Nice – Lille 1:0 (koniec) | Rennes – Lyon 2:0 (koniec) | Olympique – Toulouse 2:2 (koniec)
Olympique Marsylia
2:2 (2:1)
Toulouse FC
Niedziela 02.02.2014, 21:00 • Stade Vélodrome, Marsylia • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Spotkanie na Stade Velodrome dobiegło końca! Druga połowa nieco słabsza od pierwszej, ale dobrych akcji również nie brakowało. Ten remis bardziej cieszy na pewno drużynę przyjezdnych, piłkarzy Marsylii żegnają gwizdy ich kibiców. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne tylko w Lajfy.com! (22:56:08)

90+4

90+3
    Goście wymieniają podania na połowie rywala. Aut dla zespołu z Tuluzy!

90+2
    Gignac za długo prowadził piłkę, a w konsekwencji ją stracił.

90+2
    Mandanda pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu w pole karne i wykopuje ją daleko do przodu, aby uruchomić kolegów z drużyny.

90+1
    Trzy minuty do tego spotkania dolicza główny arbiter.

90
    Thauvin fatalnie spudłował! Dośrodkowanie Dja Djedje w pole karne, tam podanie przedłużył Gignac, a Thauvin miał dużo czasu, żeby odpowiednio przymierzyć, ale strzela ponad poprzeczką!

90
    Sylla świetnie wywalczył piłkę w narożniku boiska na własnej połowie i uniemożliwił dośrodkowanie we własne pole karne.

89
    Gignac zagrywa przed pole karne do Thauvina, ale ten zgubił piłkę i w jej posiadaniu znajdują się goście.

88
    Na boisku w ostatnich minutach nie dzieje się nic ciekawego. Do końca regulaminowego czasu gry pozostały dwie minuty, czy któraś z drużyn pokusi się na przeprowadzenie akcji dającej prowadzenie?

87
    Boucher bez problemu wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

86
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Valbuenę wchodzi Imbula.

86
    Khalifa uderza zza pola karnego, ale jego strzał zablokowany i rzut rożny dla Marsylii!

85
    Lemina trafiony ręką w twarz i od rzutu wolnego na własnej połowie rozpoczną gospodarze.

84
    Khalifa przerywa akcję Tuluzy wybiciem piłki na aut w środku pola.

83
    Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Didot, wchodzi Chantome.

83
    Valbuena decyduje się na bezpośrednie uderzenie, ale fatalnie pudłuje.

82
    Khalifa faulowany tuż przy samym polu karnym gości i Aurier ukarany żółtą kartką!