West Ham United
0:3 (0:2)
Manchester City
Wtorek 21.01.2014, 20:45 • Upton Park, Londyn • Puchar Ligi Angielskiej

Koniec. Nic dodać, nic ująć. Manchester City w dwumeczu wygrywa z West Ham 9:0 i pewnie awansuje do finału, gdzie będzie czekać na swojego rywala. Nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby tym klubem był Manchester United. (22:35:51)

90+1

90
    Arbiter zadecydował, że druga część spotkania zostanie także przedłużona o jedną minutę. Czyli można powiedzieć – już po zawodach.

89
    Na noszach niestety musi opuścić plac gry zawodnik West Hamu. Był nim Diame, który niebezpiecznie zderzył się z jednym z rywali.

87
    Mamy chwilę przerwy, dzięki czemu ponownie możemy zauważyć, jak padały bramki. Każda z nich była swojego rodzaju gwiazdką na szczycie choinki.

85
    A jednak nie, wstaje Hiszpan, otrzepuje swój trykot i wraca do gry. Tak postawa może się bardzo podobać kibicom, a także ekspertom i komentatorom.

83
    Leży na murawie teraz znokautowany Negredo i trzyma się za prawy bark. Ucierpiał on po starciu z defensorem West Hamu i chyba będzie zmiana.

80
    Ostatnie dziesięć minut mają piłkarze West Hamu na to, aby zdobyć choć bramkę honorową i nie pozostać z pustymi rękoma. Choć na trafienie się nie zanosi..

79
    Tak jest! Trzecia zmiana dla Manchesteru City stała się faktem. Kolarov wejdzie na boisko, w zamian za Navasa. Pałeczka została jeszcze u rywali.

77
    Kryty przez dwójkę rywali Negredo w pełnym biegu oddaje piłkę na prawo do wolnego Navasa, ale ten po strzale na bramkę, może zapomnieć o podwyżce!

75
    Groźna wrzutka ze strony West Hamu, ale dwójkę rywali dobrze uprzedził wysoki Lescott. Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

73
    Podanie Navasa przed pole karne, gdzie do strzału już jest ustawiony Fernandinho, ale Brazylijczyk myli się o kilka dobrych metrów.

71
    Ależ zaskoczony jest teraz Jaaskelainen! Centra z prawej strony wydawała się być mało groźna, a piłka wylądowała ostatecznie na spojeniu słupka z poprzeczką!

69
    Nie wiedział, co chce zrobić z futbolówką Jovetić, więc podał na wolne pole do nikogo. Dziwny gest z jego strony, ale może nie trafił czysto w piłkę.

67
    Ponownie nasze emocje opadają, gdyż nic ciekawego nie dzieje się ani na boisku, ani poza nim. W takim tempie, to chyba tutaj zaśniemy przed końcem.

65
    I jeszcze jedna rotacja dla przyjezdnych. Na boisku witamy już Joveticia, który zastąpi tam zadowolonego z siebie Aguero.

64
    I mamy także kolejną karę w prezencie od arbitra. Nie popisał się przy próbie interwencji Clichy i musi obejrzeć żółty kartonik.