Czelabińsk – Niżny Nowogród 0:1 (koniec) | HC Slovan – Sp. Moskwa 0:3 (koniec) | Lev – Zagrzeb 2:1 (po dogrywce)
HC SLOVAN Bratislava
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HK Spartak Moskwa
Niedziela 02.03.2014, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. (19:18:19)

HK Spartak Moskwa wygrywa na wyjeździe 3:0 z HC Slovan Bratysława.

60:00

59:36
    Goście w pełnym składzie.

58:21
    Spartak na razie spokojnie się broni. Ataki gospodarzy nie są zbyt imponujące.

57:36
    Mamkin na ławce kar.

55:49
    Rosjanie utrzymują się z gumą w tercji obronnej gospodarzy.

55:00
    Pięć minut do końca trzeciej tercji.

53:16
    Słabe uderzenie i krążek w łapaczce Šestjorkina.

53:04
    Hudáček sprytnie próbował zagrać do Šatan, ale rywale szybko się w tym połapali.

51:56
    Slovan naprawdę nie ma dziś pomysłu na grę w ofensywie.

51:01
    Na pozycji spalonej jeden z gości.

49:32
    Hudáček próbował z dystansu. Pewnie broni Šestjorkin.

48:54
    Daňo również ukarany w ten sam sposób.

48:54
    Anderson najbliższe minuty spędzi na ławce kar. Wydaje się że będzie to aż pięć minut.

48:54
    Słowacy mocno ruszyli do przodu. Mocny strzał i broni Šestjorkin.

48:27
    Timeout dla gospodarzy.

48:27
    Gol dla Spartaku!

Chyba już po meczu. Kolejny błąd gości i RASTISLAV SPIRKO strzela trzeciego gola dla swojego zespołu!