Mar. Chorzów – Mikołów 4:2 (koniec) | Rzeszów – Niemodlin 6:3 (koniec)
Heiro Rzeszów
6:3 (3:0)
UKS Jedynka Niemodlin
Sobota 01.02.2014, 18:00 • Hala przy Miłocińskiej 42, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa

Po bardzo ciekawej i emocjonującej drugiej części gry Heiro pokonało 6:3 Jedynkę. Gra gości w pierwszej połowie wyglądała dramatycznie, jednak należą im się brawa za walkę w drugiej.

Dziękuję bardzo za relację i życzę Państwu miłego wieczoru! (19:18:42)

39:39
    Gol dla Heiro!
    Strzał MARCINA PIETRUCHY z czubka buta, po którym mamy bramkę dla gospodarzy!

39:00
    Minuta do końca gry, Heiro chyba dowiezie zwycięstwo.

38:11
    Rzut karny wykonywany przez Andrzeja Sapę broni Piszczek!

38:10
    Szósty faul gospodarzy! Przedłużony rzut karny dla Jedynki!

37:50
    W akcji ofensywnej przewinił Kamil Muraszko.

36:38
    W sytuacji sam na sam z Szymkówem SEBASTIAN FEDAN. Przy pierwszym strzale lepszy golkiper, ale przy dobitce zawodnik gospodarzy.

36:25
    Gorąco w polu karnym Heiro! Brawa dla Jedynki za niesamowicie ambitną walkę!

36:00
    Szpar strzelał obok słupka.

35:00
    Andrzej Sapa w polu karnym rzeszowian, ale jego uderzenie broni Piszczek.

34:40
    Heiro zdecydowanie zawodzi w drugiej połowie. Taka gra może się dla nich źle skończyć.

33:54
    Nietypowa sytuacja. Bramkarz gości wyrzuca piłkę w sufit.

33:27
    Tymczasem trzeci faul Jedynki.

33:06
    Gol dla Niemodlina!
    Cóż za akcja gości! Wyrzut z bramki Szymkówa, piłkę klatką odgrywa Muraszko i futbolówkę do siatki pakuje ANDRZEJ SAPA.

33:02
    Przerwa dla jednego z trenerów.

32:50
    Ładnie indywidualnie próbował Sapa, ale z jego dryblingiem poradziła sobie obrona Heiro.

31:30
    Za grę w drugiej części gry należy pochwalić graczy z Niemodlina.

30:54
    Sapa bardzo ładnie minął zawodnika gospodarzy, jednak jego uderzenie zdołał obronić Szymków.

Tomek

Gole: 4. Pietrucha, 5. Pietrucha, 17. Hady, 29. Fedan, 36. Fedan, 39. Pietrucha – 20. Sapa, 30. Kramczyński, 33. Sapa

Kartki:   15. Krawczyk (RZE) – 16. Muraszko (NMN)

Heiro Rzeszów: Piszczek, Szczęch- Fedan, Krawczyk, Depta, Pietrucha, Przybyło, Szpar, Trawka, Adamski, Hady.
    UKS Jedynka Niemodlin: Szymków, Sapa, Lubczyński, Kramczyński, Muraszko, Dec.