Indykpol – Resovia 2:3 (koniec) | Exact – ZAKSA 1:3 (koniec) | Trefl – Jastrzębski 0:3 (koniec)

:
    Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje na nasz portal lajfy.com. (04:38:36)

:
    Ale jeden set to było wszystko na co było stać dzisiaj gospodarzy, choć dzielnie walczyli w czwartym secie to jednak rywal okazał się zbyt trudny i to goście wywieźli spod Jasnej Góry pełną pulę punktów.

:
    Spotkanie pomiędzy przedostatnią drużyną w tabeli, a 4 ekipą w Plus Lidze mogło się podobać. Mimo, że po pierwszych dwóch setach wydawało się, że kędzierzynianie tylko dokończą dzieła i gładko zdobędą seta numer 3 i tym samym zakończą spotkanie to obudzili nam się gospodarze, którzy wygrali trzecią partię do 19.