Chorwacja – Czechy 3:3 (koniec) | Słowenia – Azerbejdżan 6:7 (koniec)
6:7 (3:1)
Azerbejdżan
Piątek 31.01.2014, 20:45 • Lotto Arena, Antwerpia • Mistrzostwa Europy

Ja już dziękuje za uwagę i serdecznie zapraszam na kolejne futsalowe emocje, których na portalu lajfy.com nie brakuje! (22:48:35)

Tytuł MVP wędruje dla rozgrywającego dziś świetne zawody reprezentanta Azerbejdżanu Rafaela

Kapitalny kawałek futsalu! Słoweńcy na własne życzenie nie wygrywają tego starcia będąc już jedną nogą zwycięzcą tej grupy! Wielkie brawa dla Azerów za walkę do końca i za pokaz skutecznej ofensywy w drugiej połowie, w której trafili aż sześć razy!

Koniec meczu

40
    Żółtą kartkę otrzymał jeszcze Farajzade

40
    Gol dla Azerbejdżanu!

EDU bohaterem Azerbejdżanu! Trafia na dwadzieścia kilka sekund przed końcem grając jako lotny bramkarz!

39

RAFAEL świetnie wykorzystuje zagranie od Felipe i znów mamy remis!

37:55
    W odpowiedzi nie trafia również do bramki Cujec

37:40
    Niecelne uderzenie Rafaela

37:20
    Próbują dobić przeciwnika Słoweńcy, ale są skutecznie blokowani przez azerską obronę

37
    Gol dla Słowenii!

Chyba za bardzo zadowoleni z siebie byli Azerowie, dopuścili by na ich połowie dobrze ustawił się ALEN FETIĆ, który bezbłędnie wykorzystał podanie od swojego bramkarza!

36

Z lewej strony boiska piłkę do siatki pakuje FELIPE! Cóż za mecz!

35:25
    Blokowany Amadeu, będzie rzut rożny

34:10
    Marnuje okazję na wyrównanie Rafael! Kapitalnie teraz broni Damir Puskar!

33:10
    Bardzo uważnie starają się grać Słoweńcy, a ich rywale nie odpuszczają, niemal cały czas są w ataku

32

Trafia AUGUSTO z bardzo ostrego kąta i mamy bramkę kontaktową! Będą jeszcze emocje!

31:00
    Złe podanie Rafaela

30:55
    Dobra interwencja słoweńskiego obrońcy, ale będzie jeszcze korner dla Azerbejdżanu

30:35
    Pudłuje Kristjan Cujec

30:00
    Dziesięć minut drugiej połowy za nami. Mecz bardzo emocjonujący, coraz bliżej awansu są Słoweńcy!

30

Szybko odpowiada Witalij Borisow i daje jeszcze nadzieję Azerom! Edu będzie grał teraz jako lotny bramkarz!

30
    Ukarany jako pierwszy dziś Sebastijan Drobne

28:55
    Coraz mocniej naciskają Azerowie, tylko niech jeszcze popracują nad celnoscią

30

Po raz kolejny świetnie odnalazł się pod bramką przeciwnika GASPER VRHOVEC i tym samym kompletuje hat-tricka!

27:50
    Kilka szybkich, krótkich podań, futbolówka wędruje do Augusto, ten jednak pudłuje

26:05
    Biro Jade próbował szybko się odgryźć, nie dali się jednak zaskoczyć słoweńscy defensorzy

26

Kolejny świetnie rozegrany korner Słoweńców! Dośrodkowanie Feticia na gola zamienia KRISTJAN KROFLIĆ!

25:35
    Zablokowany strzał Feticia. Róg dla Słowenii

25

Rafael dostaje dobre podanie od Borisowa i pewnie zamienia je na bramkę!

23:55
    Znów dobrą interwencją popisuje się Buranello, zatrzymany Fetić!

21:55
    Kristjan Cujec najwyraźniej ma ochotę na kolejne trafienie, zalicza jednak pudło

20:15
    Próba Cujeca zablokowana, będzie rzut rożny dla Słoweńców. Tym razem nic nie zdziałał Rok Mordej

20:01
    Druga połowa rozpoczęta

Bardzo dobra połowa w wykonaniu Słoweńców, która jeśli utrzyma taki wynik do końca, to zapewni sobie awans do kolejnej rundy, a ich rywale będą musieli walczyć z Włochami o wyjście z grupy!

Pierwsza połowa skończona

20
    Źle rozegrany rzut rożny Azerów, szybki atak Słoweńców, dobrze na pozycji pokazuje się GASPER VRHOVEC i pewnie zamyka akcję!

19:35
    Cóż za mecz Puskara! Znów świetnie interweniuje po uderzeniu Edu!

19:05
    Edu nie trafia w bramkę

19:00
    Piąty faul ekipy z Bałkanów!

18

Tym razem był korner dla Słoweńców, Rok Mordej znalazł na dobrej pozycji KRISTJANA CUJECA, a ten umieszcza piłkę w bramce!

14:50
    Szczęście uśmiechnęło się do Azerów! Pierwszy strzał wybronił Buranello, dobitka przechodzi obok bramki!

13:15
    Niecelne uderzenie Vrhovca

13:10
    Drugi faul po stronie Azerbejżanu

12:40
    Ależ zaciekle walczy Amadeu, był teraz blisko zdobycia gola, znów świetnie interweniuje golkiper Słowenii!

12:30
    Próbowali odpowiedzieć Azerowie, pokazał się na pozycji Amadeu, w porę powstrzymany jednak przez słoweńskiego obrońcę

12:00
    Ostatnie chwilę należą do Słoweńców, wymiana ciosów trwa w najlepsze

11:50
    Słaby strzał Roka Mordeja

11:25
    Już czwarty raz w tej połowie faulują Słoweńcy!

9:50
    Znowu Puskar ratuje Słoweńców! Zatrzymany tym razem Edu!

9:25
    Trzeci faul ekipy z Bałkanów

9:15
    I znów Amadeu! Miał świetną okazję, ale na przeszkodzie stanął mu Puskar!

4:55
    Cujec nie trafia w bramkę. Widać że remisem to się Słowenia nie ma zamiaru zadowolić

2
    Błyskawiczna odpowiedź! Przyblokowany Osredkar wycofuje piłkę do GASPERA VRHOVCA i ten pakuje ją do bramki!

1:00
    Niecelnie uderza Farzalijew

1
    Ależ świetny początek Azerów! Pierwsza akcja i dobre podanie z autu Felipe w 25 sekundzie meczu wykorzystał AMADEU!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął

Na relację z tego spotkania zapraszam dziś o godzinie 20:45 na portal lajfy.com!

W pierwszym rozegranym spotkaniu doszło do sensacji. Skazywana na porażkę ekipa z Bałkanów pokonała Włochów 3:2. Była to pierwsza w historii wygrana Słowenii na Mistrzostwach Europy! Gole na wagę zwycięstwa zdobyli Vrhovec, Cujec i Osredkar

Dla Słoweńców będzie to drugi mecz na tym turnieju. Azerbejdżan z kolei rozpoczyna swoje zmagania na Mistrzostwach Europy

Reprezentacja Azerbejdżanu po raz trzeci bierze udział w futsalowych Mistrzostwach Europy. Cztery lata temu na Węgrzech zajęli czwarte miejsce

Słowenia to najmniej utytułowany zespół z całej stawki. Dotychczas trzykrotnie awansowali do finałowego turnieju i za każdym razem kończyli zmagania na fazie grupowej

Serdecznie zapraszam na relację z drugiego spotkania w grupie C na mistrzostwach świata w futsalu. Słowenia zmierzy się z Azerbejdżanem

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Jarosław Kowalski

Gole: 2. Vrhovec, 18. Cujec, 20. Vhrovec, 26. Kroflić, 30. Vrhovec, 37. Fetić – 1. Amadeu, 25. Rafael, 30. Borisow, 32. Augusto, 36. Felipe, 39. Rafael, 40. Edu

Kartki:   30. Drobne (SLO) – 40. Farajzade (AZE)

Słowenia: Puskar, A. Mordej – Osredkar, R. Morder, Cujec, Vrhovec, Kroflić, Melink, Rosić, Stendler, Bizjak, Drobne, Fetić, Vrabel
    Azerbejdżan: Buranello, Zamanow – Felipe, Edu, Farzalijew, Amadeu, Gambarow, Rafael, Augusto, Mammadow, Farajzade, Biro Jade, Borisow, Atajew

Sędziowie: Coelho (POR), Sorescu (ROU)