H. Łęczyca – Łódź 5:2 (koniec) | Row. Gliwice – Biel.-Biała 7:2 (koniec) | Łódź – Biel.-Biała 11:2 (koniec)
H. Łęczyca – Row. Gliwice 3:1 (koniec)
Malwee Łódź
11:2 (2:1)
Centrum Bielsko-Biała
Niedziela 02.03.2014, 11:30 • Hala Sportowa, Łęczyca • Mistrzostwa Polski U-35

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30.

Czeka nas chwila przerwy na odpoczynek dla piłkarzy Centrum. Zaczynamy walkę o najniższy stopień podium za około 20 minut!

Piłkarze już rozgrzewają się przed swoim pojedynkiem

Sędziowie już na boisku. Wezwali drużyny do siebie. Za chwilę początek

1

2
    Akcja KP Łódź, rzut rożny

2
    Krótkie rozegranie, strzał Kaczmarka obroniony.

3
    Przewagę mają gracze KP Łódź,

4
    Kuchciak nie trafił do pustej bramki!

5
    Mecz toczony w szybkim tempie, ale bez klarownych sytuacji oprócz poprzedniej Kuchciaka.

6
    Ładny strzał Jarzębowskiego z półwoleja, ale obok bramki. Rzut wolny dla Centrum

7
    Źle rozegrany, kontra KP Łódź. Rzut rożny. Krótko rozegrany, strzał Sadzińskiego pod poprzeczkę, ale dobrze interweniuje Szubert!

11
    Obie drużyny starają się nie stracić bramki. Świetny wykop Szuberta do Szymańskiego i jeszcze lepsza interwencja Dreslera!

13
    Rzut karny! Faulował Szubert!

13
    Gol dla KP Łódź!

Pewny strzał po ziemi w wykonaniu Sławomira DRESLERA !

14

Dobra akcja Centrum, interwencja Dreslera. KP Łódź wyszło kontrą 3 na 1, a akcję skończył GOLAŃSKI!

Czas dla drużyny Centrum Bielsko-Biała

14
    Przedłużony rzut karny dla Centrum!

14
    Gol dla Centrum!

Zbiegniew WYDRA mocnym strzałem w prawy dolny róg zdobywa bramkę!

15
    ALeż pudło! Jarzębowski wyprowadził kontrę 2 na 2, gracze KP Łódź powymieniali podania, a ten co kontrę zaczął nie potrafił jej skończyć! Wynik bez zmian!

16

16
    Ładna akcja z pierwszej piłki w wykonaniu Bielska. Piłka mija bramkę o centymetry!

17
    Strata piłki przez Kaczmarka, kontra Centrum i mamy rzut wolny bezpośredni

18

Strzał obroniony przez Dreslera, w odpowiedzi kontra wyprowadzona przez SADZIŃSKIEGO, który zdobywa bramkę!

19
    Strzał Szymańskiego niewiele mija słupek bramki KP. W odpowiedzi Krzysztof Kuchciak próbował przelobować Szuberta, brakło kilku metrów.

Świetna kontra Jarzębowskiego, minął dwójkę graczy Centrum ale nie potrafił skierować piłki do bramki!

20

Kolejny wyrzut Dreslera do JARZĘBOWSKIEGO, tym razem zawodnik trafia obok bezradnego Szuberta!

20

Mariusz GORZEŃ po kolejnej asyście Dreslera położył Szuberta i strzelił do pustej bramki!

21
    ALEŻ INTERWENCJA ! Wydra położył Dreslera i strzelał do pustej bramki, ale piłkę na słupek wybił GolańskI!

21
    Żółtą kartkę otrzymał Golański (KP Łódź).

22
    Próba wrzucenia piłki do siatki przez Gruszfelda. Piłka źle odbiła się na bucie i poszybowała daleko od bramki.

23
    Centrum wycofało bramkarza!

23
    Ładna akcja KP Łódź, ale brakło strzału.

24

Sławomir DRESLER wyprowadził kontrę i strzelił do pustej bramki!

25

GOLAŃSKI! Przejął piłkę na własnej połowie i szarpany za koszulkę posłał w kierunku bramki!

25
    Znowu Dresler próbował strzelać z pola karnego. 2 metry obok

26

Zawodnicy z Łodzi bawią się piłką. Tym razem Mariusz GORZEŃ między nogami obrońcy pakuje piłkę do siatki.

27

Akcja od połowy. Piłkę pociągnął SZYMAŃSKI i strzelił obok Dreslera.

27

Akcja lewą stroną i strzał z prawej strony GOLAŃSKIEGO. 9 do 2

28
    Dresler wyprowadza kontrę i próbował sam zakońćzyć akcję. Zablokowany!

29
    Słupek! Akcję z lewej strony prowadził Szymański dograł do Suchanka ale tylko słupek.

30

JARZĘBOWSKI kończy akcję KP Łódź. Ładna wymiana podań

30

GOLAŃSKI. Nie wiem jak ta piłka wpadła do bramki, ale ostatni dotknął ją właśnie Piotr Golański!

Sławomir Dresler wybrany MVP meczu!

KP Łódź zajmuje trzecie miejsce na XIV Mistrzostwach Polski U35 w futsalu! (12:05:35)
    Partner relacji:

Marcin Gawryszczak

Gole: 13. Dresler (kar.), 14. Golański, 18. Sadziński, 20. Jarzębowski, 20. Gorzeń, 24. Dresler, 25. Golański, 26. Gorzeń, 27. Golański, 30. Jarzębowski, 30. Golański – 14. Wydra, 27. Szymański

Kartki:   21. Golański (LDZ)

Malwee Łódź: Sławomir Dresler – Konrad Rudnicki, Tomasz Kaczmarek, Sylwester Jarzębowski, Marek Sadziński, Grzegorz Gorący, Mariusz Gorzeń, Krzysztof Kuchciak, Piotr Golański, Jakub Skrzypiec
    Centrum Bielsko-Biała: Jarosław Szubert – Zbigniew Suchanek, Zbigniew Wydra, Piotr Przystał, Szymon Urabańczyk, Jacek Janiczek, Bogusław Szczotka, Sebastian Gruszfeld, Artur Rzeźnik, Andrzej Zając, Andrzej Szymański

Sędziowie: Piotr Miś, Robert Grabowski