BKS Visła – Trefl 3:2 (koniec) | Skra – Dafi Społem 2:3 (koniec)
Środa 05.03.2014, 18:00 • Hala Energia, Bełchatów • PlusLiga

5:8
    Zmiana stron!

22:25
    Zablokowany Włodarczyk! Przed nami tie-break, który wyłoni zwycięzce tego meczu!

22:24
    Pietrzak skutecznie blokuje rywala i daje nadzieje gospodarzom na wygranie tego seta! O czas poprosił trener z Kielc.

21:24
    Polański kończy akcję ze środka. Piłkę setową mają goście!

20:23
    Zablokowany Maćkowiak! Znów o czas poprosił szkoleniowiec gospodarzy.

20:22
    Wyraźna pomyłka Włodarczyka! O czas poprosił trener Skry!

16:15
    Kielczanie nie popisali się zagrywką. Druga przerwa techniczna w czwartym secie. Prowadzą gospodarze.

13:12
    Asem serwisowym popisał się Włodarczyk!

32:30
    Brdjović popisał się znakomitym blokiem! Mieliśmy ogromne emocje w tym, trzecim secie, ale w końcu mamy rozstrzygnięcie! Gospodarze prowadzą 2:1 w tym spotkaniu!

26:25
    Brdjović popisał się dobrym atakiem! Piłkę setową mają gospodarze z Bełchatowa.

23:24
    Błąd Staszewskiego! Czas dla trenera gości.

21:24
    Autowy atak Pietrzaka! Piłkę setową mają goście z Kielc!

18:19
    Tuia bez problemu atakuje. O przerwę poprosił trener gości!

13:16
    Poglajen po bloku zdobywa punkt. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu drużyny z Kielc!

6:8
    A teraz w siatkę zaserwował Brdjović. Pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie przy prowadzeniu Effectora.

1:5
    Fatalny błąd Skry! Podwójne odbicie po stronie gospodarzy. Trener Skry poprosił o czas.

22:25
    Romanutti bohaterem końcówki drugiego seta.

22:24
    Romanutti – as serwisowy! O czas poprosił Miguel Angel Falasca.

22:22
    Tuia doprowadza do remisu! Kolejna przerwa dla Dariusza Daszkiewicza!

20:21
    Włodarczyk znakomicie zaserwował! O czas poprosił trener Effectora.

17:20
    Zatrzymany Kłos w ataku. O czas poprosił trener Skry.

14:16
    Autowa zagrywka Karola Kłosa. Druga przerwa techniczna w drugim secie przy prowadzeniu zespołu z Kielc!

8:7
    Jungiewicz zepsuł zagrywkę. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie przy prowadzeniu gospodarzy.

25:23
    Poglajen w aut – w takim momencie... Pierwszego seta wygrywają gospodarze! W trudnym położeniu Effector...

24:23
    Autowy serwis Lipińskiego. Piłkę setową mają gospodarze z Bełchatowa!

22:21
    Kolejna przerwa dla gości!

19:20
    Bełchatowianie byli w trudnym położeniu, ale się obronili! O czas prosi Dariusz Daszkiewicz.

16:19
    Lipiński mocno zaserwował i ogromne problemy mają gospodarze! Trener Skry prosi o czas!

Tomek Kałka

PGE GiEK Skra Belchatow: Pietrzak, Tuia, Kłos, Conte, Muzaj, Uriarte, Antiga, Włodarczyk, Brdjović, Zatorski (L), Maćkowiak.
    Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Lipiński, Staszewski, Poglajen, Polański, Buchowski, Bieniek, Wolański, Romanutti, Dryja, Sufa (L), Kaczmarek (L).

Sędziowie: Piotr Król, Marek Lagierski