnia • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20

Solne Miasto w półfinale, a Unisław Team jedzie do domu! (18:23:00)

Marnuje Hapka! Koniec zawodów! Wieliczka wygrywa 6-5 i jest w półfinale!

Jakub Cieśla na 6-5!

Paweł Kaniewski doprowadza do wyrównania. 5-5!

Aleksander Ślęczka również się nie myli!

Karol Czyszek! 4-4!

Patryk Oraczewski psuje karnego! Świetnie broni Gierlicki!

Bartosz Piotrowski wykorzystuje karnego! 4-3!

Andrzej Musiał niezbyt pewny, ale strzela! 4-2!

Mateusz Komur marnuje karnego! Prowadzi Wieliczka 3-2.

Mariusz Sierakowski również pewnym uderzeniem wykorzystuje karnego!

Krystian Belzyt! 2-2!

Arkadiusz Lekki – kapitan Wieliczki trafia na 2-1!

Piotr Kaczkowski! 1-1! Wyczekał bramkarza.

Damian Buras! Od słupka, ale wpada!

Sędziowie rozpoczynają procedurę wykonywania rzutów karnych. Najpierw Wieliczka.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Będą rzuty karne! Niesamowite emocje w pierwszym ćwierćfinale!

34:00
    Druga dogrywka skończona.

33:59
    GOL DLA WIELICZKI!

Sekundę przed końcem! PATRYK ORACZEWSKI z ostrego kąta trafia do siatki!

31:20
    Musiał trafia w słupek! Dużo szczęścia miał teraz Unisław Team.

30:38
    Pełne ryzyko w zespole z Wieliczki – zagrają teraz z lotnym bramkarzem.

30:37
    Czas dla Solnego Miasta!

30:37
    GOL DLA UNISŁAWIA!

MATEUSZ KOMUR mocnym strzałem wykorzystuje przedłużony rzut karny.

30:36
    Przedłużony rzut karny dla zespołu Unisław Team. Kontrowersyjna decyzja sędziów.

30:06
    Indywidualna akcja Komura zakończona mocnym strzałem prosto w dobrze ustawionego Jacaszka.

29:01
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

29:00
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

28:23
    Dobiega końca pierwsza połowa dogrywki, która była wyrównana, podobnie jak całe spotkanie.

26:01
    Ogromny kocioł w bramce Unisławia, ale dają radę. Utrzymuje się wynik bezbramkowy.

25:45
    Obie drużyny boją się zaryzykować, aby nie nadziać się na głupią kontrę, co może spowodować odpadnięcie z MMP.

24:01
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Aby rozstrzygnąć losy pierwszego ćwierćfinału potrzebna będzie dogrywka 2x5 minut efektywnego czasu gry.

24:00
    Druga połowa skończona.

21:42
    Czas dla zespołu Unisław Team!

20:43
    Przewagę ma zespół z Wieliczki, ale na niewiele się to zdaje. W razie czego przy wyniku remisowym dogrywka 2x5 minut.

17:20
    Niesamowity szturm na bramkę Solnego Miasta! Ostatecznie Wieliczka wychodzi obronną ręką w opresji.

16:58
    Z dystansu strzelał Sierakowski, ale piłkę w zęby złapał Gierlicki.

15:00
    Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Tym razem to Unisław długo wymieniał między sobą podania, ale i tak nie przyniosło to sytuacji bramkowej.

13:30
    Optyczną przewagę na początku drugiej odsłony posiada ekipa z Wieliczki. Czekamy na udokumentowanie tego faktu bramką.

12:01

Pierwsza połowa była bardzo zaciętym widowiskiem, o czym świadczy wynik. Oba zespoły grały bardzo dobrze w defensywie i obecnie Solne Miasto bezbramkowo remisuje z Unisław Team.

12:00

11:00
    Indywidualna akcja Kaczkowskiego, jednak strzał nie był już tak dobrze wykonany.

09:53
    Czas dla Unisław Team!

08:32
    Po jednym faulu na koncie każdego z zespołów. Od rzutu wolnego tym razem rozpoczyna Unisław Team.

08:00
    Inicjatywę przejął zespół grający w czarnych strojach, a więc Solne Miasto Wieliczka.

06:50
    Uderzenie Burasa z dystansu sprawiło sporo problemów Gierlickiemu, ale poradził sobie.

06:21
    Czas dla Solnego Miasta! Trener z Wieliczki chyba zauważył, że jego zespół nie radzi sobie zbyt dobrze.

06:00
    Wieliczka niezbyt radzi sobie ze zmasowanymi ataki Unisławia, ale póki co świetnie spisuje Jacaszek.

04:35
    Przewagę na początku meczu ma Unisław – co jakiś czas trapią Jacaszka jakimś trudnym uderzeniem, ale ten na razie nie daje się pokonać.

03:59
    Bardzo szybka akcja Kaczkowskiego prawą stroną parkietu, ale w porę połapali się w tym futsaliści z Wieliczki i mamy tylko korner.

03:22
    Oraczewski strzelał z dystansu, ale został zblokowany i kończy się jedynie na rzucie rożnym.

00:45
    Pierwsze przewinienie na koncie zespołu z Unisławia. Od rzutu wolnego rozpocznie ekipa z Solnego Miasta.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Prezentacja zespołów na parkiecie. Zaraz zaczynamy fazę pucharową Młodzieżowych Mistrzostw Polski!

MKF Solne Miasto: Jacaszek, Kłosowski – Cieśla, Armatys, Sierakowski, Musiał, Ślęczka, Oraczewski, Czajkowski, Lepiarz, Lekki, Buras

Unisław Team Unisław: Gierlicki, Piotrowski – Szatkowski, Komur, Czyszek, Belzyt, Kaczkowski, Hapka, Kaniewski, Dalmowski, Markiewicz, Błażejczyk

Sędziowie: Tomasz Frąk, Maciej Szyduk – Tomasz Kubik.

Unisław Team zajął drugie miejsce w grupie B z sześciopunktową zdobyczą. W grupie pokonali Gwiazdę Rudę Śląska (1-0) i Reprezentację Podlaskiego ZPN-u (2-1). Porażkę ponieśli jedynie ze zwycięzcą grupy i gospodarzem zawodów BSF-em Bochnia (1-4).

Solne Miasto z kompletem punktów wygrało rywalizację w grupie A. Zawodnicy z Wieliczki pokonali kolejno GAF Jasna Gliwice (5-2), Pogoń 04 Szczecin (5-2) i UKS CityZen Poznań (3-2).

Żarty się skończyły. Zaczynamy fazę pucharową Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20. W pierwszym spotkaniu 1/4 finału zespół MKF Solne Miasto Wieliczka zmierzy się z Unisław Team Unisław.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.