Sobota 01.03.2014, 18:00 • Hala MOSiR, Puławy • Orlen Superliga mężczyzn

Dwie minuty dla Pawła Grzelaka na 52 sekundy przed końcem. (33:30) (33:30)

59
    Gol! Krzysztof Łyżwa! Orlen Wisła na kolanach. (33:30) (33:30)

59
    1:20 do końca, Azoty mają piłkę. Chyba muszą wygrać już ten mecz. (32:30) (32:30)

57
    Goooooooool! Krzysztof Łyżwa! (31:29) (31:29)

56
    4 minuty i 10 sekund do końca, jednobramkowe prowadzenie Azotów i piłka dla nich. (30:29) (30:29)

54
    Z siedmiu metrów nie myli się Petar Nenadić. (30:28) (30:28)

54
    Janko Kević wywalczył rzut karny. Trzecią karę dostaje Mateusz Jankowski i równoznaczne jest to z czerwoną kartką. (30:27) (30:27)

53
    I trafia Ivan Nikcević! Już tylko 2 gole przewagi. (29:27) (29:27)

51
    Stęczniewski! Fenomenalnie broni ten ponad 40-letni zawodnik rzut Petara Nenadicia. (29:25) (29:25)

51
    I dwie minuty dostaje Mateusz Jankowski, choć prędzej spodziewałbym się faulu w ataku Kevicia. (29:25) (29:25)

46
    Bardzo pewnie egzekwuje karnego Adam Babicz. (28:23) (28:23)

46
    Jan Sobol faulowany, trafia w poprzeczkę i będzie rzut karny. (27:23) (27:23)

43
    Gol Nikcevicia, a do tego kara dla Mateusza Jankowskiego. (26:20) (26:20)

42
    Skutecznie karnego egzekwuje Adam Babicz. (26:18) (26:18)

41
    Będzie karny po faulu na Krajewskim. (25:18) (25:18)

38
    Sobol zatrzymany, drugi nietrafiony rzut karny Azotów. (24:16) (24:16)

38
    Będzie też rzut karny dla Azotów. (24:16) (24:16)

38
    Dwie minuty dla Syprzaka, druga to jego kara. (24:16) (24:16)

36
    Skutecznie w bramce Marcin Wichary. (23:15) (23:15)

35
    Będzie karny dla Azotów. (23:15) (23:15)

34
    Dwie minuty dla Grzelaka. (23:15) (23:15)

29
    Skuteczny Kamil Syprzak. (20:13) (20:13)

29
    Sędziowie odgwizdują rzut karny dla Płocka. (20:12) (20:12)

27
    Broni Stęczniewski! Ghionea niecelnie. (19:11) (19:11)

27
    Broni Stęczniewski rzut Ghionei, ale będzie karny dla gości. (19:11) (19:11)

25
    Na 8-bramkowe prowadzenie Azoty wyprowadza Adam Skrabania! (18:10) (18:10)

24
    Jan Sobol wykorzystuje rzut karny! (17:10) (17:10)

24
    Będzie rzut karny dla Azotów, są także dwie minuty dla Kamila Syprzaka. (16:10) (16:10)

21
    Ależ gol Marko Tarabochii! Niesamowity rzut Chorwata. (15:8) (15:8)

17
    Fenomenalny lob Krajewskiego ze skrzydła! 13:8! (13:8) (13:8)

17
    Kolejna strata gości, dwie minuty dostaje Toromanović za powstrzymanie w brutalny sposób Adama Babicza. (12:8) (12:8)

15
    Kolejna strata gości, kolejna kontra Puław, ale za mocno rzuca Szyba! Mogło być 12:8! Ależ mecz! (11:8) (11:8)

12
    I dwubramkowe prowadzenie Azotów! Przemek Krajewski wykończył kontrę. (10:8) (10:8)

11
    Atak na twarz Michała Szyby w wykonaniu Ivana Nikcevicia i na dwie minuty na ławce usiądzie Serb. (8:8) (8:8)

11
    Żółtą kartkę otrzymał Kević (Orlen Wisła Płock). (8:8)

7
    I gol Krajewskiego z karnego. Wichary jak dotąd bez skutecznej interwencji. (6:5) (6:5)

7
    I będzie rzut karny, faulowany był Marko Tarabochia. A wykona "siódemkę" Przemysław Krajewski. (5:5) (5:5)