Podolsk – HC Slovan 1:2 (1:3 po rz. karnych) | Dyn. Moskwa – Lev 2:1 (koniec) | Niżny Nowogród – CSKA Moskwa 3:1 (koniec)
Dynamo Moskwa
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Lev Praha
Niedziela 26.01.2014, 14:00 • Megasport Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:24:22)

Koniec spotkania! Dynamo Moskwa po zaciętym spotkaniu pokonuje Lwa Praga 2:1.

60:00

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

57:43
    Timeout dla gospodarzy.

57:43
    Dynamo nie przegra tego meczu. Szewc na ławce kar za zahaczanie i Moskwa w podwójnej przewadze.

57:22
    Kapanen na ławce kar za przeszkadzanie. Koniec marzeń prażan o wyrównaniu?

57:11
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 6789 widzów.

56:43
    Lew po raz kolejny nie zdołał wykorzystać gry w przewadze.

55:32
    Nie mogą się przebić prażanie do tercji ataku.

54:43
    Karsums otrzymał karę mniejszą za natarcie. Praga po raz kolejny w przewadze.

54:21
    Gospodarze spokojnie prowadzą grę na lodzie.

53:58
    Moskwa na lodzie już w piątkę.

52:13
    Uderzenie Jaakoli spod niebieskiej zablokowane, Lew utrzymuje się przy gumie.

51:58
    Derliuk otrzymał karę mniejszą za atak na głowę. Lew w przewadze.

51:03
    Zbyt często gubią zawodnicy praskiej drużyny gumę na rzecz przeciwników, to może się zemścić.

50:32
    Niecelne uderzenie Sołowjowa na bramkę Vehanena.

49:34
    Kapitalna interwencja Vehanena po strzale Dugina.

48:34
    Świetnie grają teraz w defensywie moskwianie.

47:30
    Dynamo gra już w pełnym zestawieniu.

46:06
    Jak na razie spore problemy Lwa z założeniem zamka w tercji gospodarzy.

45:30
    Teraz swoją okazję będą mieli goście. Za atak kolanem na ławce kar wylądował Wołkow.

44:18
    Gol dla Dynamo!
    Bramkę zdobył KOMAROW.

Dynamo na prowadzeniu. To musiało się tak skończyć. KOMAROW dobrym uderzeniem zakończył zamek swojej drużyny i wpakował gumę do siatki Vehanena.

44:03
    Nowotny otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie. Za nadmierną ostrość na ławce kar wylądowali za to Szewc i Karsums. Dynamo w przewadze.

44:03
    Iskrzy pomiędzy zawodnikami na lodzie. Będą wykluczenia.

43:40
    Prażanie grają już w pełnym zestawieniu.

42:34
    Goście wybijają gumę daleko pod bramkę Vehanena.

41:40
    Karę mniejszą za zahaczanie otrzymał Kapanen. Prażanie będą musieli się bronić w osłabieniu.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta, pierwsze wznowienie dla Lwa.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 15:44.

Brakło kilkunastu sekund, a prażanie także po drugiej tercji zjeżdżali by do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Po 40. minutach gry mamy jednak remis 1:1.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:05
    Bramkę zdobył CWETKOW.

Odłożona kara dla prażan i Dynamo strzela bramkę. Świetne podanie Pestuszki na dłuższy słupek do CWETKOWA, który pokonuje Vehanena i wyrównuje stan spotkania.

39:00
    Ostatnia minuta drugiej tercji spotkania.

38:34
    Prażanie rozgrywają gumę we własnej tercji obronnej.

37:21
    Strzał Jaakoli spod niebieskiej zablokowany przez jednego z obrońców Dynama.

36:05
    Słaba gra czeskiej drużyny w przewadze. Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.

35:34
    Prażanie wyrzuceni z tercji obronnej Dynama.

34:05
    Wiszniewski otrzymał karę mniejszą za rzucenie przeciwnika na bandę. Lew w przewadze.

33:34
    Birner walczy o gumę za bramką Łazuszyna.

32:23
    Nieudany indywidualny kontratak Rzepika. Gumę przejmują gospodarze.

31:23
    Dobra interwencja Vehanena po strzale Cwetkowa. Wznowienie w tercji prażan.

30:34
    Niecelne uderzenie Zackrissona na bramkę Łazuszyna. Krążek poza obszarem gry.

29:34
    Spalili akcję zawodnicy Lwa. Przerwa w grze.

28:23
    Dynamo wybija gumę na uwolnienie, wznowienie przy bramce Łazuszyna.

27:34
    Goście nie mogą sobie poradzić z wysokim pressingiem gospodarzy.

26:52
    Wybronili się goście w osłabieniu. Lew Praga na lodzie już w piątkę.

25:19
    Gorąco w tercji obronnej prażan. Cudem uratowali się przed chwilą goście przed utratą bramki.

24:52
    Karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika otrzymał Nakladal. Dynamo w przewadze.

23:23
    Azevedo blokuje strzał Derliuka. Goście ruszają z kontrą.

22:34
    Prażanie wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie w tercji obronnej Lwa.

21:18
    Vehanen obligatoryjnie mrozi gumę po jej wstrzeleniu przez jednego z zawodników Moskwy.

20:14
    Gospodarze na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Dynama.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się o 14:51.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach gry Lew prowadzi z Dynamem 1:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:23
    Świetnie grają w defensywie jak na razie zawodnicy ze stolicy Czech.

17:22
    Przy krążku już zawodnicy z Moskwy, Dynamo po raz kolejny w natarciu.

16:32
    Oystrick z dogodnej pozycji nie trafia do odsłoniętej bramki Dynama!

15:42
    Chwila niezbyt ciekawej gry na lodzie, Lew rozgrywa gumę w tercji neutralnej.

14:21
    Rzepik stracił gumę w tercji obronnej gospodarzy. Dynamo rusza z kontratakiem.

13:45
    Prażanie rozgrywają gumę w tercji ataku...

12:32
    Jaakola wycofał grę za bramkę Vehanena, chwila na zmianę formacji ofensywnych.

11:03
    Ładne uderzenie z nadgarstka w wykonaniu Ullstroma, broni parkanami Łazuszyn.

10:07
    Zamieszanie pod bramką Vehanena, Sopin próbował wepchnąć krążek do siatki Lwa.

9:32
    Z minuty na minutę coraz groźniej jest pod bramką prażan.

8:32
    Niecelne uderzenie Thornberga na bramkę Łazuszyna, guma odbija się od pleksy i ląduje pod kijami zawodników Dynama.

7:21
    Niedokładne zagranie Riazencewa, guma ląduje na uwolnieniu. Przerwa w grze.

6:23
    Mocne uderzenie Mironowa spod niebieskiej, mrozi gumę golkiper Lwa.

5:27
    Uciekła guma prażanom na uwolnienie. Wycofanie gry pod bramkę Vehanena.

4:59
    Dynamo na lodzie już w pełnym zestawieniu.

3:21
    Prażanie wyrzuceni z tercji gospodarzy.

2:59
    Jalasvaara otrzymał karę mniejszą za trzymanie. Lew w przewazde.

2:33
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył AZEVEDO.

GOL! Bramka została uznana! Guma po strzale AZEVEDO przekroczyła swoim całym obwodem linię bramkową. Lew na prowadzeniu!

2:33
    Guma po uderzeniu Azevedo przekracza linie bramkową, ale zawodnik Dynama momentalnie wybił gumę, trwa analiza video!

1:32
    Niegroźny strzał Rzepika spod bandy, Łazuszyn odbija krążek.

0:13
    Prażanie wybijają gumę na uwolnienie, wycofanie gry pod bramkę Vehanena.

0:01
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Dynama!

00:01

Dynamo Moskwa: Łazuszyn (Jeriomenko) – Wiszniewski, Mironow, Sołowjow, Jalasvaara, Riazancew, Derliuk, Koriagin – Komarow, Gorowikow, Pestuszko – Karsums, Cwetkow, Mosalow – Dugin, Babenko, Karpow – Kwapil, Wołkow, Sopin

HC Lev Praga: Vehanen (Engren) – Szewc, Nakládal, Oystrick, Mäenpää, Gragnani, Jaakola, Mikusz – Azevedo, Nowotny, Ullström – Zackrisson, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Rzepík – Pacovský, Cingel, Matai

Sędziowie: Biełow, Odinsz – Matusza, Morozow.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Faworytem spotkania z pewnością są gospodarze, ale prażanie już nie raz udowadniali, że potrafią grać z najlepszymi.

Lew zaś wciąż zajmuje trzecie miejsce na zachodzie. Praga w 48 spotkaniach zgromadziła 88 punktów.

Moskwianie są aktualnym liderem swojej konferencji. Po 48 spotkaniach Dynamo ma aż 102 punkty.

Prażan po ostatnim zwycięstwie 3:2 po rzutach karnych w Kazaniu, czeka kolejny ciężki mecz z najlepszą drużyną Konferencji Zachodniej – Dynamo Moskwą.

Kontynentalna Liga Hokejowa, spotkanie pomiędzy Dynamo Moskwą, a Lwem Praga.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 40. Cwetkow (Pestuszko, Gorowikow), 45. Komarow (Pestuszko, Gorowikow) – 3. Azevedo

Lev Praha: Vehanen (Engren) – Szewc, Nakládal, Oystrick, Mäenpää, Gragnani, Jaakola, Mikusz – Azevedo, Nowotny, Ullström – Zackrisson, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Rzepík – Pacovský, Cingel, Matai

Sędziowie: Biełow, Odinsz – Matusza, Morozow