Czerepowiec – Niżny Nowogród 4:5 (po dogrywce) | Lev – Chabarowsk 3:0 (koniec) | HC Slovan – Władywostok 1:6 (koniec)
koniec po dogrywce
Severstal Czerepowiec
4:5 (0:0, 4:2, 0:2 - 0:1)
Torpedo Niżny Nowogród
Piątek 17.01.2014, 16:00Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (18:18:17)

Niżny Nowogród po dogrywce pokonał na wyjeździe Severstal Czerepowiec 5:4. Asystę w spotkaniu zaliczył nasz rodak – Wojtek Wolski.

61:12
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył GALUZIN.

GOOL! Przepiękny powrót Torpeda! GALUZIN minął obrońców Severstalu i strzałem pod poprzeczkę pokonał Sztepanka!

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki dla gospodarzy.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka, a być może także i rzuty karne.

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Ostatnia minuta trzeciej tercji spotkania.

58:06
    Bramkę zdobył IMMONEN.

GOOL! Remis! Galuzin do IMMONENA, a ten dobrym uderzeniem pokonuje Sztepanka!

57:37
    Czaslawa wjechał do tercji Torpeda i oddał niezbyt udany strzał spod niebieskiej.

56:32
    Czerepowiec cofnięty do defensywy. Szykuje nam się emocjonująca końcówka.

55:32
    Sztepanek łapie gumę do raka po uderzeniu Chomickiego.

54:15
    Zamieszanie pod bramką Kasutina po kontrataku gospodarzy. W porę zdołał jednak zainterweniować bramkarz przyjezdnych.

53:34
    Torpedo ponownie rzuciło się do ataku.

52:36

Jest bramka kontaktowa! GALUZIN z ostrego kąta pokonał Sztepanka i zwycięstwo w spotkaniu wciąż jest sprawą otwartą!

52:17
    Poruszona bramka Sztepanka. Przerwa w grze.

51:45
    Czerepowiec gra już w pełnym zestawieniu.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 30. Kiselewicz (Żerdiew, Berdnikow), 30. Videll (Czernow), 33. Kowyrszin (Stasenko, Kiselewicz), 37. Videll (Nikontsew, Kałasznikow) – 21. Salminen (Wolski, Hietanen), 23. Skaczjow (Krasnosłobodcew, Galuzin), 53. Galuzin (Krasnosłobodcew, Skaczjow), 59. Immonen (Galuzin, Krasnosłobodcew), 62. Galuzin (Krasnosłobodcew)

Severstal Czerepowiec: Sztepanek (Artemjew) – Popow, Kiselewicz, Czaslawa, Kałasznikow, Serkin, Jewsiejenkow, Stasenko – Berdnikow, Stoliarow, Nikoncew – Czernow, Żerdiew, Videll – Buchnewicz, Kowyrszin, Kazakowcew – Miedwiediew, Diedunow, Kuwajew – Zemczenko
    Torpedo Niżny Nowogród: Kowal (od 33:12 Kasutin) – Hietanen, Chomicki, Makarow, Walentienko, Biernacki, Grigorjew, Dienisow, Biełochwostikow, Twierdochlebow – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Skaczjow, Krasnosłobodcew – Potapow, Kuliomin, Luduczin – Żarkow, Twierdochlebow, Dwurieczenski – Badiukow

Sędziowie: Baluszka, Gaszilow – Goliak, Dediulia