Korona Kielce
1:3 (0:2)
FCSB
Poniedziałek 03.02.2014, 18:55 • Marbella • Spotkania towarzyskie

Po niezłym spotkaniu Steaua pokonuje Koronę 3:1. Gracze trenera Pachety zagrali dziś słabe spotkanie i w pełni zasłużenie ulegli doświadczonej drużynie z Bukaresztu. Serdecznie dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na lajfy.com (20:47:43)

90+1
    Ważna interwencja Sylwestrzaka, który wybija piłkę spod nóg Popy.

90
    Mogło być 2:3! Golański uderzał z rzutu wolnego, ale świetnie w tej sytuacji zachował się nowy golkiper Steauy, który wybił piłkę.

89
    Dośrodkowanie Pyłypczuka i piłkę poza własne pole karne wybija jeden z defensorów Steauy.

88
    Korona w drugiej połowie jest równorzędnym przeciwnikiem dla zespołu z Rumunii.

86
    Gol dla Korony!
    Bramkę zdobył DEJMEK. Dośrodkowanie w pole karne Steauy, tam najlepiej odnalazł się środkowy obrońca Korony, który strzela bramkę honorową.

84
    Z przed pola karnego na uderzenie zdecydował się Keseru, piłkę bez problemu złapał Małecki.

83
    Spotkanie powoli dobiega ku końcowi.

82
    Ładnie przedzierał się Pyłypczuk, ale dośrodkowanie Ukraińca pozostawiło wiele do życzenia.

80
    Kiełb wychodził oko w oko z golkiperem rywali, ale przy przyjęciu pomagał sobie ręką.

79
    Uderzenie potężne, ale prosto w mur złożony z zawodników Korony.

78
    Kolejny rzut wolny dla Rumunów, może być groźnie.

77
    Bardzo mocne uderzenie jednego z graczy Steauy, ale świetnie blokuje piłkę Malarczyk.

75
    W środkowym sektorze boiska faulowany był jeden z zawodników Scyzoryków.

73
    Ładne podanie w kierunku Kesura, ale gracz z Rumunii traci piłkę pod polem karnym Korony.

72
    Steaua nie ma jeszcze dosyć i wciąż zaciekle atakuje zespół z Polski.

70
    Gol dla Steauy! Fenomenalne uderzenie z rzutu wolnego POPY! Gracz Steauy przymierzył niemal idealnie w okienki i wprowadzony w przerwie Małecki nie miał żadnych szans w tej sytuacji.