Saławat Jułajew Ufa
Środa 12.03.2014, 16:00Kontinental Hockey League - Play-off

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe hokejowe emocje na portalu lajfy.com!

Tytuł MVP wędruje do Andreja Wasilewskija, który świetnie spisywał się dziś w bramce

Wojtek Wolski grał dzisiaj przez 17 minut i 6 sekund, w których oddał dwa celne strzały. Nie da się ukryć, że to nie były najlepsze zawody w jego wykonaniu

Statystyka strzałów na koniec meczu: 41:21

Tak więc po czterech meczach mamy w tej rywalizacji 2:2. Co ciekawe nikt nie jest w stanie wygrać na własnym lodzie! Saławat wygrywa głównie dzięki świetnej drugiej tercji. Gra bez bramkarza pod koniec spotkania tylko połowicznie udała się gospodarzom. Był z tego co prawda gol kontaktowy, ale i szybka odpowiedź do pustej bramki. Następne starcie rozegranie zostanie w Ufie

60:00
    Koniec meczu

59:45
    Brakuje celności strzałom miejscowej drużyny, tu już nic się nie zmieni!

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta trzeciej tercji. Nadal nie ma na lodzie Gelaszwiliego!

58:20
    Gol dla Saławat!

Nadzieja miejscowych szybko zgasła! Kolanos traci krążek na prawej stronie na rzecz JEGORA DUBROWSKIJA, a ten pewnie umieszcza go w pustej bramce!

57:50
    Gol dla Torpedo!

Będą jeszcze emocje! JARKKO IMMONEN ładnym uderzeniem z dystansu daje gospodarzom bramkę kontaktową!

57:40
    Krasnoslobodcew przedarł się przez defensywę gości, ale nie zdołał pokonać Wasilewskija

57:30
    Trwa teraz istne obstrzeliwanie bramki Saławatu, ale większość uderzeń jest blokowana przez obrońców

56:35
    Guma wypada poza bandy, wznowienie w tercji przyjezdnych wygrane przez gospodarzy

55:55
    Bramka Torpedo ponownie pusta!

55:55
    Obrońca Saławatu wybija krążek na uwolnienie

55:00
    Tylko pięć minut zostało już gospodarzom, by coś w dzisiejszym meczu jeszcze zmienić

54:25
    Miejscowi wybijają gumę na uwolnienie

54:05
    Świetna interwencja golkipera Torpedo! Wygrywa pojedynek sam na sam!

48:45
    Denis Tolpeko na ławce kar. Power Play gospodarzy, jak nie teraz to kiedy mają zdobyć gola?

48:45
    Ogromne zamieszanie pod bramką Wasilewskija! Nie zdołał żaden z hokeistów Torpedo wepchąć krążka do bramki, ponieważ na posterunku był golkiper Saławatu!

48:05
    Za mocne podanie do wychodzącego na dobrą pozycję na lewym skrzydle Wolskiego i mamy uwolnienie

47:15
    Przyjezdni długo utrzymują się przy krążku, słychać gwizdy na trybunach

46:30
    Ofensywne zapędy miejscowych są skutecznie neutralizowane. Dobra gra ekipy z Ufy

42:45
    Krążek bardzo często przejeżdża linię środkową lodowiska, sporo niedokładności na razie w tej tercji

41:30

41:00
    Spokojny początek tercji, mimo gry w przewadze gospodarze nie stwarzają groźnych sytuacji

40:01
    W bramce Torpedo pojawia się Gelaszwili!

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta

Następna tercja rozpocznie się około 17:45

Statystyka strzałów: 29:17

Już wydawało się, że mecz ułoży się pod dyktando miejscowych, najpierw bramka, później rzut karny. Ale jak to w sporcie bywa niewykorzystane sytuację lubią się mścić. Kapitalna skuteczność Saławatu w ostatnich pięciu minutach sprawiła, że są blisko wyrównania stanu całej rywalizacji. Torpedo jednak na pewno nie złoży broni i zapowiadają się niezwykłe emocje! Zostańcie z nami!

40:00
    Druga tercja skończona

39:30
    Dwie minuty dla Brenta Sopela

39:30

Zamieszanie pod bramką Torpedo wykorzystane przez ARTURSA KULDĘ! Guma mija bezradnego golkipera gospodarzy!

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta drugiej części gry

38:35

Zabójcza kontra gości! Krążek wędrował jak po sznurku, w końcu trafił do będącego na czystej pozycji IGORA MIRNOWA, a ten bez problemu pokonuje Kasutina!

38:25
    Indywidualna akcja Wojtka Wolskiego zakończona niecelnym uderzeniem

37:30
    Mrozi gumę Wasilewskij, ruszyli do ofensywy teraz miejscowi hokeiści

36:05

Błyskawicznie wykorzystana przewaga! IWAN WISZNIEWSKIJ pewnym uderzeniem trafia do bramki przeciwnika!

32:35
    Badjukow nieprzepisowo zatrzymany w kontrze i będzie rzut karny!

31:05
    Wznowienie wygrane przez gości, guma wstrzelona pod bramkę Kasutina, który wyjaśnia sytuację

26:45
    Ależ okazję miał Skaczkow! Jechał sam przez całą połowę Saławatu, wyminął Wasilewskija, uderzył, lecz golkiper z Ufy zdołał wyciągnąć ten strzał parkanem!

24:05

Świetnie pod bramką rywala zachował się WLADIMIR GALUZIN i mamy pierwszego gola w tym meczu! Wasilewskij był bez szans!

23:50
    Grigorjew szykował się do uderzenia, w porę jednak został zablokowany przez obrońcę

23:25
    Szybka akcja gospodarzy, zabrakło dobrego ostatniego podania, mogło być groźnie

22:35
    Krążek wstrzeliwany pod bramkę Saławatu i szybko z niej wybijany. Kolejne uwolnienie przyjezdnych

21:45
    Od początku tej tercji w ofensywie znajduje się Torpedo, goście ratują się uwolnieniem

Statystyka strzałów: 14:5

Jak na razie nie jest to pasjonujące widowisko. Pewnie obie drużyny odczuwają trudy wczorajszego starcia. Przewaga optyczna jest po stronie gospodarzy, ale nie przekłada się to na klarowne sytuacje strzeleckie. Zapraszam po przerwie!

17:50
    W odpowiedzi mieliśmy teraz uderzenie w stronę bramki Kasutina, ale blokowane przez defensorów

16:30
    Trwa teraz ostrzeliwanie bramki Wasilewskija, ale brakuje w tym trochę celności

15:25

14:20
    Uderzenie, a w zasadzie podanie z okolic połowy lodowiska do Kasutina w wykonaniu jednego z hokeistów Saławatu

13:25
    Dmitrij Makarow zbyt ostro wjeżdża w rywala i teraz sobie dwie minuty odpocznie

12:45
    Dłuższy czas teraz w ataku znajduje się Saławat, lecz jak na razie niewiele z tego wynika

11:25
    Torpedo w komplecie na lodzie

11:00
    Pewnie w defensywie gospodarze, mimo osłabienia nie dopuścili do groźnego uderzenia na ich bramkę