Znicz – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Concordia – Łowicz 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stal Rz. 1:1 (koniec)
Wigry – Radomiak 2:1 (koniec) | Stal M. – Legionovia 1:3 (koniec)
Concordia Elbląg
1:1 (0:1)
Pelikan Łowicz
Niedziela 09.03.2014, 12:002 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Concordia Elbląg z nowymi zawodnikami wystąpi w pierwszym spotkaniu w drugiej lidze. To będzie przedstawienie piłkarzy z różnych zakątków świata. W składzie najwięcej jest Hiszpanów.

Zespół Pelikana Łowicz zmienił trenera bo Grzegorza Wesołowskiego zastąpił Maciej Bartoszek. W klubie nie było zbyt dużo transferów.

Witamy z Elbląga. Zapraszamy na spotkanie Concordia Elbląg – Pelikan Łowicz. Pogoda wyjątkowo ładna.

Na trybunach ogromne zainteresowanie.

Zawodnicy już na murawie. Za chwilę początek spotkania. Concordia Elbląg – Pelikan Łowicz.

3
    Juanma w nieudanej akcji skrzydłem. Concordia przed polem karnym Pelikana jednak strzał Fujikawy zbyt słaby i łapie piłkę Perzyna

5
    Concordia ładnie wyszła z własnej połowy. Faulowany Burzyński. Gospodarze przy futbolówce.

8
    Podanie Fujikawy z autu i nieudany strzał zawodnika Concordii. Potem Zapata nie zdołał przejąc prostopadłego podania.

10
    Nakatani zbiegł do środka i podał na długi słupek jednak Fujikawa nie sięgnął piłki

10
    Rzut rożny dla Pelikana, jednak Hrynowiecki wybija piłkę

11
    Brodecki główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jednak piłkę złapał bramkarz

19
    Jak na razie spotkanie jest wyrównane. Concordia stara się grac podaniami. Pelikan szuka ciekawych taktycznych akcji

23
    Świetna piłka Fujikawy do Zapaty jednak nikt nie przejął podania wzdłuż bramki od Hiszpana

25
    Concordia Elbląg zaczyna przejmować kontrolę w tym spotkaniu. Pelikan nastawia się na kontrataki

27
    Ładna akcja gospodarzy! Zapata biegł na bramkę i próbował zagrać na skrzydło jednak nie zdołał tego przejąć partner z zespołu

40
    Pelikan wykorzystuje to, że gospodarze są w osłabieniu i przeważa, jednak nie potrafi stworzyć okazji bramkowych. Concordia broni się na własnej połowie.

42
    Gol dla Pelikana!
    Prostopadłe podanie do zawodnika Pelikana i gol ŚWIĄTKA.

46
    Kontratak Concordii, podanie do Zapaty, który mija obrońców piłka trafia do Hectora i strzał zablokowany

51
    Hector w indywidualnej akcji. Podawał do wybiegającego Zapaty jednak piłkę przejęli zawodnicy rywala

53
    Okazja dla Concordii. Strzał Zapaty i piłka odbija się w polu karnym od obrońcy. Przejął Okada jednak nie zdołał strzelić bramkę

55
    Hector strzelał w polu karnym i piłkę łapie bramkarz

58
    Kilka akcji dwóch zespołów. Concordia i Pelikan zagrażają bramce jednak brakuje dokładnych zagrań. Spotkanie jest na dobrym poziomie

60
    Próba zagrania prostopadłego podania do Bojańczyka jednak wybija obrońca

61
    Za Świątka wchodzi Gamla

64
    Concordia atakuje jednak akcje Hectora, Zapaty, Fujikawy sa niedokładne. Pelikan broni się na własnej połowie

68
    Akcja Pelikana w której miał przewagę na połowie gospodarzy jednak piłkę przejmują obrońcy. Kontratak Concordii i dośrodkowanie Hectora wybijają zawodnicy rywala