Lyon – Évian TG 3:0 (koniec) | Bordeaux – Saint-Étienne 2:0 (koniec) | Monaco – Olympique 2:0 (koniec)
Girondins Bordeaux
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Niedziela 26.01.2014, 17:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+1
    Ostatnia zmiana Bordeaux. Brechet zastępuje na boisku Maurice-Belaya.

89
    Maurice-Belay faulowany przez Brisona. Żółta kartka dla gracza gości.

83
    Druga zmiana u gospodarzy. Strzelca pierwszego gola w tym meczu, Traore zmienia Crivelli.

82
    Świeżo wprowadzony na boisko Corgnet ukarany żółtą kartką.

81
    Mamy bramkę dla gości, jednak na pozycji spalonej Erdinc. Tylko, że ostatni piłki dotykał Sane, pomyłka arbitra, który jednak nie miał łatwo w zinterpretowaniu tej sytuacji.

80
    Ostatnia zmiana w ekipie Saint-Etienne. Corgnet wchodzi na boisko za Tabanou.

79
    Żółtą kartką za faul na Orbanie ukarany Clerc.

75
    Pierwsza zmiana gospodarzy. Rolan zmieniony na boisku przez Poko.

67
    Żółta kartką ukarany Cohade.

66
    Na kolejną zmianę decyduje się Galtier. Mollo zmienia niezbyt zadowolonego z decyzji trenera Hamoumę.

61
    Bardzo ładne uderzenie z rzutu wolnego Sertica, jednak minimalnie obok słupka. Ruffier w tej sytuacji nawet się nie ruszył.

56
    Reaguje trener Saint-Etienne. Pierwsza zmiana w ekipie przyjezdnych. Za Erdinca na boisku pojawia się Clement.

51
    Gol dla Bordeaux!
    Dośrodkowanie z kornera, zamieszanie w polu karnym gości, na bramkę uderzał Sane, jednak futbolówka trafiła w słupek. Piłkę do bramki dobił HENRIQUE.

41
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska, błąd popełnił Sall, który zgubił lot piłki. Futbolówka trafiła pod nogi ABDOU TRAORE, a zawodnik Bordeaux mocny strzałem pokonał Ruffiera.

Tomek

Gole: 41. Traore, 51. Henrique

Kartki:   67. Cohade (SET), 79. Clerc (SET), 82. Corgnet (SET), 89. Brison (SET)

Girondins Bordeaux: Carrasso, Henrique, Mariano, Orbán, Sané, N'Guémo, Maurice-Belay (91. Brechet), Traoré (83. Crivelli), Sertic, Saivet, Rolan (75. Poko).
    Zmiany: Jug, Bréchet, Ben Khalfallah, Biyogho Poko, Chalmé, Poundjé, Crivelli.

AS Saint-Étienne: Ruffier, Brison, Perrin, Clerc, Sall, Clément (56. Erdinc) Cohade, Tabanou (80. Corgnet), Lemoine, Hamouma (66. Mollo), Brandão.
    Zmiany: Pogba, Gradel, Corgnet, Ghoulam, Mollo, Erdinç, Moulin.

Sędziowie: Nicolas Rainville