Jarosław – Niżny Nowogród 1:4 (koniec) | HC Slovan – Chabarowsk 3:2 (koniec) | Lev – Władywostok 4:1 (koniec)
HC Slovan Bratysława
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
Amur Chabarowsk
Środa 15.01.2014, 19:00 • Slovanfat Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę, zapraszam ponownie na lajfy.com,/b. (21:09:16)

Slovan zasłużenie zdobywa 3 punkty. Słowacy niemal przez całe spotkanie dominowali na lodzie.
    Slovan Bratysława – Amur Chabarowsk 3:2

60:00

Dzisiejsze spotkanie ogląda 10055 widzów.

59:19
    Slovan za wszelką cenę chce trafić do pustej bramki. Janus wybija na uwolnienie.

58:51
    Järvinen zjeżdża do boksu. Pusta bramka przyjezdnych.

58:45
    Końcówka zdecydowanie lepsza w wykonaniu Amura.

57:40
    Gracze żadnej z drużyn nie składają broni i cały czas atakują.

56:25
    Dobra gra w defensywie obu ekip.

54:28
    Szybie tempo, groźne akcje, duża ilość strzałów. Tak właśnie wygląda końcówka spotkania pomiędzy Slovanem, a Amurem.

53:30
    Goście cały czas w ataku, kibice z Bratysławy mocno dopingują swoich ulubieńców.

51:26
    Nieprawdopodobna obrona Janusa! Po raz kolejny w ostatniej chwili broni groźna dobitkę!

51:00
    Jednobramkowa zaliczka Slovanu może się nie utrzymać do końca meczu. Goście w tej tercji bardzo dobrze radzą sobie w ataku.

50:00
    Ostatnie 10 minut do końca regulaminowego czasu gry.

48:50
    Janus przykrywa krążek po strzale Lugina.

48:33
    Bakos minął dwóch obrońców i wyjechał sam na sam z bramkarzem, który go zatrzymał.

47:26
    Bramka dla Bratysławian!
    Autorem jest HUDACEK!
    Hudacek zmienia tor lotu krążka po strzale Satana. Slovan znowu na prowadzeniu!

46:54
    Olevecy trafia prosto w Järvinena z dobrej pozycji.

46:05
    Czwarta formacja Slovanu spisuje się najlepiej w tym meczu.

45:40
    Dobra indywidualna akcja Stastnego, Järvinen łapię gumę w raka.

45:09
    Gospodarze w pełnym składzie.

44:10
    Dobra gra obronna Slovanu w osłabieniu.

43:09
    Pierwsza kara w meczu! Za podcinanie na ławkę kra zjechał Sigalet.

41:30
    Zapowiada się najbardziej wyrówna tercja. Obie drużyny od początku narzuciły wysokie tempo/.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Po 40. minutach na tablicy jest nadal remis. W tej części spotkania podały 4 bramki, za każdym razem to przyjezdni gonili wynik.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji...

38:00
    Amur zaczął grać jak równy z równym po słabszym okresie swojej gry.

37:06
    Bramka dla Amura!
    Autorem jest: KRIKUNOV!
    Mamy kolejne wyrównanie! Niedokładne odbicie parkanami przez Janusa strzału Dubinina dobija Krikunov. Wynik nadal jest otwartą kwestią.

36:30
    Tempo spotkania nieco osłabło. W grę znowu zakrada się niedokładność.

35:30
    Przyjezdni ruszyli do ataku.

34:52
    Golkiper gości ratuje swój zespół przed utratą kolejnej bramki.

33:45
    Goście próbują coś stworzyć ale nic im nie wychodzi.

32:40
    Amur gra całkowicie bez pomysłu na stworzenie groźnej akcji.

32:00
    Järvinen z biegiem czasu ma coraz więcej pracy. Slovan nie chce poprzestać na tym co już zdołał zdobyć.

31:08
    Krążek po strzale Mikusa trafia w słupek!

30:15
    Strzał Brejcaka został zablokowany przez jednego z obrońców.

30:00
    Kibice zgromadzeni w Slovanfat arenie wyraźnie ożywili się po drugiej bramce Slovanu.

28:17
    Bramka dla Bratysławy!
    Autorem jest: BAKOS!
    Jeden z graczy gospodarzy objeżdża bramkę, kładzie bramkarza na lód, oddaje strzał ale trafia w parkany Järvinena, Bakos dobija i mamy prowadzenie Slovanu.

27:03
    Krążek głównie przebywa w tercji neutralnej.

26:00
    Niecała minuta dzieliła obie bramki. Mecz nabiera "kolorów".

24:31
    Bramka dla Chabrowska!
    Autorem jest: TARASOV!
    Lugin podaje do Tarasova, który był nie pilnowany a ten z pierwszego uderzenia pewnie pokonuje Janusa.

23:48
    Gola dla Bratysławy!
    Autorem jest: STASTNY!
    Podanie od Bakosa zamienia na bramkę umieszczając gumę przy krótszym słupku Järvinena.

21:30
    Slovan ponownie od początku tercji dominuje na lodzie.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Pierwsza tercja upłynęła pod znakiem dużych nie dokładności po obu stronach lodowiska.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:58
    W ostatniej chwili obrońcy Amuru przerywają akcję Slovanu.

19:00
    Ostatnia minuta tercji...

18:37
    Kapitalna interwencja Janusa po strzale przeciwnika.

17:30
    Goście nie mogą znaleźć sposobu na dłuższe utrzymanie się przy krążku.

16:28
    Satan strzela z prawej strony, Järvinen broni.

15:00
    Jak na razie mecz może podsumować jednym słowem: nieskuteczność.

14:00
    łatwa strata Chabrowska pod bramką Janusa.

12:45
    Slovan dominuje jednak nie potrafi przypieczętować tego zdobyciem bramki. Od dłuższego czasu największą ich bolączką jest właśnie brak skuteczności.

11:30
    Goście zostali zepchnięci do głębokiej obrony.

10:20
    Järvinen po raz kolejny broni. Tym razem strzelał Mihalik.

09:30
    Dobrze zorganizowana obrona Amura skutecznie utrudnia oddanie strzału.

08:50
    Akcja toczy się głównie pod bramką gości z Chabrowska.

07:30
    Bratysławianie co raz częściej zagrażają bramce Järvinena.

06:40
    Spotkanie toczy się w spokojnym tempie.

05:20
    Dobra akcja gości, Janus broni bez większych problemów.

04:29
    Golkiper Amura mrozi gumę po uderzeniu Brejcaka..

03:15
    Mikus nie trafia w sytuacja sam na sam z Järvinenem!

02:40
    Amur na spalonym.

02:00
    Początek spotkania zdecydowanie dla Słowaków. Dłużej utrzymują się przy krążku ale nie potrafią wypracować sobie dobrej sytuacji strzeleckiej.

00:20
    Dobry strzał Sigaleta.

00:01
    Wznowienie na otwarcie dla Slovanu.

00:01

Bratysławianie zagrają dzisiaj w granatowych strojach natomiast Amur w białych.

HC Slovan Bratysława: Janus (Kopřiva) – Sigalet, Škoula, Mojžíš, Mihálik, Brejčák, Štajnoch, Luža – Vondrka, Bližňák, Miklík – Bartovič, Ölvecký, J. Mikúš – Hudáček, Radivojevič, Šatan – T. Mikúš, Šťastný, Bakoš – Matoušek.

Amur Chabarowsk: Järvinen (Murygin) – A. Loginov, Bykov, V. Loginov, Sedunov, Reese, Teryayev, Yezhov, Teslenko – Tarasov, Shishkanov, Stepanov – Fisenko, Lugin, Yunkov – Krikunov, Dubinin, Smurov – Klimchuk, Kopiyenko.

Sędziowie: Gashilov, Odins – Birin, Zakharenkov.

Zapraszam do śledzenia relacji razem z nami na lajfy.com już jutro od godziny 19:00.

Do Bratysławy zawitała drużyna z Chabarowska. Amur zajmuje przedostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej z 42. punktami po 44. rozegranych spotkaniach. Ekipa wygrała w tym roku zaledwie 1 mecz na 5. Udało im się pokonać 3 stycznia Lokomotiw Jarosław 2:1.

Słowacy po ostatnim zwycięstwie nad Sibirem Nowosibirskiem awansowali na 11. lokatę w Konferencji Zachodniej. Szanse na występ w Play Off są znikome. Po bardzo nieudanym początku sezonu Slovan wraca do formy sprzed roku.

W ramach Kontynentalnej Hokej Ligi Slovan Bratysława podejmie Amur Chabarowsk.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Dawid Peruń

Składy i statystyki: 24. Stastny (Bakos, Sigalet), 29. Bakos, 48. Hudacek (Satan, Mihalik) – 25. Tarasov (Lugin), 38. Krikunov (Dubinin, Smurov)

Sędziowie: Gashilov, Odins – Birin, Zakharenkov

Widownia: 10055