Podolsk – Lev 3:4 (0:1 po rz. karnych) | Niżny Nowogród – Din. Ryga 0:1 (0:1 po rz. karnych) | Dyn. Moskwa – HC Slovan 2:3 (koniec)
koniec po rz. karnych (0:1)
Torpedo Niżny Nowogród
0:1 (0:0, 0:0, 0:0)
Dinamo Ryga
Wtorek 28.01.2014, 16:00Kontinental Hockey League

Ja już dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe hokejowe emocje na portalu lajfy.com! (18:37:50)

MVP dzisiejszego starcia zostaje Jakub Sedlacek, który tak jak jego vis-a-vis zachował czyste konto do końca dogrywki, ale już rzutach karnych spisał się znacznie lepiej i to przeważyło na jego korzyśc

Co tu dużo mówić, mecz nie stał na najwyższym poziomie. Brak choćby jednej bramki w dzisiejszym spotkaniu mówi wiele. W dodatku w rzutach karnych, też padła tylko jedna! Reklama hokeja to to nie była, a szczęśliwymi wygranymi zostali Łotysze

Koniec meczu

Wojtek Wolski również nie daje rady pokonać Sedlacka! Trzy obrony tego bramkarza w karnych!

Lauris Darzins pudłuje!

Sakari Salminen przegrywa z bramkarzem!

ALEKSANDRS NIZIVIJS trafia!

Jarkko Immonen również nie zdobywa gola!

Paul Szczechura nie trafia!

Rozpoczynają się rzuty karne

No teraz to już musi być jakiś gol :)

65:00
    Dogrywka skończona

64:50
    Świetna interwencja Jakuba Sedlacka na koniec dogrywki! Idealną sytuację marnuje Salminen!

64:00
    Minuta do końca dogrywki!

63:50
    Kasutin odbija krążek do boku

63:05
    Mógł wyjść sam na sam Salminen, w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę Dinama

62:30
    Bardzo spokojna jak na razie ta dogrywka, brakuje klarownych okazji strzeleckich