Hel. Białystok – Lubawa 1:1 (koniec) | Unisław – FC Toruń 4:4 (koniec)
Unisław Team PBDI
4:4 (1:3)
FC Toruń
Sobota 22.02.2014, 18:00I liga futsalu - gr. północna

Koniec spotkania! Unisław Team remisuje 4:4 po bardzo ciekawym spotkaniu z FC Toruń! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne futsalowe emocje w Lajfy.com! (23:17:28)

40
    Gol dla Unisława! Bramkę na wagę remisu zdobył KRYSTIAN BELZYT! Szybko wykonany rzut rożny i Belzyt z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

38
    Gol dla Unisława!
    MATEUSZ KOMUR zdobywa bramkę! To nie koniec emocji w tym spotkaniu!

37
    Nieco ponad trzy minuty do końcowego gwizdka sędziego w tym spotkaniu. Czy gospodarze powalczą o korzystny rezultat w tym meczu?

36
    Morozow uderzył mocno z dystansu, ale piłka nie trafiła do bramki rywala! Wynik nie ulega zmianie.

36
    Gra została wznowiona.

35
    Kolejna przerwa w grze. Kilka słów dla zawodników mają do przekazania obaj trenerzy.

34
    Na parkiecie zameldował się Gadomski, który jest solenizantem, bowiem skończył dziś 28 lat!

33
    Zakotłowało się pod bramką Wojciechowskiego – próbował Suchocki, ale górą tym razem bramkarz gospodarzy.

32
    Drużyna gospodarzy próbuje pressingiem odebrać piłkę przeciwnikom, ale nie udaje im się ta sztuka.

31
    Od dłuższego czasu nie ujrzeliśmy strzału na bramkę drużyny z Torunia.

30
    Kawka wciąż próbuje, by zdobyć swoją bramkę w tym meczu. Tym razem nie udała mu się ta sztuka, bowiem uderzył ponad poprzeczką.

29
    Rzut wolny dla gości. Faulowany w akcji ofensywnej był Kawka...

28
    Rzut rożny dla zespołu z Torunia, ale bez efektu bramkowego.

27
    Okres spokojniejszej gry. Gospodarze są całkowicie zamknięci na własnej połowie, a rywale wymieniają dużo podań.

26
    Drugi faul torunian i rzut wolny dla Unisławia w środkowej strefie parkietu.

25
    Kawka uderzył z dystansu po akcji zespołowej, ale obok słupka. To mógł być tzw. "gwóźdź do trumny" dla gospodarzy.

24
    Gol dla FC Toruń!
    PATRYK SZCZEPANIAK mocnym strzałem pokonuje Wojciechowskiego! Torunianie znów prowadzą dwiema bramkami!

Tomek Kałka

Gole: 12. Komur, 22. Belzyt, 38. Komur, 40. Belzyt – 2. Morozow, 6. Kieper, 10. Elwartowski, 24. Szczepaniak

Unisław Team PBDI: Wojciechowski, Komur, Szatkowski, Czyszek, Hapka, Wanat, Kaniewski, Belzyt, Palmowski
    FC Toruń: Ringwelski, Morozow, Witkowski, Szczepaniak, Kawka, Romanowski, Brończyk, Elwartowski, Kieper, Sobański, Zieliński, Gadomski, Łoś, Suchocki.