UPr Wrocław – PO Opole 4:2 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – PWSZ Nysa 13:3 (koniec) | AJD Częstochowa – UŚ Katowice 2:6 (koniec)
PŚl Gliwice – AWF Katowice 5:1 (koniec) | PCz Częstochowa – AWF Wrocław 0:5 (poz.) | PWSZ Wałbrzych – UE Katowice 7:3 (koniec)
AWF Katowice – UPr Wrocław 10:9 (po dogrywce) | PWSZ Nysa – PO Opole 7:5 (po dogrywce) | Uniw. Zielona Góra – AJD Częstochowa 7:4 (koniec)
PŚl Gliwice – UŚ Katowice 7:4 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
7:5 (2:1)
Politechnika Opolska
Niedziela 02.02.2014, 12:45 • Hala AWF Katowice (Nowa Hala) • Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał

Nysa ostatecznie zajmuje VII miejsce po bardzo wyrównanym spotkaniu, VIII miejsce dla Politechniki Opolskiej. (13:50:44)

40
    Gol dla PWSZ Nysa!
    W ostatniej sekundzie bramkę na 7-5 strzela KOTOWSKI!!!!

40
    Wąchała w słupek!!!

39
    Na minutę przed końcem strzela SZELWACH!!!

Druga dogrywka rozpoczęta.

Po pierwszej połowie dogrywki dalej mamy remis- 5:5!

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

35
    Poprzeczka zawodnika w niebieskim stroju!!

Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Mimo prowadzenia 4-2 na dwie minuty przed końcem, druga połowa kończy się remisem 4-4, mamy dogrywkę!!

Dawid Czempisz

Gole: 6. Wąchała, 7. Kotrys, 25. Szelwach, 28. Kotrys, 33. Kotrys, 39. Szelwach, 40. Kotowski – 5. Churas, 22. Fesser, 29. Lech, 30. Churas, 31. Job

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie: Mańczyk, Sapiecha – Wąchała, Kotrys, Szelwach, Tomoń, Salski, Kotowski, Staszel
    Politechnika Opolska: Lech, Szweski, Gibała, Kotula, Kucharski, Churas, Job, Meryk, Jóra, Sacha, Kuśmian, Feszek, Wróbel