Nantes – Nice 4:3 (koniec) | Troyes – Évian TG 3:1 (koniec) | Lyon – Olympique 2:1 (koniec)
FC Nantes
4:3 (0:1)
OGC Nice
Środa 15.01.2014, 18:45 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Puchar Ligi Francuskiej

Sędzia kończy spotkanie! Po emocjonującej drugiej połowie, Nantes wygrywa 4:3! Gospodarze namęczyli się z dzisiejszym rywalem, wynik często się zmieniał jednak to Nantes miało więcej szczęścia.
    Na zawodnika meczu wybieram strzelca dwóch bramek dla Nantes, Dordevicia. Miał olbrzymi wkład w zwycięstwo swojej drużyny. (20:38:28)

90+3
    Rzut wolny w ostatnich minutach meczu w pobliżu pola karnego Nice. Czy zespół Nantes podwyższy prowadzenie?

90+2
    Zawodnicy Nice od dwóch minut utrzymują siew pobliżu pola karnego gospodarzy.

90
    3 minuty doliczył sędzia do podstawowego czasu gry.

90
    Piłka po strzale Paluna minimalnie mija słupek bramki Nantes!

89
    Świetne dośrodkowanie w pole karne gości, Maupay miał jednak problem z dobrym przyjęciem piłki.

88
    Zawodnicy Nantes cofają się do tyłu, teraz będą chcieli za wszelką cenę utrzymać ten wynik.

87
    Gol dla Nantes!
    GAKPE pędzi z piłką na bramkę Nice i uderza z 30 metrów w długi róg bramki! Ospina był bez szans! Co za mecz!

86
    Gol dla Nice!
    CVITANICH wykorzystuje błąd Riou, który wybija piłkę przed siebie po strzale jednego z zawodników Nice i wyrównuje!

84
    Bruls schodzi z boiska, jego miejsce na murawie zajmie Cvitanich.

83
    Rzut rożny dla Nantes i niedokładne dośrodkowanie z narożnika boiska.

82
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Riou praktycznie łapie piłkę w bramce! Sędzia jednak uznał, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

81
    Rzut wolny dla gości, w znacznej odległości od bramki Nantes.

80
    Zmiana tym razem w zespole gospodarzy, Trebel siada na ławce a zastąpi go Bangoura.

79
    Bosetti schodzi z boiska, jego miejsce zajmie Maupay.

77
    Świetna dośrodkowanie w pole karne Nice i VIZCARRONDO strzałem z szczupaka daje prowadzenie swojemu zespołowi!

76
    Defensorzy drużyny przyjezdnej dobrze wybijają dośrodkowanie z rzutu wolnego, będziemy mieli korner dla Nantes.

76
    Tym razem faulowany był Gakpe, gospodarze będą mieli rzut wolny.

Gole: 48. Dordević, 52. Dordević, 77. Vizcarrondo, 87. Gakpe – 17. Digard, 72. Kolodziejczak, 86. Cvitanich

Kartki:   15. Vizcarrondo (NNT) – 18. Amavi (NIC), 45. Kolodziejczak (NIC)

FC Nantes: Riou – Vizcarrondo, Cichero, Alhadhur, Cissokho, Bessat (46' Audel), Deaux, Trebel (80' Bangoura), Varetout, Gakpe, Dordević.
    Zmiany: Aristeguieta, Bangoura, Toure, Bedoya, Audel, Djidji, Dupe.

OGC Nice: Ospina – Genevois, Kolodziejczak, Abriel (66' Bautheac), Bruins, Digard, Bruls (86' Cvitanich), Mendy, Palun, Bosetti (79' Maupay), Amavi.
    Zmiany: Bautheac, Cvitanich, Veronese, Rafetraniaina, Puel, Gomis, Maupay.

Sędziowie: Tony Chapron (Francja)