Pogoń Szczecin
0:2 (0:1)
Arka Gdynia
Środa 22.01.2014, 16:00 • Pobierowo • Spotkania towarzyskie

Arka Gdynia pokonuje w meczu kontrolnym Pogoń Szczecin 2:0. Wynik meczu, w 20 minucie otworzył Szubert, a zwycięstwo żółto-niebieskich, w 72 minucie przypieczętował Tomasik. (17:43:38)

90
    Zablokowane dośrodkowanie Frączczaka.

90
    Tomasik za komentowanie decyzji arbitra.

89
    Wrzutka w pole karne i niecelne uderzenie Bartoszewicza. Od bramki grę wznowi Szromnik.

89
    Rzut wolny dla Pogoni z okolic 35 metra.

88
    Ruszyła kolejna kontra Gdynian, którzy wyszli 2 na 2, jednak stracili piłkę.

88
    Krótko rozegrany stały fragment gry i wybite dośrodkowanie Ławy.

88
    Dobre dośrodkowanie na krótki słupek, tam jednak przypilnowany Paczuk.

87
    Kontra Arki i Tomasik zatrzymany przez Rudola.

87
    Dośrodkowanie przed bramkę Arki, nie dopadł tam jednak żaden z graczy rywali.

85
    Ostatnie 5 minut meczu kontrolnego rozgrywanego w nadmorskim Pobierowie.

84
    Radzewicz wypuścił Aleksandra, który był jednak na spalonym.

82
    Tomasik zagrywa odchodzącą od bramki piłkę, ale nie dopadł do niej nieobstawiony Aleksander.

82
    Strata Gabriela i nieudany kontratak Arki.

81
    Pogoń w ostatnich minutach częściej w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika. Arka kontroluje mecz.

80
    Ciężko przedrzeć się Portowcom pod pole karne Arki. Dobrze ustawiona defensywa żółto-niebieskich.

79
    Wysoko ustawiony pressing Gdynian.

Piotr

Gole: 20. Szubert, 72. Tomasik

Kartki:   75. Gabriel (ARK), 90. Tomasik (ARK)

Pogoń Szczecin: Janukiewicz – Rudol, Hernani, Fijałkowski, Lewandowski – Małecki, Ouedraogo, Walski, Popara, Kun – Kozłowski

II połowa: Kudła – Frączczak, Dąbrowski, Rudol, Jałoszyński – Kort, Popara, Akahoshi, Ława, Bartoszewicz – Paczuk.

Arka Gdynia: Szromnik – Cienciała, Juraszek, Marcjanik, Glauber – Wiśniewski, Gabriel, Nalepa, Marcus da Silva, Wojowski – Szubert

II połowa: Szromnik – Cienciała, Juraszek, Jarzębowski, Radzewicz – Wiśniewski, Gabriel, Pruchnik, Tomasik, Szwoch – Aleksander