Piątek 07.02.2014, 18:00 • Hala Łuczniczka, Bydgoszcz • PlusLiga

Świetny blok Gunii i AZS wygrywa to spotkanie!

Janeczek zatrzymał rywala w pojedynkę! Zmiana stron.

19:25
    Pawliński kończy 4 seta. Zapraszam na tie-break!

15:16
    Piłka "zatańczyła" na taśmie i spadła na stronę bydgoską. Minimalne prowadzenie Politechniki na drugiej przerwie technicznej.

8:6
    Jurkiewicz zagrywa asa serwisowego! Prowadzenie Transferu na pierwszej przerwie technicznej w czwartym secie.

25:22
    Waliński kończy trzeciego seta zdecydowanym atakiem z drugiej linii. 2:1 dla gospodarzy!

16:13
    Na drugiej przerwie technicznej w tym secie gospodarze wygrywają 16:13.

8:6
    Nowak psuje serwis i Transfer prowadzi na pierwszej przerwie technicznej w trzeciej partii.

22:25
    Błąd odbicia gracza Transferu i drugi set pada łupem warszawian!

16:15
    Muagututia skutecznie obił blok. Jego drużyna prowadzi jednym "oczkiem" na drugiej przerwie technicznej w tym secie.

5:8
    Zatko puścił piłkę i miał rację; wyszła w aut. 8:5 dla Warszawian na pierwszej przerwie technicznej w drugim secie.