Galatasaray – Eskişehirspor 3:0 (koniec)
Galatasaray SK
3:0 (2:0)
Eskişehirspor Kulübü
Sobota 08.02.2014, 18:00 • Türk Telekom Arena, Istambuł • Turecka Süper Lig

Koniec spotkania! Galatasaray goni lidera! Podopieczni Manciniego pokonali Eskişehirspor 3:0! Bardzo dobry mecz na Türk Telekom Arenie! Fani Galaty nie mogli narzekać na nudę. Goście postawili twarde warunki, jednak zabrakło im szczęścia i umiejętności. Dziękuję za uwagę. (19:57:21)

90+4

90+3
    Sekundy do końca. Świętują kibice Galaty! Ich podopieczni dali prawdziwy popis!

90+2
    Gol dla Galatasaray! Zabójcza kontra Galaty! Dogranie z prawej strony do wychodzącego na pozycję UMUTA BULUTA, a ten dobija gości! 3:0! Co za akcja! Prosta, a skuteczna!

90+1
    Jedna z ostatnich prób gości! Nad bramką uderza głową Ateş.

90
    Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Ostatnia zmiana w Galacie. Wielkie brawa dla Sneijdera! Zmienia go Bulut.

88
    Wspaniałe podanie do wbiegającego w pole karne Sarioğlu, ten zdecydował się na strzał i Boffin końcami palców ratuje gości!

87
    Gospodarze nadal będą walczyć o mistrzostwo Turcji, zaś goście liczą na to, że rzutem na taśmę załapią się do europejskich pucharów.

86
    Ostatnie minuty tego meczu. Tutaj nie ma prawa wydarzyć się już nic, co mogłoby zmienić losy tego meczu!

85
    Faulował Çetin. Żółta kartka dla doświadczonego stopera gości.

84
    Tak jest! Na plac gry wchodzi Sari. Zmieniony Alex Telles. Dobry występ tego gracza.

83
    To chyba Sari widoczny przy linii bocznej.

82
    Szykuje się druga zmiana w zespole gospodarzy.

81
    Sporo nerwów na murawie. Teraz mieliśmy róg dla gości, było małe zamieszanie pod bramką Muslery, jednak były gracz Lazio chwyta piłkę.

80
    Osiemdziesiąt minut gry za nami. Na skrzydle szarżuje jeszcze Kamara.

79
    Nie minęło nawet trzydzieści sekund, a już żółtą kartką ukarany został Kara.

78
    Ostatnia zmiana w zespole przyjezdnych. Schodzi aktywny Gucer, a zmienia go Kara.

77
    Już jednak gramy dalej! Niewiele ponad dziesięć minut do końca tego meczu. Fani gospodarzy już ewidentnie czekają na ostatni gwizdek!