Skra – Czarni 3:0 (koniec) | Dafi Społem – Norwid 0:3 (koniec) | Jastrzębski – ZAKSA 2:3 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
2
23 12 25 25 15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
25 25 21 22 17
Sobota 11.01.2014, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

0:0
    ZAKSA pokonuje Jastrzębski Węgiel 2:3 po bardzo emocjonującym meczu. MVP spotkania wybrany został zawodnik gości, Dick Kooy! Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (20:55:29)

15:17
    Skuteczny atak gości i ZAKSA wygrywa spotkanie 2:3!

25:22
    Kubiak pewnie atakuje z drugiej strefy, tym samym Jastrzębski Węgiel wygrywa czwartego seta i o wszystkim zdecyduje tie-break.

14:16
    Skuteczny atak Kooy'a i mamy drugą przerwę techniczną w secie czwartym.

8:7
    Marechal pewnie atakuje po skosie i mamy pierwszą przerwę techniczną w secie czwartym.

25:21
    Czarnowski pewnie atakuje ze środka i Jastrzębski Węgiel wygrywa trzeciego seta, goście prowadzą 1:2.

16:15
    Ruciak psuje serwis. Druga przerwa techniczna w secie trzecim. Ważny moment w spotkaniu, gospodarze "poczuli krew" i do końca będą walczyć w tym secie.

6:8
    Skuteczny atak Kooy'a po skosie i mamy pierwszą przerwę techniczną w trzecim secie.

12:25
    Udany blok gości i drugi set również pada łupem zawodników z Kędzierzyna-Koźla!

9:16
    Możdżonek kończy przechodzącą piłkę. Druga przerwa techniczna.

5:8
    Możdżonek pewnie atakuje ze środka. Przerwa techniczna.

23:25
    Kubiak zablokowany i to goście wygrywają pierwszego seta w dzisiejszym spotkaniu!