Mar. Chorzów – Mikołów 4:2 (koniec) | Rzeszów – Niemodlin 6:3 (koniec)
Heiro Rzeszów
6:3 (3:0)
UKS Jedynka Niemodlin
Sobota 01.02.2014, 18:00 • Hala przy Miłocińskiej 42, Rzeszów • I liga futsalu - gr. południowa

Po bardzo ciekawej i emocjonującej drugiej części gry Heiro pokonało 6:3 Jedynkę. Gra gości w pierwszej połowie wyglądała dramatycznie, jednak należą im się brawa za walkę w drugiej.

Dziękuję bardzo za relację i życzę Państwu miłego wieczoru! (19:18:42)

39:39
    Gol dla Heiro!
    Strzał MARCINA PIETRUCHY z czubka buta, po którym mamy bramkę dla gospodarzy!

39:00
    Minuta do końca gry, Heiro chyba dowiezie zwycięstwo.

38:11
    Rzut karny wykonywany przez Andrzeja Sapę broni Piszczek!

38:10
    Szósty faul gospodarzy! Przedłużony rzut karny dla Jedynki!

37:50
    W akcji ofensywnej przewinił Kamil Muraszko.

36:38
    W sytuacji sam na sam z Szymkówem SEBASTIAN FEDAN. Przy pierwszym strzale lepszy golkiper, ale przy dobitce zawodnik gospodarzy.

36:25
    Gorąco w polu karnym Heiro! Brawa dla Jedynki za niesamowicie ambitną walkę!

36:00
    Szpar strzelał obok słupka.

35:00
    Andrzej Sapa w polu karnym rzeszowian, ale jego uderzenie broni Piszczek.

34:40
    Heiro zdecydowanie zawodzi w drugiej połowie. Taka gra może się dla nich źle skończyć.

33:54
    Nietypowa sytuacja. Bramkarz gości wyrzuca piłkę w sufit.

33:27
    Tymczasem trzeci faul Jedynki.

33:06
    Gol dla Niemodlina!
    Cóż za akcja gości! Wyrzut z bramki Szymkówa, piłkę klatką odgrywa Muraszko i futbolówkę do siatki pakuje ANDRZEJ SAPA.

33:02
    Przerwa dla jednego z trenerów.

32:50
    Ładnie indywidualnie próbował Sapa, ale z jego dryblingiem poradziła sobie obrona Heiro.

31:30
    Za grę w drugiej części gry należy pochwalić graczy z Niemodlina.

30:54
    Sapa bardzo ładnie minął zawodnika gospodarzy, jednak jego uderzenie zdołał obronić Szymków.

30:28
    PIOTR KRAMCZYŃSKI zdobywa gola dla Jedynki!

30:10
    Piąty faul gospodarzy!

29:56
    Po dograniu z rzutu rożnego trafia SEBASTIAN FEDAN.

29:51
    Dobrą okazję po przechwycie miał Adamski, ale jego uderzenie skutecznie broni Szymków.

28:15
    Nieźle na bramkę z rzutu wolnego uderzył Kramczyński, jednak dobrze interweniował Piszczek.

28:13
    Już czwarty faul ekipy Heiro.

26:50
    Ze szpica tuż obok słupka strzelał Trawka.

25:56
    Tylko w boczną siatkę z ostrego kąta uderzył Szpar.

25:13
    Już trzeci faul Heiro w tej połowie.

24:44
    W dobrej sytuacji nad poprzeczką uderzał Trawka.

24:19
    W dobrej sytuacji był Kramczyński, jednak zamiast uderzać na bramkę, to jeszcze niepotrzebnie dryblował.

23:57
    Gospodarze wymieniają bardzo dużo podań na połowie Jedynki, jednak nie przynosi im to zamierzonego rezultatu.

23:00
    Pierwszy faul Heiro w drugiej części gry.

22:20
    Okazja na świetną kontrę gości, jednak po podaniu Szymkówa piłki nie opanował Muraszko.

20:58
    Podanie w pole karne do ANDRZEJA SAPY, który wykorzystuje tę sytuację.

Zawodnicy Heiro zaczynają drugą część spotkania.

21

Nie ma co ukrywać, oglądamy dzisiaj w Rzeszowie nudny mecz. Heiro pewnie prowadzi i jeżeli nie zdarzy się nic niespodziewanego to gospodarze spokojnie wygrają spotkanie. Zapraszam Państwa na drugą połowę.

19:39
    Uderzenie w okienko Fedana ładnie broni Szymków.

19:04
    Drugi faul Heiro. Przewinienie Krawczyka.

17:58
    Dobrze zagrali z klepki gospodarze i z bliskiej odległości trafia PAWEŁ HADY.

17:45
    Najlepszą okazję na bramkę mieli gracze Jedynki, ale źle rozegrali szybką kontrę.

17:10
    Niedokładne dogranie Krawczyka do Depty.

16:59

16:53
    Żółtą kartką ukarany Muraszko.

W przerwie będę musiał chyba udać się na kawę, aby móc dalej komentować dla Państwa to spotkanie... ;)

15:44
    Żółtą kartką ukarany Łukasz Krawczyk.

14:34
    Strzał z dystansu Trawki dobrze broni Szymków.

13:00
    Uff, w końcu niecelne długie podanie i Heiro będzie konstruować akcję.

12:00
    Gracze Jedynki chyba grają na czas. Wciąż wymieniają piłkę po trójkącie nie wychodząc poza własną połowę.

10:50
    Dziwny moment meczu, goście zwyczajnie stanęli i kilka sekund odpoczywali. Trudno się dziwić, przyjechali do Rzeszowa tylko z jednym rezerwowym.

9:55
    Tym razem dobrą okazję marnuje Trawka.

9:30
    Długa akcja Heiro zakończona uderzeniem obok bramki Adamski.

7:44
    Bardzo mocne uderzenie Pietruchy, ale zarazem bardzo niecelne.

7:00
    Widać po akcjach gości, że są zespołem, który plasuje się na ostatnim miejscu w stawce. Sporo niedokładności w ich grze.

5:52
    Piłkę na około 10. metrze miał MARCIN PIETRUCHA i strzałem w samo okienko pokonał golkipera Jedynki.

4:10
    Błąd rozgrywających piłkę gości, który wykorzystuje MARCIN PIETRUCHA.

3:27
    Pierwszy faul notują również gospodarze.

2:53
    Muraszko próbował wymusić faul na krzyk, ale arbitrzy nie dali się nabrać.

2:18
    Pierwsze przewinienie gości. Faulowany był Łukasz Krawczyk.

1:30
    Nudny początek, sporo niedokładności ze strony obu zespołów.

Goście z Niemodlina zaczynają spotkanie.

1

Faworytem tego meczu są rzeszowianie, jednak Jedynka przyjedzie do stolicy Podkarpacia na pewno z myślą zdobycia kompletu oczek. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Przekonamy się już w najbliższą sobotę! Na relację live zapraszamy oczywiście na lajfy.com.

W pierwszym starciu tych zespołów, które zostało rozegrane w Niemodlinie zwyciężyli 4:1 gracze Heiro. Jest to ich jedyne wygrane spotkanie wyjazdowe w tym sezonie.

Heiro z kolei zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli i zgromadziło do tej pory dziesięć punktów. Do wyprzedzającego ich Futsalu Nowiny rzeszowianie tracą zaledwie jedno oczko.

Jedynka to obecnie czerwona latarnia ligi. Plasuje się ona na ostatnim, jedenastym miejscu w stawce i ma na swoim koncie cztery oczka.

W niezwykle ważnym dla układu dolnej części tabeli meczu 15. kolejki I ligi grupy południowej Heiro Rzeszów podejmie w hali przy ulicy Miłocińskiej UKS Jedynkę Niemodlin.

Tomek

Gole: 4. Pietrucha, 5. Pietrucha, 17. Hady, 29. Fedan, 36. Fedan, 39. Pietrucha – 20. Sapa, 30. Kramczyński, 33. Sapa

Kartki:   15. Krawczyk (RZE) – 16. Muraszko (NMN)

Heiro Rzeszów: Piszczek, Szczęch- Fedan, Krawczyk, Depta, Pietrucha, Przybyło, Szpar, Trawka, Adamski, Hady.
    UKS Jedynka Niemodlin: Szymków, Sapa, Lubczyński, Kramczyński, Muraszko, Dec.