Nieudana indywidualna kontra Gibbonsa.

57:35
    Kapitalna interwencja Flowera po uderzeniu Bogosiana!

57:17
    Fleury mrozi gumę po jej wstrzeleniu przez Frolka. Wznowienie w tercji obronnej Pittsburgha.

56:11
    Przy gumie ponownie już Pingwiny.

55:43
    Jets rozgrywają gumę w okolicach neutralnej części lodowiska.

54:50
    Neal – Małkin – Jokinen w ofensywie. Oblężenie bramki Jets trwa.

53:54
    Świetna interwencja Flowera po uderzeniu Setoguchiego.

52:38
    Gol dla Pittsburgh!
    Bramkę zdobył NISKANEN.

GOOL! Świetna akcja Pingwinów! Crosby wygrywa wznowienie, szybka wymiana gumy pomiędzy Kunitzem i Maattą, krążek dociera do NISKANENA, który piekielnie mocnym uderzeniem spod niebieskiej zdobywa szóstą bramkę dla Pittsburgha!

52:13
    Little ze środka trafia jedynie w bandę za bramką Flowera.

51:08
    Fleury wyłapuje delikatny strzał Frolika.

50:13
    Gra przenosi się już pod bramkę Montoyi. Guma poza obszarem lodowiska, przerwa w grze.

49:23
    Jets rozgrywają krążek w tercji Penguins...

48:29
    Bramkę zdobył MAŁKIN.

GOOOL! REMIS! MAŁKIN dobija strzał Neala ze środka i na tablicy wyników mamy wynik 5:5!

48:09
    Sill na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

47:32
    Winnipeg zdołało na chwilę oddalić niebezpieczeństwo od własnej bramki.

46:16
    Świetna interwencja Montoyi po strzale Jokinena.

45:43
    Odrzutowce przerywają długi okres gry Pingwinów w tercji ataku.

44:21
    Gibbons trafia z dogodnej pozycji trafia tylko w ramię golkipera Jets.

43:23
    Pingwiny przez większość czasu utrzymują się przy gumie, ale jak na razie nie zagrażają w większym stopniu bramce Montoyi.

42:29
    Gra przerwana. Pittsburgh na pozycji spalonej.

41:16
    Gibbons blokuje strzał Wheelera. Kontra Pingwinów.

40:43
    Niecelne uderzenie Stuarta spod niebieskiej na bramkę Fleury'ego.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Pens.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 21:03.

Po szalonej drugiej tercji Pingwiny przegrywają z Odrzutowcami 4:5.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:43
    Gol dla Winnipeg!
    Bramkę zdobył KANE.

Pingwiny dostają kolejną bramkę do szatni. KANE strzałem z backhandu wyprowadza Jets na prowadzenie.

39:00
    Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

38:19
    Pingwiny wybijają gumę na uwolnienie. Wycofanie gry pod bramkę Pens.

37:31

KANE znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Pingwinów. Okazji nie zmarnował, w Pittsburghu po raz kolejny remis.

37:16
    Strzał Neala po podaniu Crosby'ego zablokowany.

36:06
    Małkin wraca do gry. Penguins w pełnym zestawieniu.

35:07
    Pingwiny wyprowadzają kontratak w osłabieniu. Sill strzelał na bramkę Montoyi.

34:06
    Małkin otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Jets w przewadze.

33:05
    Guma po backhandowym uderzeniu Kunitza przeleciała obok bramki Montoyi.

32:41
    Orpik odbiera gumę spod kija Wheelera. Pens ruszają z kontrą.

31:48
    Bramkę zdobył J. JOKINEN.

GOOL! Pingwiny ponownie na prowadzeniu! Guma po uderzeniu JUSSIEGO JOKINENA otarła się o kij Setoguchiego i wpadła do bramki Montoyi!

30:02
    Pardy mocno spod niebieskiej, Fleury mrozi gumę.

29:01
    Ładna interwencja kijem w wykonaniu Flowera po uderzeniu Kane'a.

28:32
    Jussi Jokinen stracił równowagę podczas akcji Pingwinów, krążek przejmują goście.

27:34
    Pingwiny przez cały czas utrzymują się w tercji ataku.

26:51
    Uderzenie Letanga na bramkę Jets, Montoya broni parkanami.

26:02
    Bramkę zdobył WHEELER.

Strzelanina w Pittsburghu trwa. Szybka odpowiedź Odrzutowców. WHEELER pokonuje Flowera i doprowadza do ponownego remisu.

24:59
    Bramkę zdobył NEAL.

NEAL po raz kolejny! Uderzenie Jamesa spod bandy po podaniu Małkina ląduje w bramce Winnipeg! Fantastyczny comeback Pittsburgha!

24:25

GOOL! W Pittsburghu już remis! Szybko rozegrany zamek przez Pens, Letang do NEALA, a ten posyła gumę do bramki Montoyi! 2:2.

24:12
    Wheeler otrzymał karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Pittsburgh w przewadze.

24:12
    Świetne podanie Jokinena zza bramki do Małkina! Montoya zdołał zamrozić gumę.

23:26
    Crosby do Gibbonsa, a ten z czystej pozycji pudłuje strzelając na bramkę Jets.

23:01
    Szybka kontra czwartego ataku Pittsburgha, Montoya łapie gumę do raka.

22:05
    Uderzenie Vitaly'ego z okolic niebieskiej, Montoya odbija gumę.

21:06
    Bramkę zdobył MAŁKIN

GOOL! MAŁKIN przejął gumę w tercji Jets i precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka pokonał Montoyę! Bramka kontaktowa Pens!

20:45
    Pingwiny spokojnie rozgrywają gumę we własnej tercji.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Pens.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 20:05.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Pingwiny przegrywają z Jets 0:2.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:56
    Bramkę zdobył SCHEIFELE.

Pingwiny dostają bramkę do szatni. SCHEIFELE wykorzystuje dobre podanie od Kane'a i podwyższa prowadzenie Jets.

19:00
    Ostatnia minuta pierwszej tercji.

18:52
    Oba zespoły grają już w pełnych zestawieniach.

17:08
    Montoya mrozi gumę po lekkim strzale Scuderiego.

16:52
    Engelland i Byfuglien odesłani na ławki kar za nadmierną ostrość. Gramy 4 na 4.

16:52
    Crosby nie wykorzystuje okazji z rzutu karnego.

16:52
    Crosby w sytuacji sam na sam z Montoyą faulowany. Rzut karny!

16:17
    Niskanen wraca do gry. Pens w pełnym zestawieniu.

15:32
    Winnipeg spaliło kolejną akcję. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

14:41
    Jets na lodzie już w piątkę.

14:17
    Siły na lodzie wyrównane. Niskanen otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie.

13:12
    Little wybija gumę daleko pod bramkę Flowera.

12:41
    Byfuglien na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika. Pingwiny po raz kolejny w przewadze.

12:25
    Mocne uderzenie Małkina, Montoya mrozi gumę.

11:14
    Penguins grają już w pełnym zestawieniu.

10:03
    Odrzutowce jak na razie mają ogromne problemy z założeniem zamka.

9:14
    Adams otrzymał karę mniejszą za niesportowe zachowanie. Jets w przewadze.

9:14
    Olli Jokinen na pozycji spalonej. Gra przerwana.

8:17
    Winnipeg w pełnym zestawieniu. Słabo rozegrały tą przewagę Pingwiny.

7:03
    Pingwiny wyrzucone z tercji Jets. Pittsburgh musi konstruować akcję od nowa.

6:17
    Pingwiny zagrają w przewadze. Pardy otrzymał karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika.

5:38
    Niecelne uderzenie Letanga na bramkę Montoyi. Gumę przejmują goście.

4:47
    Winnipeg wybija krążek na uwolnienie, Wycofanie gry pod bramkę Montoyi.

3:41
    Niecelne uderzenie Wrighta na bramkę Fleury'ego.

2:34
    Uderzenie Kunitza ze środka zablokowane przez Enstroma.

1:47
    Bramkę zdobył TROUBA.

Winnipeg na prowadzeniu! TROUBA z najbliższej odległości pokonuje Flowera i otwiera wynik spotkania.

1:02
    Ostra gra na bandach zawodników obydwu zespołów za bramką Jets. Montoya obligatoryjnie zamroził krążek.

0:32
    Kane w sytuacji sam na sam z Flowerem. Górą golkiper Pingwinów.

0:01
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Jets!

00:01

Do składu Pingwinów powracają Jewgienij Małkin oraz Kris Letang.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Niskanen, Maatta, Engelland, Orpik, Scuderi, Letang – Gibbons, Crosby, Kunitz – Neal, Małkin, Jokinen – Adams, Sutter, Pyatt – Vitale, Sill, Glass

Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Ellerby, Byfuglien, Enstrom, Trouba, Bogosian, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Kane – Setoguchi, Jokinen, Thorburn – Peluso, Wright, Tangradi

Sędziowie: Furlatt, L'Ecuyer – Driscoll, Cameron.

Na relację z tego spotkania zapraszają lajfy.com wspólnie z Polskim Centrum Kibiców Pittsburgh Penguins!

Pingwiny notują fantastyczną passę na własnym lodzie. Pittsburgh nie przegrał meczu w Consol Energy Center od jedenastu spotkań. Co więcej Pingwiny przez ten czas nie przegrywały w meczu we własnej hali dłużej niż przez minutę.

Winnipeg zaś to szósta drużyna Dywizji Centralnej. Jets w 44 spotkaniach zgromadzili 43 punkty.

Penguins to aktualny lider Konferencji Wschodniej i Dywizji Metropolitarnej. Pens mają ogromną przewagę w dywizji nad drugim Washingtonem Capitals, aktualnie wynosi ona piętnaście punktów.

Czas na kolejną pingwinią relację na lajfy.com! Tym razem Pittsburgh podejmie na własnym lodzie gości z Winnipeg.

National Hockey League, spotkanie pomiędzy Pittsburgh Penguins, a Winnipeg Jets.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 22. Małkin (J. Jokinen), 25. Neal (Letang, Crosby), 25. Neal, 32. J. Jokinen (Małkin, Orpik), 49. Małkin (Neal), 53. Niskanen (Maatta, Kunitz) – 2. Trouba (O. Jokinen, Pardy), 20. Scheifele (Kane, Bogosian), 27. Wheeler (Little), 38. Kane, 40. Kane (Scheifele, Frolik)

Sędziowie: Furlatt, L'Ecuyer – Driscoll, Cameron