Boston – Edmonton 4:0 (koniec) | Montreal – Tampa 1:2 (po dogrywce) | Colorado – Buffalo 7:1 (koniec)
Los Angeles – Philadelphia 0:2 (koniec)
Colorado Avalanche
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Buffalo Sabres
Sobota 01.02.2014, 21:15National Hockey League

Ja już dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne hokejowe emocje na portalu lajfy.com! (23:46:22)

Tytuł MVP dla Erica Johnsona, który trzykrotnie dziś dobrze obsłużył podaniami swoich kolegów z drużyny

Wysokie zwycięstwo ekipy z Collorado stało się faktem. Wygrana 7:1 musi robić wrażenie. Inna sprawa, że o sporą ilość goli nie było trudno dziś gospodarzom. Trener Sabres najwyraźniej nie chcąc psuć statystyk Ryanowi Millerowi dal mu odpocząć w ostatniej tercji i wprowadził do gry drugiego bramkarza

60:00
    Koniec meczu

59:50
    Zdążył jeszcze jedną dobra interwencję zaliczyć Warlamow, skutecznie przechwycił krążek

59:00
    Minuta do końca spotkania!

58:25
    Tyler Ennis próbował zaskoczyć golkipera miejscowych z prawego skrzydła, nie udało mu się

Gol dla Colorado!

Zabójcza kontra gospodarzy! Przechwyt O'Reilly'ego, podanie do JAMIEGO MCGINNA i mamy kolejne trafienie dla koncie Avalanche!

47:35

Kapitalną indywidualną akcją popisał się teraz GABRIEL LANDESKOG, dostał krążek od Johnsona, pobiegł szybko do ataku i pewnym mierzonym strzałem zaskakuje Enrotha!

42:15
    Najwyraźniej zmęczyli się ta walką i poszli na pięć minut posiedzieć w boksie :)

42:15
    W końcu sędziowie musieli to przerwać, choć nie kwapili się do tego zbyt szybko

42:15
    Świetny podbródkowy na koniec McLoada! :)

40:01
    Ciekawe zagranie trenera Sabres. Na trzecią tercje w bramce Jhonas Enroth!

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta

Nieco odważniej w drugiej odsłonie tego meczu grały Szable, ale zdecydowanie brakuje im takiej jakości w ofensywie, jaką w bramce prezentuje Ryan Miller, mimo już pięciu puszczonych goli. Na pocieszenie udało im się ustrzelić bramkę, więc przynajmniej zakończoną ten pojedynek honorowo, bo nie sądzę, żeby ekipa z Collorado nagle tak spuściła z tonu byśmy jeszcze oglądali dziś dogrywkę. Zostańcie z nami!

36:30

Semjon Warlamow świetnie uruchomił Johnsona, ten przedarł się między obrońcami z Buffalo, podał do dobrze ustawionego NATHANA MACKINNONA, który pewnym uderzeniem zakończył całą akcję!

32:40
    Szybko próbuje odpowiedzieć ekipa Avalanche, no ale muruje w ostatnim czasie bramkę Miller

31:45
    Gol dla Buffalo!
    Spod bandy na uderzenie zdecydował się Ennis, golkiper miejscowych odbija zbyt słabo krążek, był tam MATT D'AGOSTINI i to wykorzystał!

29:45
    Znów świetnie broni golkiper z Buffalo! Bez niego dzisiaj Szable by nie istniały!

29:00
    Kapitalna interwencja Ryana Millera ratuje teraz Sabres przed utratą kolejnej bramki!

26:05

Ależ fatalnie zachowanie obrońcy gości, chciał wspomóc w interwencji swojego bramkarza, a wystawił gumę MARCOWI-ANDRE CLICHEMU, który pakuje ją do pustej bramki!

25:30
    Kontra Lawin i chwyta krążek Miller

25:00
    Przy krążku cały czas utrzymają się hokeiści z Buffalo, brakuje jednak strzałów z ich strony

24:20
    Miejscowi w pełni sił

23:20
    Mitchell przechwycił gumę na połowie rywala i ukradł trochę cennych sekund

22:50
    Znalazł się świetnie pod bramką Ruhwedel, ale zdążył zatrzymać go świetnie Warlamow!

Druga tercja rozpoczęta

Zasłużone wysokie prowadzenie po dwudziestu minutach po stronie gospodarzy. Jest widoczna różnica klas na lodowisku i jeśli tylko Lawiny utrzymają takie tempo gry, to na pewno zgarną komplet punktów. Zostańcie z nami!

20:00
    Pierwsza tercja skończona

19:30
    Pewna defensywa Avalanche, nie mogą znaleźć okazji do strzału zawodnicy z Buffalo

17:25
    Ryan Miller odbija krążek do boku, napór gospodarzy nie ustaje, zamknięci hokeiści Sabres

16:45
    Sam próbował przedzierać się środkiem MacKinnon, w porę zatrzymany przez jednego z defensorów

16:25
    Phillip Varone odpocznie dwie minuty

16:05
    Pewna interwencja Warlamowa

15:00
    Próbują odgryzać się hokeiści z Buffalo, ale mają zdecydowanie gorzej nastawione celowniki

13:55

12:50

Świetna kontra gospodarzy, ruszył do przodu MacKinnon i tuż przed bramkarzem podaje do będącego na czystej pozycji GABRIELA LANDESKOGA, który dopełnia formalności!

12:10
    Skutecznie w bramce Ryan Miller

11:50

Strzał zza niebieskiej Erika Johnsona, sprytnie tot lotu krążka przed samą bramką zmienia JAMIE MCGINN i zaskakuje golkipera gości!

10:25
    Rozpaczliwie bronią się przyjezdni

10:00
    Połowa pierwszej tercji za nami, na prowadzeniu gospodarze i zaznacza się ich przewaga na lodowisku

9:00
    Szable zamknięte pod swoją bramką

8:00
    Kara 2+2 dla Mike'a Webera za niebezpiecznie wysoką grę kijem. Pierwsza przewaga miejscowych

7:40

Zamieszanie pod bramką Millera, refleksem popisuje się TYSON BARRIE, który dobiega do gumy i z ostrego kąta pakuje ją do bramki!

7:30
    Lawiny zamykają teraz swoich przeciwników pod swoją bramką i szukają okazji do strzału