Livorno – Hellas Verona 2:3 (koniec) | Udinese – Atalanta 1:1 (koniec) | Inter – Cagliari 1:1 (koniec)
Chievo – Catania 2:0 (koniec) | Sampdoria – AC Milan 0:2 (koniec) | Juventus – Torino 1:0 (koniec)
Lazio – Sassuolo 3:2 (koniec)
Juventus FC
1:0 (1:0)
Torino FC
Niedziela 23.02.2014, 18:30 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A

79
    Kolejna kontrowersyjna decyzja, ale wydaje się, że "coś od siebie" dodał Omar El Kaddouri! Marokańczyk ogląda kartkę za próbę wymuszenia jedenastki.

63
    Bonucci sfaulował przeciwnika blisko własnej szesnastki. Goście mają wyśmienitą sytuację, by zdobyć bramkę dającą wyrównanie!

25
    Druga żółta kartka w tym meczu – tym razem dla zawodnik Torino. Żółtko ogląda Pasquale, który w nieprzepisowy sposób przerwał atak rywali.

13
    Arturo Vidal ogląda kartonik za nieprzepisowe przerwanie akcji przeciwnika. To oznacza, że chilijski piłkarz będzie pauzował w następnej kolejce!