Nowiny – Niemodlin 3:2 (koniec) | Mar. Chorzów – Kraków II 8:2 (koniec) | Rzeszów – Bochnia 3:8 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
3:2 (3:2)
UKS Jedynka Niemodlin
Sobota 18.01.2014, 14:00I liga futsalu - gr. południowa

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (15:30:13)

Zła passa UKS'u Futsal Nowiny wreszcie została przerwana, ale czy pójdą za tym kolejne zwycięstwa? Zobaczymy!

MVP spotkania zostaje Dominik Szymkiewicz, który był dziś najaktywniejszym zawodnikiem gospodarzy. Miał także kilka pudeł w ważnych sytuacjach, ale to strzelił bramkę i asystował. Dodatkowo bardzo dobrze grał w defensywie.

UKS Futsal Nowiny pokonał 3:2 Jedynkę Niemodlin w arcyważnym spotkaniu decydującym o układzie w dolnej części tabeli. Bramki oglądaliśmy tylko w pierwszej połowie, ale to nie znaczy, że w drugiej części spotkania nie było ciekawie. Wydaje się, że gospodarze zdecydowanie zasłużyli na to zwycięstwo, a gdyby byli bardziej skuteczni to wynik ukazałby sytuację na parkiecie.

39:58
    Piłka w rękach Dobrodzieja!

39:55
    Kontratak gości! Gola jednak niedokładnie zagrał do Lubczyńskiego!

39:45
    Faulowany Dominik Szymkiewicz! Przedłużany rzut karny dla Nowin, czy dobiją rywali?

39:40
    Nowiny utrzymują się przy piłce na połowie Jedynki!

39:30
    Ostatnie sekundy przed nami! Jeden z trenerów poprosił o przerwę!

39:10
    To powinna być bramka dla gospodarzy! Jagodzki mocno uderzył w kontrataku, jednak nie trafił w bramkę, a w rękę Strzębskiego. Szczęście dla gospodarzy, że sędziowie się tego nie dopatrzyli.

38:40
    Sapa próbował wystawić piłkę na 3 metr do partnera z drużyny, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Wojtek Szymkiewicz.

38:31
    Uderzenie ofiarnie powstrzymał Dobrodziej, a dodatkowo piłkę wybił z linii bramkowej głową jeden z zawodników gospodarzy!

38:30
    Rzut wolny tuż przed polem bramkowym dla gości! Ależ to będziesz szansa na wyrównanie.

37:40
    Gola znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale zatrzymał go Dobrodziej!

37:20
    Kolejny raz w roli głównej Dominik Szymkiewicz! Zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, a piłka trafiła tylko w poprzeczkę!

Norbert Sinkiewicz

Gole: 1. Szymkiewicz, 3. Strzębski, 6. Król (Szymkiewicz) – 6. Sapa (Lubczyński), 16. Gibała

Kartki:   18. Kukla (NOW) – 32. Sapa (NMN), 35. Kramczyński (NMN)

UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej – D. Szymkiewicz, W. Szymkiewicz, Strzębski, Zygan – Majcher, Jagodzki, Kukla, Radomski, Król
    UKS Jedynka Niemodlin: Szymków – Kramczyński, Sapa, Gibała, Lubczyński – Kilian, Gola, Haracz, Miga, Muraszko

Sędziowie: Gawle, Szyduk – Bąk