Livorno – Parma 0:3 (koniec) | Bologna – Lazio 0:0 (koniec)
0:3 (0:1)
Parma Calcio 1913
Sobota 11.01.2014, 18:00 • Armando Picchi, Livorno • Włoska Serie A

Ja już dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje do naszego portalu. (19:56:27)

W samej końcówce gospodarze nastawili się na atak, mocno się otworzyli, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy Parmy, zadając dwa ciosy w ostatnich minutach. Dopisują sobie oni trzy punkty i awansują na siódmą pozycję w ligowej tabeli.

Pan sędzia Massimiliano Irrati kończy mecz. Parma wysoko, bo 3-0 wygrywa na Armando Picchi. Wynik nie oddaje jednak przebiegu meczu, gdyż przez długi czas w drugiej połowie to Livorno było stroną dominującą, jednak skuteczniejsi okazali się goście.

90+5

90+3
    Gol dla Parmy!
    Jedenastkę pewnie wykorzystuje AMAURI. Livorno na kolanach.

90+2
    Rzut karny dla Parmy. Emerson faulował Mendesa.

90+1
    Jakiegoś urazu w jednym ze starć doznał Ceccherini i musiał opuścić boisko. Livorno kończy mecz w dziesiątkę.

90
    Arbiter dolicza cztery minuty.

90
    Goście kontrolują przebieg gry. Umiejętnie utrzymują się przy piłce na własnej połowie.

88
    Niesamowity obrót spraw. Kiedy wydawało się, że to gospodarze strzelą wyrównującą bramkę, z kontratakiem wyszli podopieczni Donadoniego i wydaje się, że zadali decydujący cios.

86
    Do trzech razy sztuka! Niesamowita sytuacja. Najpierw Bardi obronił strzał Gabbiego w sytuacji sam na sam, następnie w słupek trafił Sansone, a do odbitej piłki doszedł AMAURI i ostatecznie skierował futbolówkę do siatki.

85
    Niedokładne dośrodkwanie Sansone. Próbował jeszcze skończyć akcję Gargano, ale od bramki zacznie Bardi.

84
    Ostatnia zmiana w ekipie Parmy. Boisko opuszcza strzelec jedynej bramki Palladino. W jego miejsce na placu gry Paletta.

82
    Zgodnie z tym co zawodnicy obu drużyn pokazali do tej pory, również i ten korner nie stworzył większego zagrożenia.

82
    Znakomity strzał Parolo z dystansu. Świetnie, z najwyższym trudem obronił Bardi. Mamy rzut rożny.

81
    Pewna interwencja Mirante poza własnym polem karnym.

80
    Indywidualny rajd próbował przeprowadzić Paulinho, ale został powstrzymany przez Lucarelliego na szesnastym metrze.

79
    Przyjezdni starają się nieco odciągnąć graczy Livorno od własnego pola karnego. Palladinho centruje w pole karne, ale wybijają obrońcy.