NY Islanders – St. Louis 3:4 (1:2 po rz. karnych) | Philadelphia – Boston 1:6 (koniec)
Philadelphia Flyers
1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
Boston Bruins
Sobota 25.01.2014, 19:00National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:41:26)

Koniec! Boston Bruins po jednostronnym spotkaniu pokonuje na wyjeździe Philadelphię Flyers 6:1.

60:00

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:32
    Boston wybija gumę na uwolnienie. Wycofanie gry pod bramkę Raska.

57:32
    Spokojna gra obydwu zespołów w końcówce spotkania.

56:46
    Rask mrozi gumę po strzale Timonena.

55:23
    Miller próbował strzelać spod niebieskiej, ale złamał kij.

54:23
    Pewna interwencja Raska po uderzeniu Lecavaliera.

52:34
    Miśki spokojnie prowadzą grę na lodzie.

51:23
    Lotnicy wybijają gumę na uwolnienie.

50:32
    Gospodarze na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

49:16
    Gol dla Bostonu!
    Bramkę zdobył CHARA.

Kolejna bramka Bostonu w przewadze. Szóstą bramkę dla Miśków zdobywa CHARA.

48:21
    Bramkę zdobył IGINLA.

Szybka odpowiedź gości, którzy także wykorzystują grę w przewadze. Krug podał do IGINLI, a ten mocnym strzałem pokonuje Emery'ego.

48:11
    Grossmann na ławce kar za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem, teraz w przewadze zagrają goście.

47:55
    Gol dla Philadelphii!
    Bramkę zdobył GIROUX.

W końcu mamy pierwsza bramkę dla Lotników. Dobrze rozegrany zamek ładnym uderzeniem zakończył GIROUX i guma wpadła do bramki Raska. 1:4.

47:21
    Lotnicy ostrzeliwują bramkę Bruins...

46:44
    Chara otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Flyers w przewadze.

46:13
    Gospodarze jak na razie bez strzału w trzeciej tercji.

45:32
    Strzał Bergerona z okolic prawego bulika zablokowany przez jednego z obrońców Flyers.

44:48
    Zamieszanie pod bramką Emery'ego, jeden z obrońców Flyers zdołał wyłuskać gumę.

43:07
    Mocne uderzenie Erikssona, guma przelatuje nad bramką gospodarzy.

42:11
    Boston zamyka Philadelphie w jej własnej tercji. Bez wiary grają już Lotnicy.

41:12
    Sprytne backhandowe uderzenie Krejciego, nie dał się zaskoczyć Emery.

40:33
    Przy gumie już zawodnicy z Bostonu.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Flyers.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 21:06.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry Boston prowadzi 4:0.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

38:31
    Soderberg spod bandy, guma przelatuje obok bramki Lotników.

37:05
    Dobra interwencja Emery'ego po strzale Hamiltona.

36:59
    Nie zdołali gospodarze wykorzystać gry w przewadze.

35:04
    Flyers zakładają zamek w tercji gości.

34:59
    Hamilton otrzymał karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Flyers w przewadze.

34:34
    Boston ponownie rozgrywa gumę w tercji ataku.

33:21
    Walka Schenna i Campbella. Obaj panowie odesłani na ławkę kar.

33:10
    W bramce Flyers pojawia się Emery.

33:10
    Bramkę zdobył BERGERON.

Kolejna bramka dla Bostonu. BERGERON świetnym strzałem z ostrego kąta dobił strzał Marchanda i mamy 4:0.

33:02
    Chara mocno spod niebieskiej, Mason mrozi gumę.

32:23
    Niedokładne podanie Campbella do Paille. Gumę przejmują zawodnicy Lotników.

31:42
    Philadelphia na lodzie już w piątkę.

30:32
    Flyers wyrzucają gumę daleko pod bramkę Raska.

29:42
    Rosehill otrzymał karę mniejszą za niesportowe zachowanie. Bruins w przewadze.

29:32
    Co dziś w tej bramce wyczynia Rask... Kolejna fantastyczna interwencja golkipera Bruins po strzale Giroux.

28:02
    Kapitalna interwencja Raska po uderzeniu Voraczka!

27:39
    Pierwszy pojedynek pięściarski tego wieczoru. Boychuk i Hartnell otrzymali pięciominutowe wykluczenia za bójkę.

26:59
    Bramkę zdobył SMITH.

Szczęśliwa bramka dla Bruins! SMITH ruszył z indywidualnym atakiem, strzelił z backhandu z najbliższej odległości, trafił w słupek po czym guma odbiła się od Masona i wpadła do bramki. 3:0 dla Miśków.

26:32
    Mocne, ale także niecelne uderzenie Bergerona na bramkę Masona.

25:24
    Niezbyt udany kontratak gospodarzy, niedokładne podanie Simmondsa i gumę wyłapuje Rask.

24:43
    Bruins przez cały czas rozgrywają gumę w tercji ataku.

23:32
    Chara mocno spod niebieskiej, kolejna dobra interwencja golkipera gospodarzy.

22:13
    Mason łapie gumę po uderzeniu Campbella z nadgarstka.

21:03
    Read obija słupek bramki Bostonu!

20:18
    Bruins wybijają gumę na uwolnienie, wycofanie gry pod bramkę Raska.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla gospodarzy.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 20:08.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Boston prowadzi 2:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:42

Świetne podanie spod bandy w wykonaniu Lucica do IGINLI, który ładnym strzałem z nadgarstka podwyższa prowadzenie Bruins na 2:0. Bramka do szatni dla Lotników.

19:32
    Mocny strzał Boychuka, guma przelatuje obok bramki.

19:00
    Ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:03
    Dobra interwencja Raska po strzale Halla.

17:22
    Miśki na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

16:12
    Lepsza gra Lotników w ostatnich kilku minutach, brakuje jednak dokładnego wykończenia akcji w szeregach Flyers.

15:10
    Downie wrzucił gumę pod bramkę Bruins, Rask obligatoryjnie zamroził krążek.

14:17
    Raffl do Giroux, a ten oddaje strzał na bramkę Bostonu. Rask mrozi gumę. Przerwa w grze.

13:02
    Dobra próba Schenna ze środka, Rask odbija gumę parkanami.

12:32
    Voraczek strzela obok bramki Raska. Gumę przejmują goście.

11:13
    Lecavalier wybija gumę z własnej tercji obronnej, chwila na zmianę formacji.

10:08
    Indywidualna akcja Krejciego zakończona niezbyt udanym strzałem z backhandu.

9:32
    Świetne uderzenie Reada na bramkę gości. Efektowna interwencja Raska.

8:32
    Coburn spod niebieskiej obok bramki Raska.

7:21
    Guma po zagraniu Lecavaliera znalazła się poza obszarem gry. Przerwa telewizyjna.

6:30

Druga gra w przewadze wykorzystana przez Boston. Guma po uderzeniu CHARY niefortunnie odbiła się od jednego z zawodników Flyers i wpadła do bramki. 1:0 dla Bruins.

6:21
    Lucic mocno spod bandy, Mason odbija gumę.

5:32
    Długo nie pograli gospodarze w piątkę. Giroux na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika.

5:07
    Lotnicy na lodzie już w pełnym zestawieniu.

4:13
    Miśki mają spore problemy z rozegraniem zamka w tercji Philadelphii.

3:07
    Grossmann otrzymał karę mniejszą za rzucenie przeciwnika na bandę. Bruins w przewadze.

2:43
    Flyers próbują wyprowadzić akcję, jak na razie nie mogą sobie jednak poradzić z wysokim pressingiem Bruins.

1:03
    Philadelphia wybija gumę na uwolnienie. Wycofanie gry pod bramke Masona.

0:22
    Mocne uderzenie Couturiera! Guma przelatuje obok bramki Raska.

0:01
    Pierwsze wznowienie spotkania dla Lotników.

00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, Schenn L, Meszároš – Raffl, Giroux, Voráček, Hartnell, Schenn B., Simmonds, Read, Couturier, Lecavalier, Downie, Hall, VandeVelde

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Boychuk, Miller, Hamilton, Bartkowski, Krug – Lucic, Krejčí, Iginla, Marchand, Bergeron, Smith, Soderberg, Spooner, Eriksson, Thornton, Campbell, Paille

Sędziowie: Mike, Dean – Derek, Scott.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego starcia. Flyers u siebie są zawsze bardzo groźną drużyną, a Bruins lubią przeplatać dobre występy z tymi gorszymi.

Flyers zaś to aktualnie czwarta drużyna Dywizji Metropolitarnej. Philadelphia po fatalnym początku sezonu, ostatnio spisuje się coraz lepiej i aktualnie po 52 spotkaniach ma 56 oczek.

Boston to aktualny lider Dywizji Atlantyckiej i wicelider Konferencji Wschodniej. Bruins po 49 spotkaniach ma 65 punktów.

Rozgrywki ligi NHL trwają w najlepsze. Jednym z sobotnich afternoon games będzie spotkanie Lotników i Miśkami.

National Hockey League, spotkanie pomiędzy Philadelphią Flyers, a Boston Bruins.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 48. Giroux – 7. Chara (Iginla, Krejci), 20. Iginla (Lucic), 27. Smith, 34. Bergeron (Marchand), 49. Iginla (Krug, Krejci), 50. Chara (Iginla, Krejci)

Philadelphia Flyers: Mason (od 33:10 Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, Schenn L, Meszároš – Raffl, Giroux, Voráček, Hartnell, Schenn B., Simmonds, Read, Couturier, Lecavalier, Downie, Hall, VandeVelde

Sędziowie: Mike, Dean – Derek, Scott