Malaga – Valladolid 1:1 (koniec) | Levante – Osasuna 2:0 (koniec) | Getafe – RCD Espanyol 0:0 (koniec)
Elche – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Malaga CF
1:1 (1:1)
Real Valladolid
Sobota 01.03.2014, 16:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Kłania się redakcja LAJFY.COM! (17:54:58)

Dziękujemy za Państwa udział w dzisiejszej relacji i polecamy nasze wieczorne "tekstówki", bo też oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie.

Na uwagę zasługuje postawa bramkarzy obu drużyn. Koledzy mogą podziękować swoim golkiperom, że cały mecz byli aktywni i skoncentrowani. Caballero w ostatniej minucie spotkania uratował swój zespół przed utratą bramki.

Za nami interesujące spotkanie, choć zakończone remisem. Obie drużyny walczyły do ostatnich minut o zwycięstwo, ale to goście byli bliżsi wygranej.

90+2
    Guerra w doskonalej sytuacji w polu karnym gospodarzy. Uderzenie z pierwszej piłki broni Caballero. Korner dla Valladolid.

90
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Korner dla Valladolid.

90
    Rzut wolny dla gości. Piłka ustawiona blisko linii środkowej boiska.

88
    Amrabat na spalonym. Piłka dla gości.

86
    Obustronne faule, które sprawiają, że gra jest chaotyczna.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

83
    Na spalonym jeden z zawodników gości. Piłka dla Malagi.

83
    Camacho zagrał ręką. Naoglądał się piłki ręcznej, a pewnie i śledził nasze relacje z niedawnej imprezy z udziałem żeńskiej reprezentacji naszego kraju. Piłka dla gości.