Real Betis – Real Madryt 0:5 (koniec) | Elche – Rayo Vallecano 2:0 (koniec) | Granada – Osasuna 0:0 (koniec)
RCD Espanyol – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Granada CF
0:0 (0:0)
CA Osasuna
Sobota 18.01.2014, 20:00 • Nuevo Los Cármenes, Granada • Hiszpańska LaLiga

Wynik remisowy w tym spotkaniu nie jest sprawiedliwy ponieważ z przebiegu gry zdecydowaną przewagę miał zespół Granady, ale nieskuteczność przede wszystkim El-Arabi pozbawiła ich wygrania w tym spotkaniu. Goście powinni i na pewno są zadowoleni z tego remisu, który zdobyli na tak trudnym terenie jakim jest stadion Granady. Żegnam się z państwem i zapraszam na ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia, które rozpocznie się za niecałe 8 minut, Dobranoc. (21:52:20)

90+2
    Sędzia długim gwizdkiem kończy bezbramkowe spotkanie.

90+1
    Na spalonym znalazł się Rit, który zbyt wcześnie wyszedł przed obrońców.

90
    Spotkanie potrwa dwie minuty dłużej.

90
    Od bramki rozpoczął Asier Riesgo, który wybił daleko piłkę by uspokoić swoich obrońców i dać "złapać oddech".

89
    W ogóle niewidoczny Brahimi ożywił się w końcówce, lecz sam nie wiele jest w stanie zdziałać.

88
    Z boiska schodzi Oriol Riera, a pojawia się na nim Oier.

87
    Granada rozgrywa piłkę na własnej połowie, a goście starają się zagrać pressingiem, lecz robią to nieskutecznie i gospodarze znajdują się już pod polem karnym gości i uderza po raz kolejny Riti i tym razem minimalnie nad bramką.

86
    Goście w natarciu podanie na prawą stronę do Roberto Torres, który chciał dośrodkować, a wyszedł mu z tego strzał i od bramki wznowi Roberto.

85
    Tym razem swoich sił próbował Recio, lecz jego strzał był zbyt lekki by zaskoczył bramkarza gości.

84
    Rzut rożny dla gospodarzy i tym razem radzą sobie z nim goście wybijając piłkę na połowę Granady.

83
    Roberto wydawało by się prosta piłkę zamiast daleko wybić próbował wykopać i mija się z nią co próbował wykorzystać Oriol Riera, lecz duży spokój Roberto i dalekim wykopem zażegnuję niebezpieczeństwo.

82
    Boisko opuszcza niewidoczny De las Cuevas, a pojawia się na nim Acuña.

81
    Granada potrzebuję bramki i jak najbardziej jej się należy z przebiegu spotkania. Tym razem oglądamy kolejne dośrodkowanie, które pewnie chwycił golkiper gości.

80
    Bezpośrednie uderzenie na bramkę z rzutu wolnego przelatuję wysoko nad poprzeczką bramki Osasuny.

79
    Asier Riesgo nie śpieszy się ze wznowieniem gry co nie podoba się kibicom Granady, lecz sędzia nie reaguję. Kontratak gospodarzy zatrzymany faulem Arribasa i zostaję ukarany żółtą kartką.

78
    Rico podaję w pole karne to swojego kolegi zespołu, a ten oblężony przez dwóch obrońców Osasuny traci piłkę.

77
    Uff.... O dużym szczęściu mogą mówić zawodnicy gości. Po dośrodkowaniu w pole karne minimalnie myli się Riti.

76
    Goście mają rzut z autu na wysokości pola karnego Granady, ale ręką zagrywa piłkę De las Cuevas i marnuję szansę na zdobycia bramki dla swojego zespołu.