Man City – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Bayer – PSG 0:4 (koniec)
Bayer Leverkusen
0:4 (0:3)
Paris Saint-Germain
Wtorek 18.02.2014, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga Mistrzów UEFA

Swoją klasę potwierdził dzisiaj Zlatan Ibrahimović, który zaliczył 2 trafienia, w tym jedno z karnego. Szwedowi należy się od nas nagroda najlepszego gracza meczu. Dziękujemy za śledzenie tej jednostronnej relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! (22:38:55)

Chyba można już powiedzieć, że Paris Saint-Germain awansuje do kolejnej rundy Ligi Mistrzów! Po świetnym pierwszym (wyjazdowym!) meczu wygrywają z Bayerem Leverkusen aż 4:0! Niemcy byli dzisiaj bezradni, bez pomysłu na grę, a w dodatku w świetnej dyspozycji była ekipa gości.

90+2
    PSG wciąż utrzymuje się na połowie Bayeru i w dodatku przeprowadza kolejne ataki! Doskonałe dośrodkowanie prosto na głowę wbiegającego Cabaye – prosto w Leno!

90
    Doliczony czas gry, sędzia pozwoli grać piłkarzom 2 minuty dłużej.

88
    Gol dla PSG!

Tak jest, 4:0 stało się faktem! Zabawili się w polu karnym Bayeru gracze PSG, którzy wymienili 3 podania. Lucas wycofuje piłkę do YOHAN'A CABAYE, który pięknym strzałem przesądza sprawę awansu!

86
    Kolejna dobrze zapowiadająca się akcja PSG, ale tym razem piłka zbyt mocno ucieka do końcowej linii i to Leno wznowi od własnej bramki.

85
    Pastore także czyha na błąd Leno! Dobra okazja, ale w starciu sam na sam obronną ręką wychodzi golkiper!

84
    Całkowita już dominacja ze strony Francuzów. Gospodarze najchętniej zeszliby już do szatni i zapadli się pod ziemię. W dzisiejszym meczu nie wyszło im zupełnie nic i to przed własną publicznością.

83
    Przypomnijmy, że Bayer gra od 59. minuty o jednego gracza mniej po drugiej żółtej kartce dla Spahicia. A do tego jeszcze ten wynik..

81
    Leverkusen zupełnie opadło z sił i chęci. Nie są w stanie odebrać futbolówki podającym sobie piłkarzom PSG.

80
    Do ofensywy znów zbierają się piłkarze PSG, których chyba kusi jeszcze jedno trafienie. Czekamy więc – zostało jeszcze 10 minut + ewentualny doliczony czas gry!

78
    No cóż, chyba nie doczekamy się w tej odsłonie takiego festiwalu strzeleckiego, jak w pierwszej. Czekamy jednak na honorową bramkę gospodarzy i 1:3 nie wyglądałoby tak źle w perspektywie rewanżu!

77
    Dobre i szybkie nabiegnięcie na piłkę Reinartz'a! Strzał głową pewnie przy ziemi broni Sirigu, ale to była jedna z lepszych okazji dla miejscowej ekipy!

76
    Jest kolejna zmiana w ekipie gości. Pastore zmienia Lavezzi'ego.

74
    Sirigu spokojnie łapie piłkę po złym dośrodkowaniu z głębi pola. Wyrzut do obrońców i kolejną akcję rozegrają teraz piłkarze PSG.

73
    Wielkie rzeczy już chyba nie będą miały miejsca w dzisiejszym spotkaniu! Spokojne minuty, w których piłkę mają raz jedni, raz drudzy.