EKS Start – MKS Perła 27:33 (koniec)
EKS Start Elbląg
27:33 (17:16)
MKS Perła Lublin
Niedziela 19.01.2014, 17:40 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Elbląg • PGNiG Superliga kobiet

Po ciekawym, emocjonującym meczu MKS Selgros pokonał 33:27 Start. O zwycięstwie zespołu z Lublina zaważyła lepsza druga połowa, kiedy odrobił on straty i wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu. Brawa należą się także Elblążankom za walkę i za ambicję. Do korzystnego rezultatu zabrakło im dzisiaj lepszej gry w drugiej części spotkania.

MVP spotkania wybieram Alinę Wojtas, która może momentami nie była wyróżniającą się zawodniczką, ale w końcówce spotkania wzięła ciężar gry na siebie i zdobyła kilka ważnych goli.

Dziękuję bardzo Państwu za relację i zapraszam także na inne transmisje. (19:10:05)

60
    Koniec meczu. (27:33)

60
    Błąd kroków Mihdaliovej. (27:33) (27:33)

60
    Na 31. sekund przed końcem czas dla MKS-u. (27:33) (27:33)

60
    Rzut zawodniczki Startu obok bramki. (27:33) (27:33)

59
    Jeszcze jedno trafienie dokłada Wojtas. (27:33) (27:33)

59
    Niedokładna piłka do Koniuszaniec. (27:32) (27:31)

58
    Konsur skutecznie ze skrzydła. (27:32) (27:31)

58
    Po szybkiej akcji trafia Waga. (27:31) (27:31)

57
    Rzut Jędrzejczyk niecelny. (26:31) (26:31)

57
    Rzut ze skrzydła Konsur broni bramkarka Startu. (26:31) (26:31)

56
    Waga dobrze się przedziera się przez obronę i trafia. (26:31) (26:31)

56
    Wojtas nie zawodzi w końcówce spotkania i trafia. (25:31) (25:31)

55
    Duża zaliczka przyjezdnych na pięć minut przed zakończeniem spotkania. (25:30) (25:30)

55
    Bramka dla Lublinianek. (25:30) (25:30)

54
    Przewinienie ofensywne Jędrzejczyk. (25:29) (25:29)

54
    Bardzo dobra akcja i trafienie Wojtas. (25:29) (25:29)

53
    Gęga faulowała Grzyb dwie minuty kary zawodniki MKS-u. (25:28) (25:28)

53
    Strata Mihdaliovej. (25:28) (25:28)

Tomek

EKS Start Elbląg: Sielicka, Kędzierska, Frodyma – Klonowska, Zoria, Sądej, Jałoszewska, Koniuszaniec, Grzyb, Cekała, Jędrzejczyk, Aleksandrowicz, Szymańska, Karwecka, Waga, Janaczek.
    MKS Perła Lublin: Dzhukeva, Gawlik, Baranowska – Konsur, Małek, Rola, Wojdat, Kozimur, Drabik, Nestsiaruk, Mihdaliova, Skrzyniarz, Syncerz, Wojtas.