Czarni – BBTS 3:0 (koniec) | Dafi Społem – BKS Visła 1:3 (koniec)
Piątek 14.02.2014, 18:00 • Hala Legionów, Kielce • PlusLiga

:
    Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do reszty na lajfy.com! Życzę miłego wieczoru. (20:17:39)

:
    Wydawało się, że w tym ostatnim secie kielczanie mieli wysoką przewagę i dość pewnie zmierzali po tie-breaka! Ci jednak zaczęli seriami tracić punkty i w efekcie nie zdobywają dzisiaj nawet jednego punktu! 3 oczka jadą do Bydgoszczy, po bardzo słabym pojedynku i masie błędów z obu stron!

23:25
    Czwarty set skończony.

23:25
    Clark pewnie kończy swój atak z prawego skrzydła! Koniec meczu i Transfer Bydgoszcz wygrywa 3:1!

23:24
    Kończy świeży Bieniek z krótkiej! Ostatnia szansa!

22:24
    Waliński kończy z lewego skrzydła! Piłka meczowa dla Transferu Bydgoszcz!

22:23
    Piłka pozostaje w Kielcach.

22:23
    Przetrzela Wolański na skrzydle! Będzie jednak wideo-weryfikacja!

21:23
    Jest dobry atak Jungiewicza z prawego skrzydła. Jungiewicz idzie w pole zagrywki.

20:23
    Kolejny autowy atak Poglajena! Ależ straty własne gospodarzy, którzy zupełnie stanęli!

20:22
    Dryja atakuje w siatkę z krótkiej! Transfer zmierza po 3 punkty w dzisiejszym meczu??

20:21
    Czapa na Jungiewiczu i to bydgoszczanie obejmują prowadzenie w końcówce! Ależ blok! O czas prosi szkoleniowiec z Kielc.

20:20
    Waliński bije wysoko i trafia po rękach doprowadzając do remisu! Wraca na plac gry Lipiński!

20:19
    Jurkiewicz blokuje na siatce na środku! Tylko punkt przewagi kielczan!

20:18
    Dobrze atakuje teraz Muagututia, który już dawno nie dawał o sobie znać.

20:17
    Woicki blokuje, ale piłka spada poza linia boczną!

19:17
    Clark skutecznie odpowiada na skrzydle. Najbardziej wyrównany set w dzisiejszym meczu!