New Jersey – NY Rangers 3:7 (koniec)
New Jersey Devils
3:7 (3:2, 0:4, 0:1)
New York Rangers
Niedziela 26.01.2014, 19:45 • Yankee Stadium, Nowy Jork • National Hockey League

Ja już dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne hokejowe emocje na portalu lajfy.com! (22:46:54)

Wybór MVP jest niezwykle trudny, no ale przyznaje go temu, który strzelił najwięcej goli dla Rangersów czyli Matsowi Zuccarello!

Nie było cudu w trzeciej tercji, także mamy pewne zwycięstwo nowojorczyków. Po tym co pokazali dziś na lodowisku w pełni na to zasłużyli. Diabły po świetnym początku i prowadzeniu 3:1 zostały zgaszone i wgniecione w lód przez Rangersów. Na pewno warto obejrzeć sobie powtórkę drugiej tercji dzisiejszego starcia, bo w tamtym okresie ekipa z Nowego Jorku grała po prostu genialnie. Kibice zgromadzeni w liczbie ponad pięćdziesięciu tysięcy na Yankee Stadium nie mają czego żałówać

60:00
    Koniec meczu

59:00
    Ostatnia minuta tego pojedynku!

57:50
    Coś bardzo dużo spalonych w ostatnim czasie. Znów złapany na nim hokeista z New Jersey

55:00
    Pięć minut do końca meczu – info pewne :)

54:30
    A teraz spalili akcję Rangersi

54:20
    Na spalonym Diabły

53:55
    Jagr zagrał za wysoko kijem w ofensywie i sędzia postanawia cofnąć akcję do strefy neutralnej

52:30
    Próbują jeszcze Diabły atakować, ale jakoś niemrawo im to idzie

51:00
    Wyraźnie uszło powietrze z drużyny z New Jersey

50:05
    Gol dla Rangers!
    DEREK STEPAN pewnym uderzeniem pokonuje Cory'ego Schneidera!

50:05
    Rzut karny dla Rangersów!

50:00
    Połowa trzeciej tercji za nami. wynik bez zmian, co na pewno bardziej cieszy nowojorczyków

49:35
    Indywidualnie próbował Jagr, jego uderzenie trafia w słupek i po chwili wpada w rękawice bramkarza

Jarosław Kowalski

Składy i statystyki: 6. Elias (Clowe), 11. Elias (Jagr, Żidlicky), 17. Zajac (Jagr, Fayne) – 10. D. Moore (Stralman), 17. Staal (D. Moore), 23. Zuccarello (J. Moore), 33. Zuccarello (Brassard, Pouliot), 34. Hagelin (Callahan, Stralman), 40. Nash (Stepan), 51. Stepan

New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Fayne, Greene, Salvador (C), Żidlicky, Volcenkow, Gelinas, Josefsson, Zajac, Jagr, Clowe, Henrique, Ryder, Zubrus, Elias, Brunner, Carter, Gionta, Bernier
    New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, Stralman, J. Moore, Klein, Kreider, Stepan, Nash, Hagelin, Richards, Callahan (C), Pouliot, Brassard, Zuccarello, Boyle, D. Moore, Carcillo

Sędziowie: Devore, McCauley – Sericol, Miller

Widownia: 50105