Olimpia G. – Stróże 1:0 (koniec) | Okocimski – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Flota – Miedź 1:0 (koniec)
Chojniczanka – Puszcza 0:2 (koniec)
Okocimski Brzesko
0:1 (0:1)
GKS Bełchatów
Sobota 08.03.2014, 13:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • Fortuna 1 Liga

Dziękujemy wszystkim za śledzenie naszej relacji i zapraszamy ponownie do Lajfy.com! Miłego popołudnia życzy Damian Gnutek! (14:53:13)

Koniec meczu. Okocimski Brzesko przegrywa na własnym stadionie 0-1 (0-1) z GKS-em Bełchatów i nadal zostanie na ostatniej pozycji w ligowej tabeli.

90
    Sędzia Mariusz Złotek dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Okocimski stwarza sobie dobre sytuacje, ale gubi się zawsze w najważniejszym momencie.

88
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Mateusz Mak, na boisku pojawia się Wroński.

87
    Grzegorzewski w dobrej sytuacji zagubił się i stracił piłkę.

84
    Na boisku w barwach GKS-u pojawi się jeszcze zaraz Wroński.

83
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Szymorek, na boisku pojawia się Flis.

81
    Skurcze łapią Szymorka, który leży poza boiskiem.

80
    Kirovski zmienia nogę i próbuje uderzać lewą, lecz traci piłkę na rzecz Żołędzia.

80
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Tatara, na boisku pojawia się Nawrot.

77
    Kuchta wybija piłkę głową na aut, zatrzymując akcję GKS-u.

77
    Na placu gry za chwilę pojawi się Nawrot, już jest gotowy do wejścia.

75
    Kirovski trafia do siatki, ale był spalony!

74
    Strzał Kirovskiego głową z kilku metrów, ale wprost w ręce Kuchty!

73
    Jacek wybił piłkę na aut i przerwał dobrą akcję GKS-u.

71
    Dośrodkowanie na głowę Stefańkiego, ten uderza, ale zbyt lekko i piłka w rękach bramkarza!

70
    Renusz wrzuca w pole karne Okocimskiego, ale dobrze piłkę łapie golkiper brzeszczan.

67
    Zmiana w drużynie GKS Bełchatów: z boiska schodzi Michał Mak, na boisku pojawia się Renusz.

66
    W świetnej sytuacji znalazł się Grzegorzewski, ale nie trafia w bramkę, było bardzo blisko!

64
    Na spalonym Kirovski, który wychodził sam na sam z Kuchtą.

63
    Mocne uderzenie Wacławczyka dobrze blokuje Żołądź.

61
    Podanie Sosnowskiego na piąty metr przed bramką GKS-u, ale tam nie doszedł jeszcze Tatara i piłkę łapie Malarz!

60
    Dobrą akcję zaczął Okocimski, ale złe podanie Grzegorzewskiego zepsuło wszystko.

59
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Tymiński, na boisku pojawia się Tatara.

58
    Dośrodkowanie Michała Maka wybite przez Rysia.

55
    Baran uderza technicznie zza szesnastu metrów. Piłka po tym uderzeniu leci obok bramki Okocimskiego.

54
    W dobrej sytuacji Mateusz Mak podaje w polu karnym rywala do właśnie rywala.

52
    "Klepke" pomocników OKS-u odbiorem zatrzymuje Wacławczyk i GKS wychodzi z akcją.

51
    Stefański wszedł w pole karne GKS-u, był pociągany za koszulkę, wywalił się, ale sędzia faulu nie widział i od bramki goście.

49
    Sobotka strzela z rzutu wolnego, lecz piłka trafia w obrońce bełchatowian.

48
    Dośrodkowanie Szymorka zamieniło się w bardzo niecelne uderzenie.

46
    Kwiek, który zmienił w przerwie Kapsę, ma za sobą już występy rundą jesienną w Widzewie Łódź – w T-Mobile Ekstraklasie.

46

46
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Kapsa, na boisku pojawia się Kwiek.

Za kilka minut początek drugiej połowy. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach można stwierdzić, że dzisiaj lepszą drużyną jest GKS, a przede wszystkim filarami tej ekipy są bracia Makowie.

45

43
    Kibice Okocimskiego się śmieją, ale strata piłki przez drużynę z Brzeska wystawia Michała Maka tuż przed Kuchtę, mija go i mając przed sobą pustą bramkę (!) nie trafia!

41
    Okocimski wyszedł z kontrą, ale bardzo szybko stracił futbolówkę. Strata bramki zdziałała na nich bardzo źle.

39
    Cebula z piłką przed szesnastką, zamiast uderzyć podaje w pole karne do.. nikogo.

37
    Brzeszczanie nie mogą poradzić sobie z obrońcami gości.

35
    Warto dodać, że bramkarz Okocimskiego, czyli nowy nabytek z Górnika Zabrze – Mateusz Kuchta, nie miał szans przy trafieniu Mateusza Maka.

32
    Tym razem dośrodkowuje Sobotka, lecz i teraz nikt się w polu karnym nie znalazł.

31
    Gol dla GKS-u!
    Jak to się mówi "niewykorzystane sytuacje się mszczą", i tym razem tak było. 1-0 dla GKS-u po trafieniu głową MATEUSZA MAKA.

30
    Kapsa wrzuca piłkę z lewej strony, jednak nie było nikogo z jego drużyny w polu karnym i przy piłce goście.

29
    Tym zawodnikiem, który ucierpiał, jest Kapsa.

29
    Potrzebna jest pomoc medyczna, także chwila przerwy.

28
    Na boisku cały czas leży jeden z brzeszczan, jednak nikt nie chce przerwać gry, ani zawodnicy ani sędzia.

25
    Obrońcy GKS-u skutecznie blokują ciałem gospodarzy, którzy wychodzą na pozycję.

24
    Baran strzelił z około 20 metrów, lecz to uderzenie wysoko nad bramką.

23
    Tymiński uderza zza szesnastki bardzo mocno, ale blokuje ten strzał Baranowski!

21
    Grzegorzewski znalazł się przed Malarzem łapiącym już piłkę, "dziubnął" ją, ale nic to nie dało, bo ta w rękach bramkarza bełchatowian.

21
    Pierwsze dwadzieścia minut należy znacząco do gospodarzy.

18
    Chwila przerwy, ponieważ Ryś leży na boisku.

17
    Stefański dostaję piłkę dwa metry przed bramkarza, lecz jego uderzenie trafia w obrońce biegnącego obok i rykoszet daje tylko rzut rożny!

16
    Cebula dostał dobrą piłkę na połowę boiska, lecz za długo zbierał się do jej przyjęcia i odebrali mu ją przeciwnicy. Gdyby ją dobrze i szybko przyjął, to przed sobą miał tylko wolne pole.

15
    Sobotka ładnie z rzutu wolnego, ale wprost w ręce Malarza.

13
    Michał Mak strzela zza szesnastki ale bardzo lekko i daleko obok bramki.

12
    Michał Mak wzięty w kleszcze przez zawodników OKS-u i wolny dla gości z boku szesnastki.

11
    Sobotka dostaje piłkę na wole pole, wchodzi w pole karne GKS-u, strzela i..... nad bramką!

10
    Jacek czystym wślizgiem pewnie zatrzymuje samodzielną akcję Wacławczyka.

9
    Cebula źle sobie przyjął piłkę, którą dostał na szesnasty metr i przy niej goście.

7
    Wacławczyk wrzuca z rzutu wolnego, ale w polu karnym świetnie głową zawodnik OKS-u – Ryś – wybija futbolówkę.

6
    Pressing braci Maków zmusza Kuchtę do wybicia piłki na aut.

5
    Świetna sytuacja dla Okocimskiego, Cebula dostaje piłkę przed bramkarza, ale zaczyna się kiwać z obrońcą stojącym obok i tylko rzut rożny!

5
    Basta fauluje Kapse i wolny dla Okocimski z około 40 metrów.

3
    Michał Mak faulował idąc z piłką Żołędzia i od rutu wolnego Okocimski.

2
    Nic z niego nie wynikło i muszą znowu rozgrywać piłkę, ponieważ piłka wróciła na ich połowę.

1
    Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Dla GKS-u Bełchatów.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. Od środka zaczęli goście z Bełchatowa.

Bardzo głośno słychać kibiców GKS-u, to jest ich dzisiejszy tzw. dwunasty zawodnik.

Okocimski Brzesko zagra dzisiaj w strojach niebieskich, zaś GKS Bełchatów wystąpi na biało.

Zawodnicy wraz z sędziami wychodzą już na boisko!

Obie ekipy schodzą się już do szatni, gdzie przebiorą się w komplety meczowe.

Do Brzeska zawitało kilkudziesięciu kibiców GKS-u, ale także i ludzie związani m.in. z Lechem Poznań i Górnikiem Zabrze.

Aktualnie na boisku trwa rozgrzewka, do spotkania zostało jeszcze troszkę ponad dziesięć minut.

Can-Pack Okocimski Brzesko: Kuchta – Sosnowski, Jacek, Ryś, Sobotka, Żołądź, Tymiński, Stefański, Cebula, Kapsa, Grzegorzewski
    Rezerwowi: Kozioł, Wawryka, Sosnowski, Kwiek, Abubakar, Nawrot, Tatara

GKS Bełchatów: Malarz – Basta, Wilusz, Baranowski, Szymorek, Sawala, Baran, Mak Mateusz, Wacławczyk, Mak Michał, Kirovski.
    Rezerwowi: Podleśny, Norambuena, Flis, Symański, Wroński, Renusz, Bartosiak

Sędziowie: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Witamy z Brzeska! Już za pół godziny początek spotkania!

Wszystkich zapraszamy przed godziną 13:00 do śledzenia transmisji z tego spotkania w Lajfy.com!

Jesienią, gdy te drużyny spotkały się ze sobą po raz pierwszy, padł remis 1-1. Dla brzeszczan trafiał Daniel Brud z rzutu karnego, zaś dla bełchatowian strzelił Kamil Wacławczyk.

Goście z Bełchatowa plasują się na drugiej pozycji w ligowej tabeli z 32 punktami.

Aktualnie drużyna Okocimskiego Brzesko zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 17 oczkami na koncie.

W spotkaniu 19. kolejki I ligi Can-Pack Okocimski Brzesko zmierzy się na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów. Początek tego spotkania o godz. 13:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.