Hull – Chelsea 0:2 (koniec) | Cardiff – West Ham 0:2 (koniec) | Everton – Norwich 2:0 (koniec)
Fulham – Sunderland 1:4 (koniec) | Southampton – West Bromwich 1:0 (koniec) | Tottenham – Crystal Palace 2:0 (koniec)
Man Utd – Swansea 2:0 (koniec)
Hull City A.F.C.
0:2 (0:0)
Chelsea F.C.
Sobota 11.01.2014, 13:45 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League

Chelsea dzięki skutecznej grze w drugiej połowie zwycięża na KC Stadium z Hull City 2:0! Dzięki golom Hazarda i Torresa podopieczni Jose Mourinho co najmniej do jutra zajmować będą pozycję lidera Premier League! Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje tylko na Lajfy.com. (15:37:31)

90+3
    Kolejna niecelna próba strzelenia gola przez gospodarzy.

90+2
    Quinn przegrywa pojedynek główkowy w polu karnym gości z Hazardem.

90
    3 minuty dolicza do drugiej części gry Mark Clattenburg.

89
    Ostatnią zmianę przeprowadza Jose Mourinho. Na boisko w miejsce Ramiresa wejdzie Essien.

88
    Kolejna zmiana w drużynie Chelsea. Miejsce Williana zajmie na boisko Schurrle.

87
    Gol dla Chelsea!
    FERNANDO TORRES dostaje piłkę od Wlliana, wbiega z nią w pole karne i uderza w kierunku krótszego słupka! McGregor bez szans!

86
    Kolejny raz faulowany Eden Hazard.

85
    Złe dogranie Torresa w pole karne do Hazarda i goście tracą piłkę.

84
    Willian na własnej połowie powstrzymywany przy wyprowadzaniu kontry.

83
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Boyd, wchodzi Quinn.

83
    Azpilicueta za daleko wypuścił sobie piłkę i grę wznawia bramkarz gospodarzy.

82
    Figueroa ukarany przez sędziego za nieprzepisowe zagranie na Hazardzie.

80
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne The Blues, ale wciąż bez efektu.

79
    Zmiany również w zespole Jose Mourinho. Schodzi Oscar, wchodzi Mikel.

77
    Druga zmiana wykonana przez Steve'a Bruce'a. Miejsce Chestera zajmie Fryatt.

77
    Elmohamady dośrodkowuje piłkę w pole karne Chelsea, ale nikomu z "Tygrysów" nie udało się do niej dojść.

76
    Livermore zbyt długo trzymał piłkę przy sobie i marnuje dobrą okazję gospodarzy.

74
    Willian dogrywa piłkę w polu karnym, a Oscar znalazł się w podobnej sytuacji jak w pierwszej połowie! Tym razem jego uderzenie wślizgiem zablokował Davies.

73
    Willian piętką wystawia piłkę Oscarowi w polu karnym, ale szybsi byli obrońcy Hull od pilarza gości.

71
    Piłka po wysokim dośrodkowaniu przez Boyda ląduje w rękach Cecha.

69
    Za faul na Torresie żółtą kartką ukarany Livermore. Rzut wolny dla Chelsea.

68
    Za głęboko dogrywał piłkę w pole karne gospodarzy Luiz.

67
    Pierwsza zmiana gospodarzy. W miejsce Meylera wchodzi Koren.

67
    Strzał Huddlestone'a niecelny, od bramki rozpoczyna Petr Cech.

66
    Cahill zagrywa piłkę ręką niedaleko swojego pola karnego i zostaje ukarany żółtą kartką przez arbitra!

65
    Ramires traci piłkę na rzecz Boyda w środku boiska.

64
    Za mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego Oscara, piłka niemal wyszła na aut.

62
    Od bramki grę wznawia McGregor.

60
    Willian z ostrego kąta uderza ponad bramką.

59
    Huddlestone fauluje Ramiresa tuż przed polem karnym.

58
    Ożywiła się gra na boisku.

56
    EDEN HAZARD prowadził piłkę wzdłuż pola karnego, zwiódł obrońcę i uderzył mocno po ziemi przy samym słupku!

55
    Nudniejszy fragment gry na boisku.

53
    McGregor broni uderzenie Luiza, a Cahill nie zdążył wykonać dobitki.

52
    Bruce fauluje przed polem karnym Hazarda i okazja do srztału z rzutu wolnego dla Davida Luiza.

51
    Ramires po wrzutce Williana uderza głową ponad bramką.

50
    Hazard minął trzech rywali po czym oddał strzał, ale piłka zablokowana przez obrońcę wychodzi na rzut rożny.

49
    Wyrzut z autu dla Hull na wysokości pola karnego, ale głową wybijają obrońcy Chelsea.

47
    Obie drużyny wyszły na drugą połowę bez zmian w wyjściowych jedenastkach.

46

Po pierwszej połowie Hull City bezbramkowo remisuje z Chelsea Londyn. Mimo braku goli na widowisko i okazje do bramek nie można narzekać, a w drugiej połowie na pewno czeka nas jeszcze więcej emocji! Zapraszam za niecałe 15 minut!

45
    Jedną minutę dłużej będzie trwała pierwsza połowa.

45
    Dobry strzał Luzia i McGregor z problemami przenosi piłkę nad poprzeczkę.

44
    David Luiz faulowany przed polem karnym Hull. Rzut wolny dla gości.

43
    Hazard czysto powstrzymywany w polu karnym.

41
    Huddlestone postanowił bezpośrednio uderzyć na bramkę czeskiego bramkarza, ale wysoko przestrzelił.

40
    Zagranie ręką Terry'ego na własnej połowie i to będzie dobra okazja z rzutu wolnego dla gospodarzy!

39
    Ostry, ale czysty wślizg Ashleya Cole'a na Sagbo.

37
    Starcie Sagbo i Ramiresa. Od stałego fragmentu gry w środku boiska rozpoczną "Tygrysy".

35
    Azpilicueta zatrzymuje wślizgiem akcję Hull City.

34
    Hazard zapędził się w dryblingu i piłka opuściła boisko.

33
    Oscar dostał piłkę na siódmy metr, mógł zrobić wszystko, ale jego uderzenie w środek bramki świetnie wybronił McGregor! To powinien być gol!

32
    Po dośrodkowaniu Williana minął się z piłką McGreogr, ale ta wychodzi poza boisko i bramkarz Hull wznowi grę od własnej bramki.

31
    Spóźniony wślizg Boyda na Azpilicuecie i rzut wolny dla Chelsea.

29
    Stracili pomysł na grę goście, którzy nie potrafią teraz zagrozić bramce McGregora.

28
    Dużo walki w środku boiska można zaobserwować w tym momencie meczu.

26
    John Terry popełnia błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnego pola karnego i Sagbo znalazł się w wyśmienitej sytuacji do strzelenia gola, ale uderzył niecelnie!

24
    Ożywiła się gra popularnych "Tygrysów'. Tym razem na pozycji spalonej znalazł się jednak Sagbo i grę wznowią goście.

22
    Strzał Livermore'a zza pola karnego paradą na rzut rożny wybija Cech! Dobra akcja gospodarzy!

21
    Kiks Ramireza i była okazja dla Hull City, jednak ostatecznie defensywa gości poradziła sobie bez problemu.

19
    Kontratak Hull City, ale uciekła piłka Elmohamadyemu i od autu rozpoczynają goście.

19
    Boyd wślizgiem przerywa akcję blisko pola karnego.

16
    Gospodarze próbują przebić się przed defensywę The Blues, ale póki co wszelkie próby są rozbijane przez obronę Chelsea.

14
    Eden Hazard leży na boisku po starciu z Huddlestonem, ale sędzia nie przerywa gry.

13
    David Luiz faulowany w środkowej części boiska.

12
    McGregor piąstkuje piłkę dośrodkowaną przez Williana.

11
    Torres uderza z pola karnego rywali, ale piłka po rykoszecie uderza tylko w boczną siatkę.

10
    Wymieniają podania na połowie gospodarzy podopieczni Mourinho.

9
    Elmohamady wyprzedził na skrzydle Cole'a i wrzucił piłkę w pole karne, ale wybijają ją obrońcy.

7
    Elmohamady uderzył zza pola karnego, ale piłka ląduje w objęciach Petra Cecha.

6
    Za mocny przerzut piłki Davida Luiza i od bramki zacznie McGregor.

4
    Pechowo teraz sędzia przeszkodził w wyprowadzeniu kontry przez Edena Hazarda.

3
    Dośrodkowanie Williana głową wybijają obrońcy.

2
    Torres wywalczył rzut rożny.

1
    Rozpoczęli piłkarze Chelsea Londyn.

1

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę.

Hull City A.F.C.: McGregor- Elmohamady, Figueroa, Davies, Bruce- Chester, Meyler, Livermore, Sagbo- Boyd, Huddlestone
    Rezerwowi: Diagne-Faye, Fryatt, Graham, Harper, Koren, Quinn, Rosenior

Chelsea F.C.: Cech- Azpilicueta, Ramires, Terry, Cole- Willian, Luiz, Oscar, Cahill, Hazard- Torres
    Rezerwowi: Bertrand, Essien, Eto'o, Mata, Mikel, Schurrle, Schwarzer

Głównym arbitrem dzisiejszego spotkania jest Mark Clattenburg. Jego asystentami są Gary Beswick oraz Mark Scholes.

W ostatnim starciu pomiędzy obiema drużynami Chelsea wygrała na własnym stadionie 2:0. Był to pierwszy mecz obu ekip w bieżącym sezonie, a bramki dla gospodarzy tamtego meczu zdobyli Oscar i Lampard.

Hull City jeszcze nigdy nie wygrało z The Blues. W siedmiu dotychczas rozegranych spotkaniach padły dwa remisy, a pięć razy zwyciężali zawodnicy ze Stamford Bridge.

Goście zajmują wysokie trzecie miejsce ze stratą zaledwie jednego „oczka” do liderującego Arsenalu. Dzięki zwycięstwu 2:1 nad Liverpoolem podopieczni Jose Mourinho mają bezpieczną przewagę czterech punktów nad zajmującym czwarte miejsce zespołem The Reds. Piłkarze Chelsea w ostatnim meczu wygrali na wyjeździe z Southamptonem 3:0. Bramki zdobyli Torres, Willian oraz Oscar.

Gospodarze zajmują obecnie dziesiąte miejsce, jednak bliżej im do strefy spadkowej niż do walki o puchary. Podopieczni Steve’a Bruce’a zdobyli dotychczas 23 punkty, a większość z nich zostało zdobytych na własnym terenie. W ostatnim spotkaniu Hull City uległo na wyjeździe Liverpoolowi 0:2.

Na inaugurację 21. kolejki Premiership spotkają się zespoły Hull City i Chelsea Londyn. Mecz odbędzie się na Kingston Communications Stadium.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:45.

Gole: 56. Hazard, 87. Torres

Kartki:   69. Livermore (HUL), 82. Figueroa (HUL) – 66. Cahill (CHE)

Hull City A.F.C.: McGregor- Elmohamady, Figueroa, Davies, Bruce- Chester(77. Fryatt), Meyler(67. Koren), Livermore, Sagbo- Boyd(83. Quinn), Huddlestone
    Zmiany: Diagne-Faye, Fryatt, Graham, Harper, Koren, Quinn, Rosenior

Chelsea F.C.: Cech- Azpilicueta, Ramires(89. Essien), Terry, Cole- Willian(88. Schurrle), Luiz, Oscar(79. Mikel), Cahill, Hazard- Torres
    Zmiany: Bertrand, Essien, Eto'o, Mata, Mikel, Schurrle, Schwarzer

Sędziowie: Clattenburg- Beswick, Scholes