Livorno – Hellas Verona 2:3 (koniec) | Udinese – Atalanta 1:1 (koniec) | Inter – Cagliari 1:1 (koniec)
Chievo – Catania 2:0 (koniec) | Sampdoria – AC Milan 0:2 (koniec) | Juventus – Torino 1:0 (koniec)

Bramkę zdobył LEANDRO GRECO.

Gospodarze idą za ciosem i po minucie zdobywają drugiego kontaktowego gola! Cóż za emocje czekają nas w końcówce! Po ładnej akcji futbolówka trafiła w polu karny do Paulinho, ten odegrają ją przed szesnastkę do LEANDRO GRECO, który popisał się fantastycznym technicznym uderzeniem z pierwszej piłki, po którym futbolówka zatrzepotała w lewym okienku bramki Rafaela!

72
    Bramkę zdobył PAULINHO.

Ambitna postawa gospodarzy przynosi efekt! Zdobywają oni łądną bramkę! Przed polem karnym futbolówka trafiłą do PAULINHO, ten ładnie podciągnął pare metrów i mocno uderzył i futbolówką wylądowała w prawym rogu bramki Rafaela!

45+1
    Gol dla Verony!
    Bramkę zdobył LUCA TONI.

I mamy nokaut już przed przerwą! Fatalny błąd popełnia Castellani! Obrońcą gości nie dobiegł do łatwej piłki na własnej połowie, uprzedził go Iturbe i pognał sam na bramkę, w polu karnym dołączył do niego LUCA TONI, skrzydłowy Hellas zagrał mu precyzyjną piłkę i Włoch z najbliższej odległości bez problemu umieścił ją w siatce!

43
    Bramkę zdobył ROMULO.

I goście całkowicie zasłużenie podwyższają swoje prowadzenie! Po pierwszym strzelonym golu nadal prezentowali dobrą grę i mamy tego efekt! Po ładnym szybkim ataki futbolówka trafiła na prawej stronie do Toniego, ten doskonale wypatrzył niepilnowanego na 11 metrze ROMULO, zagrał mu dokładną piłkę, ten bez problemu ją przyjął, a następnie umieścił w bramce obok interweniującego Bardiego!

33
    Bramkę zdobył BOSKO JANKOVIC.

I zdecydowana przewaga gości w końcu przynosi efekt! Mamy pierwsze trafienie! Na lewej stronie futbolówka trafiła do BOSKO JANKOVICA, ten ładnie zwiódł obrońcę i zagrał ostrą piłkę na 5 metr, tutaj wbiegał Toni, wydawało się, że przetnie zagranie czego spodziewał się i Bardi, jednak tego nie zrobił i futbolówka wylądowała w prawym rogu bramki obok zaskoczonego bramkarz gospodarzy!