Garbarnia – Limanovia 3:1 (koniec) | Korona – Motor 0:0 (poz.)
3:1 (1:0)
Limanovia Limanowa
Sobota 25.01.2014, 11:00 • Boisko treningowe Garbarni • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:46:13)

W pierwszym sparingu w tym roku Garbarnia pokonuje na własnym terenie Limanovię w stosunku 3:1! Bramki dla gospodarzy zdobywali Jakub Górecki, Norbert Piszczek i Krzysztof Kalemba, z kolei jedyne trafienie po stronie gości zaliczył Jakub Downar-Zapolski!

Koniec meczu!

89
    Jeden z zawodników Garbarni zdecydował się na próbę lobu, jednak nie zaskoczył tym wariantem Marca.

87
    Gol dla Garbarnii!
    Rzut karny na bramkę pewnie zamienia KRZYSZTOF KALEMBA!

86
    Rzut karny dla Garbarni! W polu karnym pada Łukasz Cichy!

85
    Na boisku zaczęło się dziać, do końca jednak już tylko pięć minut.

81
    Gol dla Limanovii!
    Znakomita odpowiedź przyjezdnych! Przed polem karnym piłka wpadła pod nogi JAKUBA DOWNARA-ZAPOLSKIEGO, a ten mocnym uderzeniem z powietrza skierował ją obok bezradnego Sypniewskiego!

79
    Akcję Garbarni rozpoczął Kaczor, podał piłkę na lewe skrzydło do Cichego, który z kolei wyłożył ją NORBERTOWI PISZCZKOWI! Obrońca Garbarni uderzył nie do obrony i jest już 2:0!

79
    Do pozycji strzeleckiej doszedł Dziadzio, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

76
    Mocne podanie do Cichego, jednak w ostatniej chwili ubiegł go Marzec.

74
    Do końca spotkania nieco ponad kwadrans, w drugiej połowie gra wygląda jeszcze gorzej niż przed zmianą stron, a sytuacji nie poprawia padający cały czas śnieg.

69
    Za nami ponad godzina gry w bardzo trudnych warunkach. Jak na razie lepsze wrażenie sprawia Garbarnia i zasłużenie prowadzi z gośćmi z Limanowej.

65
    Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Piszczek, jednak przeniósł piłkę ponad poprzeczką

63
    Mateusz Kuzio zastępuje na boisku Nowaka.

61
    Kolejna zmiana w zespole Garbarni, testowany Jakub Sypniewski zastępuje w bramce Jękota.

58
    Na boisku jak na razie więcej zamieszania niż gry, drużyny nie stwarzają sobie klarownych sytuacji.

53
    Spore zamieszanie pod bramką Garbarni, jednak sytuację w porę wyjaśnia Jękot.

49
    W sytuacji sam na sam znalazł się Kaczor, jednak górą z tego pojedynku wyszedł Marzec!

46

Tyle samo zmian nastąpiło w zespole gości.

Przed drugą połową trener Kmieć zdecydował się na dokonanie ośmiu zmian w składzie.

Po pierwszych 45 minutach gospodarze za sprawą bramki Jakuba Góreckiego prowadzą z Limanovią 1:0. Rezultat ten odzwierciedla przebieg gry, bowiem to Garbarnia w pierwszej połowie prezentowała się lepiej!

45

44
    Składna akcja Garbarni zakończona uderzeniem Jakuba Góreckiego, dobrą interwencją popisał się jednak Bomba.

42
    Zamieszanie w polu karnym Garbarni, żaden z graczy Limanovii nie był jednak w stanie oddać strzału.

38
    Rzut wolny z okolic linii pola karnego, do piłki podszedł Kalemba, jednak z jego uderzeniem z trudem poradził sobie Bomba!

34
    Uderzenie Nowaka zostało odbite przez obrońców Limanovii, jednak wobec dobitki JAKUBA GÓRECKIEGO Bomba był już bezradny! Garbarnia prowadzi 1:0!

32
    Mało brakowało, a mielibyśmy kuriozalną bramkę! Majcher podawał piłkę do Bomby, jednak ten minął się z nią. Zawodnik Limanovii wrócił się jednak za futbolówką i wybił ją z linii bramkowej!

31
    Zmiana w bramce Garbarni, Adrian Jękot zastępuje Błąkałę.

28
    Indywidualna akcja Sadio, zakończona strzałem zablokowanym przez Byrskiego.

25
    Uderzenie Fedoruka daleko od słupka.

23
    Zamieszanie pod bramką Bomby, jednak ani Górecki ani Kalicki nie zdołał oddać celnego strzału.

22
    Za nami ponad 20 minut tego spotkania, które odbywa się przy około 12-stopniowym mrozie. Takie warunki nie ułatwiają ani relacjonowania meczu, ani tym bardziej gry.

18
    W dobrej sytuacji prosto w bramkarza uderzał Michał Górecki.

16
    W pojedynku powietrznym górą Sadio, jednak sędzia odgwizdał faul.

12
    Z powietrza uderzał Dziadzio, ale minimalnie obok bramki.

8
    Przy piłce przez większość czasu utrzymują się gospodarze, jednak nie stwarzają sobie oni podbramkowych sytuacji.

5
    W starciu z Błąkałą ucierpiał Pyciak, który jednak po kilkunastu sekundach podniósł się z murawy.

4
    Uderzenie zablokowane przez Kowalskiego.

3
    Przed szansą stanął Michał Górecki, jednak przeniósł piłkę tuż obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Bombę!

1
    Na uderzenie zdecydował się Pyciak, ale nie trafił w światło bramki.

1
    Mecz właśnie się rozpoczął.

Garbarnia Kraków: Robert Błąkała – Adrian Fedoruk, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Paweł Byrski, Tomasz Kalicki, Krzysztof Kalemba, Tomasz Metz, Paweł Nowak, Jakub Górecki, Michał Górecki

Limanovia Limanowa: Daniel Bomba – Dawid Basta, Arkadiusz Garzeł, Radosław Kulewicz, Damian Majcher, Łukasz Pietras, Mohamodou Sadio, Rafał Komorek, Paweł Pyciak, Arkadiusz Serafin, Wojciech Dziadzio.

O wszelkich szczegółach dotyczących tego spotkania, trybu jego rozgrywania i składów obu drużyn będziemy informowali najszybciej jak to możliwe. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 11!

Ekipy te spotkają się w pierwszej wiosennej kolejce, która rozegrana zostanie 8 lub 9 marca. Wówczas na stadionie w Limanowej Garbarnia będzie próbowała zmazać plamę trzybramkowej porażki z pierwszego meczu.

Obie te drużyny rozpoczynają cykl przygotowań do rundy wiosennej w II lidze, w grupie wschodniej. Po rundzie jesiennej Garbarnia zajmuje w tabeli 15. miejsce, zaś Limanovia jest szósta.

Jesteśmy na nowo otwartym treningowym boisku Garbarni, na którym za chwilę odbędzie się towarzyskie spotkanie pomiędzy miejscowymi a Limanovią Limanowa! Relacja na żywo z tego meczu tylko w serwisie Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Adam Delimat

Gole: 34. Jakub Górecki, 79. Piszczek, 87. Kalemba – 81. Downar-Zapolski

Garbarnia Kraków: 1. połowa: Robert Błąkała (31. Adrian Jękot) – Adrian Fedoruk, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Paweł Byrski, Tomasz Kalicki, Krzysztof Kalemba, Tomasz Metz, Paweł Nowak, Jakub Górecki, Michał Górecki

2. połowa: Adrian Jękot (61. Jakub Sypniewski) – Norbert Piszczek, Gientijan Haxhijaj, Damian Lepiarz, Przemysław Senderski, Maciej Termanowski, Piotr Kaczor, Krzysztof Kalemba, Tomasz Metz, Paweł Nowak (63. Mateusz Kuzio), Łukasz Cichy

Limanovia Limanowa: 1. połowa: Daniel Bomba – Dawid Basta, Arkadiusz Garzeł, Radosław Kulewicz, Damian Majcher, Grzegorz Kmiecik, Mohamodou Sadio, Rafał Komorek, Paweł Pyciak, Arkadiusz Serafin, Wojciech Dziadzio

2. połowa: Dawid Marzec – Paweł Czajka, Arkadiusz Garzeł, Michał Ruchałkowski, Bartłomiej Hudecki, Łukasz Pietras, Jakub Downar-Zapolski, Sylwester Tokarz, Jacek Pietrzak, Wojciech Dziadzio