KPR Ruch – Kusy II Szczecin 27:25 (koniec) | MTS K. – Łuków 42:17 (koniec)
KPR Ruch Chorzów
27:25 (19:14)
MKS Kusy II Szczecin
Sobota 22.02.2014, 11:20 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Mistrzostwa Polski Juniorek

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z półfinału Mistrozstw Polski juniorek na portalu lajfy.com! (12:50:51)

Piłkarki z Chorzowa dowiozły ostatecznie zwycięstwo do końca, mimo że ostatnią bramkę zdobyły w 47. minucie! Szczecinianki po raz kolejny gonią wynik w ostatnich minutach i ponownie im się ta pogoń nie udaje. Ruch zdobywa dwa oczka i przed nim ważny mecz z Łukowią Łuków. Kusy jest w bardzo trudnej sytuacji, dwie porażki i jutro starcie z gospodyniami

60
    Koniec meczu (27:25)

60
    Tuż przed końcową syreną skutecznie interweniuje Krupa (27:25) (27:25)

60
    Kolejna obrona Orowicz (27:25) (27:25)

60
    Ostatnia minuta meczu! (27:25) (27:25)

59
    Skuteczna defensywa chorzowianek (27:25) (27:25)

59
    Znów broni golkiperka Kusego (27:25) (27:25)

58
    Dwie minuty dla Pauliny Momot (27:25) (27:25)

58
    Marnują akcję szczecinianki (27:25) (27:25)

58
    Dobra interwencja Orowicz (27:25) (27:25)

57
    Trafia Natalia Zima (27:25) (27:25)

56
    Broni kontrę Krupa, piłka nadal dla Kusego (27:24) (27:24)

56
    Niecelny rzut piłkarki z Chorzowa (27:24) (27:24)

55
    Strata Ruchu, po chwili kolejne nieudane podanie do przodu golkiperki Kusego (27:24) (27:24)