Osasuna – Malaga 0:2 (koniec) | Sociedad – Rayo Vallecano 2:3 (koniec)
CA Osasuna
0:2 (0:1)
Malaga CF
Poniedziałek 10.03.2014, 20:00 • Estadio Reyno de Navarra, Pampeluna • Hiszpańska LaLiga

Malaga zwycięża w Pampelunie z miejscową Osasuną 2:0! Gospodarze niemal całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika, ale ani razu nie zdołali pokonać świetnie dysponowanego Caballero. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne tylko w portalu Lajfy.com!

90+3

90+2
    Acuna dostał podanie w pole karne Malagi od Armenterosa, ale w prosty sposób traci piłkę na rzecz defensywy drużyny gości.

90+1
    Do drugiej połowy spotkania arbiter doliczył 3 minuty.

90
    Torres wrzuca piłkę w pole karne Malagi, ale obrońcy gości wybijają ją na rzut rożny.

89
    Silva nie zdołał skutecznie wykończyć akcji rozpoczętej przez Torresa i goście przejmują futbolówkę.

88
    Torres oddaje mocny strzał na bramkę Malagi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale dobrą interwencją popisał się Caballero, który cały czas zachowuje czyste konto w tym spotkaniu.

87
    Dośrodkowanie z narożnika boiska nie przynosi większego zagrożenia pod bramką Malagi, ale chwilę później gospodarze wywalczyli kolejny korner.

86
    Nino rozpędził się na lewym skrzydle, a następnie posłał płaskie podanie w pole karne, które jedne z obrońców Malagi wślizgiem wybija na rzut rożny.

85
    Silva zostaje ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

83
    Ostatnią zmianę w tym spotkaniu przeprowadza szkoleniowiec drużyny gości. Za Amrabata wchodzi Juanmi.

82
    Piłkarze Malagi zdobywają cenne sekundy utrzymywaniem się przy piłce na połowie Osasuny.

80
    Loties przebiegł z piłką kilka metrów wzdłuż pola karnego gości, a następnie oddał mocny strzał na bramkę Malagi, ale Caballero po raz kolejny okazał się bezbłędny.

79
    Osasuna cały czas znajduje się w posiadaniu piłki, ale jeśli nie zacznie bardziej zdecydowanie atakować, o korzystnym wyniku może w dzisiejszym meczu zapomnieć.

77
    Druga zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Lolo wchodzi Nino.

76
    Caballero pewnie wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

75
    Armenteros przyjął piłkę na lewym skrzydle, zbiegł w pole karne i oddał strzał na bramkę Malagi, który jednak został zablokowany przez defensorów gości. Tylko korner dla gospodarzy.

74
    Jeszcze walczą gospodarze! Sanchez wybił piłkę z linii bramkowej po świetnym strzale Arribasa! To była bardzo dobra okazja gospodarzy do strzelenia gola kontaktowego!

72
    Torres fauluje rywala wślizgiem na własnej połowie i sędzia odgwizduje przewinienie. Rzut wolny dla Malagi!

71
    Amrabat po raz kolejny decyduje się na uderzenie z dystansu, ale tym razem jego uderzenie skutecznie blokują obrońcy gospodarzy i zespół Malagi stoi przed szansą do groźnego dośrodkowania z rzutu rożnego.

70
    Druga zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Darder, a w jego miejsce wejdzie Tissone.

69
    Defensywa Malagi wciąż prezentuje wysoki poziom i nie daje się zaskoczyć piłkarzom gospodarzy.

68
    Piłkarze Osasuny od razu rzucili się do odrabiania strat, ale robią to bardzo chaotycznie.

66
    Gol dla Malagi!
    Santa Cruz świetnie znalazł w polu karnym NORDINA AMRABATA, który pewnym strzałem w kierunku prawego słupka bramki gospodarzy pokonuje bramkarza Osasuny! Malaga prowadzi już 2:0!

66
    Na pierwszą zmianę decyduje się trener gości! Za Oiera wchodzi Acuna.

65
    Zawodnicy goście po odzyskaniu piłki wymieniają się podaniami na własnej części boiska.

63
    Piłkarze z Pampeluny starają się jak najszybciej wykorzystać swoją przewagę liczebną na boisku, ale póki co nie udaje im się stworzyć stuprocentowej okazji.

62
    Czwarty zawodnik Malagi ukarany żółtą kartką przez sędziego! Tym razem "szczęśliwcem" okazał się Camacho.

61
    Ładnie do strzału głową złożył się Antunes, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gospodarzy.

60
    Bramkarz Malagi zaczyna grać na czas i zostaje ukarany przez arbitra żółtą kartką!

59
    Akcja Osasuny przerwana wybiciem piłki na rzut rożny przez jednego z defensorów Malagi.

58
    To mógł być gol dla Osasuny! Po dośrodkowaniu w pole karne Malagi piłkę przypadkowo w stronę własnej bramki skierował Angeleri, ale golkiper dzięki świetnej czujności uchronił wspaniałą paradą swój zespół!

56
    Na pierwszą zmianę w tym meczu decyduje się szkoleniowiec Malagi. Za Samuela wchodzi Sanchez.

55
    Do dośrodkowania Dudy z narożnika boiska nie zdołał doskoczyć żaden z zawodników Malagi i gospodarze znajdują się w posiadaniu piłki.

54
    Darder oddaje strzał z dystansu, ale piłka trafia w jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny.

52
    Drugą żółtą kartkę, czyli w konsekwencji czerwoną, ujrzał Gamez! Zawodnik Malagi nieprzepisowo walczył o piłkę w pojedynku główkowym i zostaje wyrzucony z boiska! Goście już do końca meczu grać będą tylko w dziesiątkę!

52
    Piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska w wykonaniu Dudy głową wybijają obrońcy. Osasuna stoi przed szansą wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

51
    Amrabat decyduje się na strzał zza pola karnego, ale jego uderzenie zostaje zablokowane przez obrońców gospodarzy i piłka wychodzi na rzut rożny.

49
    Zawodnicy z Pampeluny wymieniają się podaniami w okolicach środkowej strefy boiska.

48
    Wydaje się, że przerwa podziałała na korzyść gości, którzy utrzymują się cały czas przy piłce. Jeśli drużyna Osasuny marzy o remisie, musi zacząć atakować wcześniej, niż zrobiła w pierwszej połowie.

47
    Gamez rozpędził się na prawym skrzydle, a następnie mocno dośrodkował w pole karne Osasuny, ale obrońcy gospodarzy bez problemu wybijają piłkę.

46
    Obie drużyny przystąpiły do drugiej połowy bez zmian w wyjściowym składzie.

46

Przerwa! Pierwsza połowa spotkania minęła dosyć szybko, gospodarze prowadzą po golu strzelonym już w 14. minucie, ale końcówka pierwszej połowy pokazała, że goście nie mogą być pewni trzech punktów w dzisiejszym meczu. Zapraszam na drugą połowę już za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+1

45
    Do pierwszej połowy spotkania arbiter doliczył 60 sekund.

44
    Loties decyduje się na strzał z dystansu,ale posyła piłkę wysoko ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Caballero.

43
    Coraz mocniejsza przewaga Osasuny, ale czy gospodarze zdążą jeszcze wyrównać przez przerwą?

42
    Torres ładnie dośrodkowuje w pole karne zespołu gości, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie zdołał sięgnąć piłki i od bramki rozpocznie Caballero.

41
    Chwilę później Darder fauluje rywala tuż przed własnym polem karnym i również zostaje indywidualnie ukarany przez arbitra.

40
    Gamez zostaje ukarany przez sędziego żółtą kartką za faul na własnej połowie.

39
    Osasuna powoli przejmuje inicjatywę w tym spotkaniu, ale jej aktywność kończy się przed polem karnym gości, gdzie niepodzielnie króluje dziś defensywa gości.

37
    Gospodarze mieli dobrą okazję z rzutu wolnego, ale strzał Torresa ostatecznie nie sprawił kłopotów golkiperowi Malagi.

35
    Za nami 35 minut gry, a gospodarze wciąż nie stworzyli sobie klarownej sytuacji do strzelenie bramki. Bardzo dobrze zorganizowana jest dziś defensywa gości.

33
    Gamez ładnie ruszył ze skrzydła w pole karne Osasuny, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę do przodu i ta wyszła za linię końcową boiska.

32
    Gospodarze polepszyli nieco swoją grę i ustawienie w obronie przez co drużyna Malagi ma kłopot ze stwarzaniem sobie kolejnych sytuacji strzeleckich.

30
    Strzał Armenterosa w kierunku bramki Malagi zablokowany i mamy korner dla zespołu gospodarzy!

29
    Gospodarze cały czas mają problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce. Drużyna Malagi jest dziś bardzo wysoko ustawiona i nie pozwala na wiele drużynie z Pampeluny.

28
    Kombinacyjna akcja zespołu gości kończy się niecelnym uderzeniem na bramkę w wykonaniu Amrabata. Od bramki grę wznowi Fernandez.

26
    Bardzo szybki kontratak Osasuny mógł przynieść wyrównanie! Na strzał tuż zza linii pola karnego zdecydował się Torres, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gości!

25
    Duda świetnie złożył się do strzału głową po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy, ale piłkę po jego uderzeniu na rzut rożny sparował Fernandez.

24
    Drużyna gości powoli zdobywa boisko i konstruuje akcję pozycyjną.

22
    Piłkarze z Pampeluny wciąż mają problem ze stworzeniem akcji, która mogłaby w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Malagi.

21
    Samuel ładnie zbiegł ze skrzydła w stronę pola karnego gospodarzy, ale piłkę po jego strzale na bramkę pewnie wyłapuje Fernandez.

19
    Goście wybijają piłkę z własnego pola karnego po akcji gospodarzy, ale ta z powrotem trafia w okolicach środka pola do zawodników Osasuny.

18
    Amrabat popełnia faul na połowie rywala i gospodarze będą mogli rozpocząć grę od rzutu wolnego na własnej połowie.

17
    Piłkarze Malagi przerywają akcję gospodarzy i odpowiadają szybkim kontratakiem, który kończy się jednak tylko rzutem rożnym.

16
    Osasuna od razu próbuje odpowiedzieć rywalom na stratę bramki, ale defensywa Malagi jest dziś bardzo dobrze zorganizowana.

14
    SAMUEL SANCHEZ GARCIA wyprowadza swój zespół na prowadzenie! Pomocnik gości świetnie przyjął piłkę w polu karnym, a następnie strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi gospodarzy! Asystę przy tej bramce zaliczył Amrabat.

12
    Piłkarze z Pampeluny próbowali odpowiedzieć szybkim kontratakiem, ale wyprowadzający akcję Torres został sfaulowany i gospodarze mają tylko rzut wolny.

11
    Piłka po dośrodkowaniu z kornera trafia do Dardera, ale jego próba zablokowana przez defensorów Osasuny.

10
    Kolejny korner dla drużyny przyjezdnych!

9
    Ponownie do głosu zaczynają dochodzić goście, którzy wymieniają między sobą podania w środkowej strefie boiska.

7
    Damia najwyżej wyskoczył do piłki dośrodkowywanej z narożnika boiska, ale jego uderzenie pewnie broni Caballero.

6
    Nareszcie ofensywna akcja ze strony gospodarzy! Torres próbował przedzierać się z prawego skrzydła w pole karne gości, ale obrońcy w ostatniej chwili wybijają mu piłkę na rzut rożny.

5
    Osasuna wreszcie znajduje się w posiadaniu piłki, ale szanuje ją wymieniając podania na własnej połowie.

3
    Po centrze z narożnika boiska do piłki dopadł Amrabat, ale jego uderzenie na bramkę Osasuny skutecznie zablokowane przez obrońców.

2
    Drużyna gości od samego początku meczu stara się przejąć inicjatywę. Zespół Malagi będzie miał teraz okazję do dośrodkowania z rzutu rożnego.

1
    Od środka boiska rozpoczęli gracze Malagi.

1

Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie stadionu w Pampelunie!

CA Osasuna: Fernandez – Oier, Loties, Arribas, Damia – Cejudo, Silva, Torres, Armenteros, Lolo – Riera

Rezerwowi: Acuna, Flano, Loe, Nino, Oriol, Punal, Riesgo

Málaga CF: Caballero – Gamez, Angeleri, Flavio, Antunes – Camacho, Samu, Duda, Darder, Amrabat – Santa Cruz

Rezerwowi: Iakovenko, Juanmi, Kameni, Perez, Rescaldani, Sanchez, Tissone

Sędziowie: Vitienes – Casado, Cimiano.

Witam Państwa serdecznie w naszej relacji na żywo! Już za kwadrans rozpocznie się mecz pomiędzy Osasuną a Malagą. Za kilka chwil dowiemy się, w jakich składach pojawią się na boisku oba zespoły.

Na relację z tego spotkania zapraszam już w poniedziałkowy wieczór do naszego portalu, bądźcie z nami!

Głównym arbitrem w tym meczu będzie Fernando Teixeira Vitienes. Jego asystentami będą Victoriano Diaz Casado oraz Manuel Angel Torre Cimiano.

W ostatnim bezpośrednim starciu pomiędzy obiema ekipami padł remis 1:1. Było to spotkanie w ramach Copa del Rey, a do następnej rundy dzięki wyjazdowemu remisowi 3:3 awansowali zawodnicy Osasuny.

Drużyna gości spisuje się nieco słabiej i jak na razie plasuje się na szesnastej pozycji ze stratą 3 punktów do dzisiejszego rywala. w Ostatniej kolejce zespół Malagi zremisował 1:1 na własnym stadionie z Realem Valladolid.

Gospodarze tego starcia zajmują obecnie trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Podopieczni Javiego Garcii zwyciężyli jak dotąd w ośmiu meczach, pięć zremisowali, a trzynaście kończyło się ich porażką. W ostatniej kolejce drużyna z Pampeluny przegrała 0:2 z Levante na wyjeździe.

W Pampelunie na Estadio Reyno de Navarra miejscowa Osasuna zmierzy się z Malagą! Będzie to mecz w ramach 27. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gole: 14. Samuel, 66. Amrabat

Kartki:   85. Silva (OSA) – 40. Gamez (MLG), 41. Darder (MLG), 60. Caballero (MLG), 62. Camacho (MLG)   52. Gamez (MLG)

CA Osasuna: Fernandez – Oier (66. Acuna), Loties, Arribas, Damia – Cejudo, Silva, Torres, Armenteros, Lolo (77. Nino) – Riera
    Zmiany: Acuna, Flano, Loe, Nino, Oriol, Punal, Riesgo

Malaga CF: Caballero – Gamez, Angeleri, Flavio, Antunes – Camacho, Samuel (56. Sanchez), Duda, Darder (70. Tissone), Amrabat (83. Juanmi) – Santa Cruz
    Zmiany: Iakovenko, Juanmi, Kameni, Perez, Rescaldani, Sanchez, Tissone

Sędziowie: Vitienes – Casado, Cimiano